X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko bardzo mocno trzymam kciuki za Was ❤️❤️❤️

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko trzymam mocno kciuki!! Dobrze,że wód jest wiecej. Duźo pij!

    A ja chyba do czwartku oszaleję. Właśnie aplikowałam lutke i wyczulam szyjkę..nisko.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko, kochana, współczuję stresów. Wszystko na pewno będzie dobrze 😘 Zadzwoń do lekarza od prenatalnych i poproś o krótką rozmowę, jestem przekonana, że Cię przyjmie i to szybko.

    A może zasugerujesz lekarzowi zamiast acardu heparynę? Gdzieś czytałam, że często jest włączany przy problemach z łożyskiem, bo poprawia ukrwienie i dzięki temu przekaz wartości odżywczych i tlenu.

    A jak Twoje cukry? Masz możliwość pożyczyć od kogoś glukometr i sobie pokontrolować?

    Trzymamy cały czas mocno za Was kciuki 😘😘😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2019, 10:22

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko miałam pytać czy właśnie nie chodzi o hipotofie. U mnie niestety też było podejrzenie. Na szczęście wszystko poszło w dobrą stronę.. Też malutka miała mały brzuszek i to o ponad dwa tygodnie.. Czestrze wizyty sprawdzanie przepływów a na koniec wysłanie do lepszego szpitala celem sprawdzenia czy to trafna diagnoza.. Niestety potwierdziło się że mała słabo przyrasta tylko u mnie było to w późniejszych tygodniach gdzieś koło 35 tyg. U mnie winą była cukrzyca. Dlatego też zdecydowali o szybszym zakończeniu tak pewnie bym czekała na akcje w domu a tak byłam już dawno w szpitalu i czekałam na decyzję.. I tak poczekali do donoszonej..
    Życzę Ci dużo sił.. I trzymaj malutką jak najdłużej. Choć wiem że nie ma się na to wpływu..

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:24

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 18:07

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 10:07

  • Rodzynka Autorytet
    Postów: 331 151

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko trzymam kciuki, mam nadzieję że wszystko dobrze się u was skończy.

    Dołączam się do życzeń, wszystkie Magdaleny które obchodzą dziś swoję święto tym z brzuszkami życzę zdrowych, spokojnych ciąż i porodów, a starającym się samych płodnych dni i duuuuzo seksów 😁

    tęczova, Nona lubią tę wiadomość

    19.12.2019 ♥️ 3600g 54cm
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko, trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku <3 Skontaktuj się z lekarzem od prenatalnych, pewnie na lepszym sprzęcie wszystko lepiej będzie w stanie sprawdzić. I postaraj się nie denerwować, bo to Wam nie służy. Malutka przybiera, a to najważniejsze. Moja też od początku mniejsza, wagowo zawsze tydzień do tyłu, ale lekarz stwierdził że po prostu kolosem nie będzie. Postaraj się nastawić na mniejsze dziecko, ale zdrowe :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko, kochana, mocno zaciskam kciuki. Malutka, mam nadzieję, będzie dzielnie i szybko gonić i wskoczy na wyższe centyle 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2019, 10:40

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko, wkleję taką tabelkę. Białko s może dać niewiarygodny wynik w ciąży.

    7ddf033a88bd.jpg

    Mimo wszystko, jak dostaniesz się do tego od prenatalnych jego też podpytaj o heparynę. Co dwie głowy to nie jedna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2019, 10:44

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko - wierze, ze to tymczasowy stres, a za chwile wszystko wroci do normy i wszystkie te zle rzeczy okaza sie byc pomylka. Mocno trzymam kciuki! 😘

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Rodzynka Autorytet
    Postów: 331 151

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które potrzebują glukometru a nią mają, możecie go dostać w aptece. Ja po moim omdleniu w sklepie poszłam do apteki i kupiłam zastaw. Pani mnie wtedy poinformowała że jeśli kupię paski tej samej firmy co glukometr nie muszę za niego płacić prawie 120zl tylko dostaje go gratis do pasków za które zapłaciłam 32 zł.

    Nie we wszystkich aptekach to tak funkcjonuje ale jeśli potrzebujecie to może warto zapytać.

    19.12.2019 ♥️ 3600g 54cm
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Wam to zawsze mozna sie pozalić. Po prostu schizuje z ta szyjka jak widze jak plami po głupich globulkach.... ale trzymam sie tego tak jak mowicie ze sie nie otwiera i nie skraca. Choć schiz jest i tak. Porozmawiam o niej z dr W na wizycie za 2 tyg.

    Niezapominajko ciesze sie ze wiesci z dzisiejszej wizyty lepsze. Ale hipotrofie lepiej kontrolować. Mialas tez obnizona pappe i jestes jak i ja w grupie ryzyka. Dobrze sprawdzac te przepływy i wzrastanie. Mam nadzieje ze z Zosia dacie rade pozostać w dwupaku jak najdluzej. Ale tez pamietaj ze wchodzisz juz w taki etap ciazy gdzie maluszek ma bardzo duze szanse na przezycie. A powiedz jak dzisiaj z wymiarami i waga? Malutka cos podskoczyła?

    W ogole mierza wam dokladnie Afi? Ja mam tylko zawsze wpisane ze w normie i zadnego parametru.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze inna opcja na glukometr! Pisałam Wam o tym. Miałam stary glukometr, do którego wycofali paski. Zadzwoniłam na infolinię i pani kazała podać jego numer seryjny, ale nie miałam go ze sobą, później po podaniu adresu rozłączyło rozmowę, nie mogłam się dodzwonić drugi raz, za dwa dni przyszedł nowy glukometr.

    Niezapominajko, podam ci numer tego starego glukometru, zadzwoń na infolinię. Może warto dodatkowo skontrolować po posiłkach?

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko z całych sił trzymam za Was kciuki! Oby to był tylko chwilowy kryzys i żeby wszystko okazało się w porządku! Trzymaj się Kochana!

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech zobacz Anionka co to za dziadostwo, jednak trzeba pilnie dietować :)

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko, trzymaj. Na dole strony jest numer infolinii. Mówisz, że masz stary model One Touch Select, do którego nie masz pasków, a jesteś w ciąży i musisz mierzyć cukier.

    https://www.onetouch.pl/gdzie-mozna-otrzymac-za-darmo-glukometr-onetouch

    A tu zdjęcie tyłu tego starego glukometru
    eea3c379205b.jpg

    Ale gdyby któraś z Was potrzebowała, to ja powiedziałam, że nie mam go przy sobie i też przeszło. Jest 20 chyba pasków testowych. Później od lekarza trzeba receptę albo pewnie pełnopłatne.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 22 lipca 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs, nie umiem nic napisać konstruktywnego, poza tym, że wiem, że będzie dobrze 😘 wszystkie wątkowe dzieciaczki będą miały się idealnie!

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 22 lipca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko jak jeden dzień przekroczysz tylko raz to się nic nie stanie serio :-) trzeba mieć zdrowe podejście do tego 😘

    Dośka lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
‹‹ 1247 1248 1249 1250 1251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ