X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 22 lipca 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia udanego wypoczynku!

    Przedszkolanko, myślę że jakieś kanapki z dobrego żytniego chleba z chudym serem, warzywami. Powodzenia jutro! Ale jestem spokojna o Twój wynik 🙂

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 22 lipca 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez majonezu 😉😉😉

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dośka wrote:
    Bez majonezu 😉😉😉
    Majonez (przynajmniej kielecki) ma zerowy indeks glikemiczny. Na pewno lepiej jeść majonez niż chleb i gotowane warzywa😉

    Nona, tęczova, Lami, Arashe, Dośka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:24

    fiorella82, Beti82, Lami, przedszkolanka:), Dośka, Domi_tur lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    milego wszystkiem, gdzie mój @?
    Dobra wiadomosc jest taka ze nie plamie jeszcze. W srode powinien byc a ciagle biało mmmm
    Przewiduje u ciebie plamienie za jakieś osiem miesięcy, już po porodzie 😊

    blair., tęczova, Lami, przedszkolanka:), Nona, VianEthel2 lubią tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 22 lipca 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 10:07

    Nona lubi tę wiadomość

  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 22 lipca 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, życzę Ci imieninowych dwóch kreseczek z popołudniowego sikania 😘

    Pozostałym Madziom z teamu 22 lipca życzę wszystkiego co najpiękniejsze na świecie <3

    Meggs, Nona, Lami lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 22 lipca 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa To ja tez dziewczyny-Wszystkiego co najlepsze <3 <3

    Nona siknij jeszcze ,bo nie wiesz czy dupka odstawic :P

    tęczova, Nona lubią tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 22 lipca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczowa jako Madzia dziękuję i dla Ciebie i Nony i pozostałych swiętujących wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń ❤

    tęczova, Nona lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Dzień dobry!

    Monia udanego wypoczynku!
    A ja nie znam bajki (tzn.z puzzli czy kolorowanek tak ;p) i chyba jej nie lubilam😂

    Wczoraj caly wieczór stawiał mi się brzuch,miałam mega schizę bo mały mi nisko gmera i sie usadowił głowką w dól juź (czułam mega nisko czkawke). Oczywiście lezałam i się zaczęło.. do tego śniło mi się ,że jakaś lekarka mnie badała i moja szyjka miałam 5cm ;p

    Anionka i "słodkie" dziewczyny co jeść dzisiaj zwłaszcza na kolacje jak jutro mam glukoze? Musi to być konkret bo inaczej padnę z głodu..:p
    Ja przed glukozą zjadłam normalne kanapki z serem, humusem :D czyli tak, jak prawie codziennie ;)

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 lipca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doska wiesz co? Przegiełaś!! Że jak to niby bez majonezu???
    Haha a tak serio to kanapeczka lekka a twarożek? Bo za mną chodzi ;p

    Nona test test test! Bo inny ten cykl zdecydowanie!

    Madzie i ja dolącze sie- wszystkiego co najlepsze!!!😚

    Dośka, tęczova, Nona, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 22 lipca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego Madzie :)
    Nona kciuki za test, oby ten brak plamienia zwiastowal ciążunie :)

    tęczova, Nona lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Doska wiesz co? Przegiełaś!! Że jak to niby bez majonezu???
    Haha a tak serio to kanapeczka lekka a twarożek? Bo za mną chodzi ;p

    Nona test test test! Bo inny ten cykl zdecydowanie!

    Madzie i ja dolącze sie- wszystkiego co najlepsze!!!😚

    Tak twarożek śmiało, ale lepiej niecałkowicie tłusty 🙂

    Nona w takim razie koniecznie test! 🙂

    Wszystkiego najlepszego Dziewczyny!!!

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko przed glukozą nie powinno się zmieniać diety na coś lżejszego, powinno się zjeść to, co się je zazwyczaj, bez żadnych zmian ;)

    przedszkolanka:), Ani0nka lubią tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam ponarzekam, bo już na rano się popłakałam mimo że takich akcji nie miewam i chyba musze sie wygadać 😔
    Powiem Wam ze ja tego dziecka nie urodze. No z moja popierdzielona szyjka nie ma szans. Nie dolicze sie ile plamień bylo w tej ciąży. Teraz brałam nystatyne przez 3 dni dopochwowo i znów plamię od 2 dni... a przeciez nic się nie dzieje, podrażnia ją juz nawet tak delikatna nystatyna ze podkrwawia i się uspokoić nie moze. Serio nie wiem co mam z nią zrobić.... na infekcje nic wziać nie moge w takim razie. Seksu absolutnie bo bym sie wykrwawiła chyba. Dotnięcie wziernikiem krew. To jest masakra. Lekarze rozkladaja rece mowiąc ze takiego czegoś jeszcze nie widzieli a ja juz nie wiem co mam o tym myśleć. Przed ciąża wszystko idealnie, zadnych plamien po seksie czy globulkach, nigdy nic.
    Ostatnio ginekolozka powiedziala mi ze ona nie wie jak ta szyjka się zachowa sie podczas porodu, moze krwawic caly czas, moze pęknąć więc zajebiście. Mowie wam ja nigdy nie urodze i nigdy juz nie bede w zadnej ciązy 😔 moge zapomniec o takich glupotach jak chociazby luteina dopochwowa, w zyciu by mi szwu ani passera nie zalozyli bo bym pewnie krwawila caly czas.. jestem juz taka zmeczona ta szyjka i ta nadzerka ze masakra. W kolko tylko stres i teraz jeszcze paniczny strach ze nie ma szans by urodzic w tym stanie sn.... 😔 eh sorka za te smety ale musialam sie wygadac. Wiem ze zadna z was nie ma tutaj takiej sytuacji, w ogole chyba nikt inny na swiecie takich cyrków z szyjka nie miał....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2019, 09:21

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, git! Po prostu już nie pamiętasz jak to się dokładnie czułaś w pierwsze ciążowe dni i nam tu wkrecasz, że nic. Teścik po pracy?

    Nikodemko, Fiorelko, a Wy jeszcze betujecie? A fiorelka, zrobiłaś jakiś test, żeby widzieć jakie piękne krechy masz?

    Monia, odpoczywajcie! 😊

    Niezapominajko, czekamy na same dobre wieści ✊🤗😘

    My wczoraj pół dnia w wyrku. I słuchajcie tyle wygibasów i nie było szans na normalne bzykanie. Coś mi się z łbem musiało stać i nie mógł wejść i koniec. Ja tej szyjki nie skrócę. I to mnie chyba zaczyna na mnie źle wpływać. Dla mnie w głowie ostatni dzwonek na rodzenie to skończony 39 tydzień, tak zakodowałam i koniec. Nie chcę później, już sie naczytałam i nasłuchałam z tą trombofilią. Wiem, że niepotrzebnie się nakręcam, bo z dnia na dzień się sytuacja może zmieniać. Jutro wizyta u mojej lekarki, w przyszłym tygodniu idę gdzieś na USG lepsze.


    Nona lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine ja od kilku tygodni jem kanapki z szynka i majonezem i sporo warzyw do tego plus właśnie np.twarog albo serek wiejski i się zastanawiam czy to nie za duźo bo wiem,źe limit kalorii przekraczam ;p ale nie bedzie to drastyczna zmiana w tym co zjem tylko bardziej ile tego by nie paśc z głodu pozniej 😀

    Meggs wspólczuję Ci z tą szyjką przezyc..
    Lami ja jestem na etapie schizy,że się skraca😐 ciągle czuję dyskomfort,ból stawianie a biorę magnez ,no spe i lutke.. ale czytalam pamiętnik i z Pola mialam od 30 tyg.2.5cm.i lekarka mówila ze jest super :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2019, 09:22

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie, wszystkie Magdaleny, Magdy -wszystkiego najlepszego z okazji imienin! Wystawiać wazony!
    💐💐💐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2019, 09:20

    tęczova, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja właśnie jadę do Białowieży i widzialam po drodze stado bocianów 😊

    przedszkolanka:), tęczova, sunshine03, Nona, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs współczuję przeżyć z szyjką ;( ale skoro nie rozwiera się ani nic to dobrze, bo ostatnio z tym to ja się naczytałam wiele.
    Lami ile ty tej szyjki miałaś ostatnio? :) urodzisz na spokojnie, przecież ona się zdąży skrócić jeszcze. Ja to się przejmuje że moja się skraca, chociaż to niby normalne, A Ty że twoja się nie skraca ;)
    Moja mała dzisiaj tak buszuje że aż mnie właśnie szyjka kłuje. Ale odkąd biorę luteinę to jakaś spokojniejsza jestem.
    Chociaż dzisiaj mi się śniło że nie umiem jej do piersi przystawić. Zaczęła płakać, takim lwim wrzaskiem normalnie, obsikała się przez jakieś rajstopy wtedy. I nie umiałam jej główki trzymać. Chyba się zaczynam obawiać że takim maluszkiem nie będę umiała się zająć...

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
‹‹ 1245 1246 1247 1248 1249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ