X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę Meggs, że mamy obie parszywe nastroje i obawy. Ściskam Cię mocno. Mam nadzieję, że może jakieś rozwiązanie podsunie ta aktywność heparyny.

    Dziewczyny, jak byłam w 13tc na ip, to pełno kobiet czekało tam na ktg. Potrzeba skierowania od lekarza, żeby jechać na ktg do szpitala? Od kiedy w ogóle naciskać lekarza, żeby na takie ktg jechać?

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs kochana nie martw się na zapas.. I nie pisz takich głupot że nie urodzisz. Urodzisz i będziesz jeszcze w nie jeden ciąży. Nadżerke można usunąć. Spokojnie. Nie zrobili tego przed ciążą bo zazwyczaj robią po pierwszym porodzie.. Współczuję Ci że nie możesz spokojnie przejść ciąży bez zmartwień.. Jeszcze 16-18 tyg i synuś będzie z Wami☺️☺️ I oczywiście pisz jeżeli coś Ciebie męczy.
    Madzie Wszystkiego dobrego 😘😘
    Nona i inne staraczki. Jak Wy możecie kupować tylko jeden test??😁😁 Przecież tak nie można. Minimum dwa 😂😂
    Powiem Wam że się dzisiaj wyspałam za wszystkie czasy.. Spałam 10 godz z jedną pobudka na siusiu.. A i chyba czuję mojego bąbla.. Głównie wieczorami jak leżę do spania. To takie delikatne pukanie bulgotki..

    tęczova lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami A nie masz wybranej położnej środowiskowej? Ja do mojej będę jeździć na ktg bez skierowania :) i nie będę nic płacić, a tak to 50 zł biorą nawet na ip w niektórych miejscach.
    Szczęściaro ja początkowo też czułam ruchy tylko jak leżałam i głównie wieczorami :) właśnie to wspominaliśmy z mężem, że dopiero zaczynała się ruszać A wcześniej na wizycie lekarz mówił że do czucia ruchów jeszcze daleko, kilka tygodni. A teraz to prawie widać jaką część ciała wypina ;p mąż ją wczoraj usilnie próbował złapać za stopę i się tak bawili kosztem mojego bólu ;p małej się chyba podobało bo co rusz wypychała girki

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex z Amelką pierwsze kopniaki poczułam w 19+1. Czyli już nie daleko do kopniaków. Myślę że jak poczuje to będę spokojniejsza. Niestety mam jeszcze schizy.. Przez te TSH 😕😕 za 2 tyg powtarzam mam nadzieję że będzie już niżej..
    Pewnie z tymi ruchami jest tak że w dzien ciężko je wyczuć bo ciągle jesteśmy w ruchu a w nocy się wyciszamy i czujemy. Od dwóch dni czuje to samo i to właśnie jak już leżę w łóżku..

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami, do szpitala nie powinno się jechać na KTG bez wyraźnego powodu (jak np. problemy z ruchami czy coś). Powinno się je robić ambulatoryjnie. Wskazania PTG są do zrobienia KTG w terminie porodu. To wcale nie jest takie super badanie, nie ma sensu się na nie wybierać bez potrzeby. Zwłaszcza że tętna można posłuchać inaczej a bez skurczy KTG niewiele więcej powie.

    Lami, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Laseczki!

    Wszystkim Magdalenom życzę płodności królików i pięknych bobasków! :) ❤️

    Meggs, nie martw się na zapas, jeśli szyjka będzie wariować to jest jeszcze opcja cc, najważniejsze że teraz krwawienie nie ma większego wpływu na Maleństwo ❤️ będzie dobrze!

    Nona, matko, kolejna z syndromem wyparcia, jak mówię że to ciąża to mówię 😂 tyle, że teraz będzie syn to i objawy inne będą 😋

    Lami! A u mnie tak płytko, że nie wiadomo, czy wszedł czy już wyszedł 😂😂😂

    Nona, Lami, tęczova, Wik89 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We Wrocławiu na zrobienie KTG w szpitalu czeka się czasem cały dzień na IP. Dla mnie to bez sensu. Ja mam teraz położna która minje w razie potrzeby zrobi, ale są miejsca, gdzie można je wykonać za 50 zł prywatnie i jakbym musiała to bym to wybrała zamiast wizyty w szpitalu.

    Lami lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Sunshine ja od kilku tygodni jem kanapki z szynka i majonezem i sporo warzyw do tego plus właśnie np.twarog albo serek wiejski i się zastanawiam czy to nie za duźo bo wiem,źe limit kalorii przekraczam ;p ale nie bedzie to drastyczna zmiana w tym co zjem tylko bardziej ile tego by nie paśc z głodu pozniej 😀

    Meggs wspólczuję Ci z tą szyjką przezyc..
    Lami ja jestem na etapie schizy,że się skraca😐 ciągle czuję dyskomfort,ból stawianie a biorę magnez ,no spe i lutke.. ale czytalam pamiętnik i z Pola mialam od 30 tyg.2.5cm.i lekarka mówila ze jest super :o
    Kochana nic prawie nie tyjesz, więc kalorii zdecydowanie nie przekraczasz :D warzyw do kalorii to nawet nie ma co liczyć ;)

    Już kiedyś pisałam, że jak byłam chudzielcem i miałam przytyć to wydawało mi się, że tak duuuuzo jem, a jak to było naprawdę podliczone kalorycznie, ile jadłam, to wychodziło biednie :P

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego wszystkiem Madziom ❤️
    Meggs, kochana. Nie dziwie Ci sie, ze martwisz sie ta szyjka, ale dopoki nie rozwiera sie, nie dzieje sie nic powazniejszego oprocz krwawien, to nie stresuj sie nia. Moze to wszystko minie, zagoi sie i bedzie dobrze. A urodzisz na pewno! I to juz calkiem niedlugo :) Moze sprobuj jeszcze to gdzies skonsultowac? W ciazy mozna stosowac globulki z kwasem hialuronowym?
    Lami - ja powtarzam bete w srode, nie wytrzymam ponad dwoch tygodni bez kontroli sytuacji. Teraz sie martwie, bo wkrecam sobie, ze powinnam juz miec jakies objawy oprocz pobolewania brzucha i krzyza, ale wiem, ze to glupie, wiec nic nie mowcie 🙈

    Lami, tęczova lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S. Nona kumuluj hcg i wysikaj juz te dwie krechy.
    Na Króla Lwa ide w tym tygodniu 😎

    sunshine03, Nona, Dośka, tęczova, Wik89 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 10:07

    tęczova lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:24

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs podpisuję się pod wszystkim co wyżej napisały dziewczyny. Najważniejsze, że szyjka się trzyma i zawsze jest wyjście cc. Będzie dobrze!

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka jak cukry po weselu? :)

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:24

    tęczova lubi tę wiadomość

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko nie kracz 😂😂 Jak wykrakałam sobie mdłości także uważaj 😂😂.. Wszystko przed Tobą..

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, czyli ktg odpada. Moja położna chyba takiej aparatury nie posiada. W zasadzie macie rację, jak nie ma skurczy, to ono w zasadzie niepotrzebne. Jutro się trochę uspokoję.

    Domi, umarłam ze śmiechu 😂😂😂 Wy to już ten weekend Szymka u dziadków planujcie 😂

    Alex, moja szyjka najpierw skróciła się w 4 tygodnie o całe 0,5 mm, w kolejne 4 tygodnie o całe 2,5 mm i miała 46 mm. Więc w tym tempie przeliczyłam, że jakiekolwiek rozwarcie będę miała za 18 tygodni 😂

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs tak, jak dziewczyny piszą najważniejsze, że szyjka twarda i trzyma :) reszta jest nieważna! :) Jak nie sn to będzie cc, żadna tragedia :) najważniejsze, że maluszek będzie po drugiej stronie brzuszka bezpiecznie z Tobą!!! :)

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dośka cukry po weselu na czczo 96🙈 dziś tez troszkę przekroczone bo zjadłam pizzę i ciasto na kolacje 😪😁 ale w tygodniu się pilnuję 😁

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 18:07

‹‹ 1246 1247 1248 1249 1250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ