X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze tak powiem po wsiuńsku: dajta spokoj! Rece opadaja. Czasem nie rozumiem dlaczego ludzie mnie wybieraja, przeciez widza wczesniej moje zdjecia.
    Postanowilam, ze na l4 odszukam stare watki i ten przeczytam od nowa, zeby czerpac z Waszych doswiadczen :D

    Nona, blair., Arashe, Wik89, tęczova lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, czy Ty może jesteś w stanie coś uszyć jeszcze czy niespecjalnie?

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:25

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, no nie nadawał się 🙄 po 10 latach związku i prawie roku po ślubie, obudziłam się w naszym świeżo urządzonym mieszkaniu i stwierdziłam, że z tym człowiekiem nie czeka mnie już nic. Poza użeraniem się. Tak po prostu, spakowałam się i wyszłam 😂 Ale my zylismy jak współlokatorzy, seks raz w miesiącu i to dla przyzwoitości a nie z chęci. Jemu wakacje niepotrzebne, rodzina niepotrzebna, bez marzeń i ambicji całe życie. Takie tam, historie z mchu i paproci 😋

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, przykre to ;( ale lepiej jak się tak wyniosłaś i znalazłaś lepszego niż trwanie w takim związku bez przyszłości :)
    Moja koleżanka ostatnio przenosiła 4 dni, w tym 2 wywoływania miała. A że skróconą szyjką chodziła jakoś ostatnie 3 tygodnie, rozwarcie też że 2 tygodnie miała. Także akurat niech moja sobie te 5 co najmniej posiedzi ;p i ładnie masy nabiera
    Co do ogórasów małosolnych to uwielbiam. W czwartek chyba będę z mamą robić tylko ma kupić jakieś swojskie ;) żeby później puste w środku nie były jakieś gówniane.
    Ja mam nawrót 1 trymestru nadal. Zgaga jak stąd do Kansas. Nic nie pomaga i się mecze. W nocy 2 poduszki i jakoś da się spać, ale tak to masakra w trakcie dnia.
    W ogóle tak piszecie o tych szczepieniach a mi gin nic nie mówił o tym. I nie słyszałam żeby któraś z moich ciężarnych koleżanek się szczepiła więc się nigdy nie zagłębiałam. Na razie mam rozkminę czy małą w szpitalu mogę zaszczepić czymś lepszym czy tylko tym co na NFZ dają?

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Przedszkolanko, czy Ty może jesteś w stanie coś uszyć jeszcze czy niespecjalnie?
    Kochana do wizyty leżę jak kłoda.. akcja z tym brzuchem i szyjką chyba dała mi do zrozumienia,że pora przystopować :(

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 22 lipca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. Jakbyście miały dziewczyny do polecenia jakieś miejsce gdzie kupię albo uszyje na zamówienie ładne rożki, śpiworki, pościel generalnie. Z jednej kolekcji albo pasujące do siebie to dajcie znać. Wszędzie widzę te same tkaniny, ale jak szyją rożki to śpiworkow nie. Jak śpiworki to rożki za 100 zł. A nie chce zamawiać wszystkiego gdzie indziej.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Rozumiem. Jakbyście miały dziewczyny do polecenia jakieś miejsce gdzie kupię albo uszyje na zamówienie ładne rożki, śpiworki, pościel generalnie. Z jednej kolekcji albo pasujące do siebie to dajcie znać. Wszędzie widzę te same tkaniny, ale jak szyją rożki to śpiworkow nie. Jak śpiworki to rożki za 100 zł. A nie chce zamawiać wszystkiego gdzie indziej.
    Rzepakowepole moja koleżanka zamawiala od szyte opowieści https://m.facebook.com/szyteopowiesci/?locale2=pl_PL

    Nie wiem, jak ceny ani co w ofercie, ale jak napiszesz wiadomość to Ci odpowiedzą na pewno :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:25

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 22 lipca 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Rzepakowe ja miałam najpierw rożek, wyrosła to śpiworek, wyrosła to kołdra.
    Prześcieradło na gumkę biało lub szare z allegro, pościel Ikea, spiwirki olx. Nie chciałam kompletów bo tych rzeczy używałam w zupełnie innym czasie. Pościeli dopiero po 2 roku życia. 2 lata by leżała.
    Mam dziecko :P wiem jak to wygląda. Wyraziłam się nieprecyzyjnie. Szukam: śpiworka do wózka, rożka na pierwsze dni, który później będzie kocykiem lub matą, śpiworka do spania, prześcieradła do łóżeczka i wózka. Wszystko do używania w tym samym czasie.

    Moja córka w śpiworku spała bardzo szybko i bardzo dlugo, pościel typową dopiero ostatnio jej dałam.

    Przy córce wszystko miałam z innej parafii i też było ok, teraz chce by było ładnie i pasowało a przede wszystkim jak już znajdę jakiś sensowny wzór to nie chce szukać kolejnego do innej rzeczy.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    / :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:28

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 22 lipca 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona gdyby się dało znaleźć ładne rzeczy jednokolorowe to byłabym szczęśliwa. Niestety na śpiworek praktycznie nie ma szans, generalnie większość jednokolorowych jest biała albo jasniutka, a taki np. rożek mnie nie urządza, bo miałam i niestety są na nim plamy, chce coś ciemniejszego a ciężko ciemne i jednokolorowe.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 22 lipca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle jak lubicie gładkie i proste rzeczy, to polecam My Basic. Niestety nie mają akcesoriów, tylko ubranka.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 lipca 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowe póki co z bólem serca odmówić muszę 😭😢 bo bym Ci wszystko skompletowała..

    Edit : po wizycie Ci jeszcze odpowiem 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2019, 22:44

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:28

  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 22 lipca 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2019, 10:58

    Nona lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:28

    Cytrynowy sok lubi tę wiadomość

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 22 lipca 2019, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowa, na pewno dobrze na starania zrobi odreagowanie gdzieś daleko 😊

    Nona, Cytrynowy sok, blair., tęczova, przedszkolanka:), Nikodemka lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
‹‹ 1252 1253 1254 1255 1256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ