Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, dokładnie tak jak mówi Alex. Bez badania się nie dowiemy, skąd to dziwne coś się wzięło. Lepiej dmuchać na zimne.

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z dziewczynami Kark koniecznie do szpitala

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2020, 23:55

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje się otwierać to zdjecie, dobrze ze uprzedzilas.
    Może jedz na izbę przyjęć jak dziewczyny radzą?

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex ja wizytę mam dopiero 3 września. Też się zastanawiam czy to aby nie anemia. Jak tylko mogę to śpię w ciągu dnia ale i tak jestem zmęczona.

    Kark nie mam odwagi otworzyć zdjęcia, ale tak jak piszą dziewczyny, jak jest coś niepokojącego to tylko ip.

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Alex ja wizytę mam dopiero 3 września. Też się zastanawiam czy to aby nie anemia. Jak tylko mogę to śpię w ciągu dnia ale i tak jestem zmęczona.

    Kark nie mam odwagi otworzyć zdjęcia, ale tak jak piszą dziewczyny, jak jest coś niepokojącego to tylko ip.
    Może warto skonsultować wyniki wcześniej z lekarzem. Albo pokaż nam, na pewno ktoś pomoże zinterpretować;)

    Kark i jak sytuacja?

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 07:57

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark czekamy na wieści, mam nadzieję że wszystko dobrze!

    Ja dzisiaj pierwszy raz miałam przez około godzinę takie kołotanie serca, przyspieszenia. Nieprzyjemne uczucie 😬

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona które góry? 🙂 Uwielbiam ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, jak sytuacja u Ciebie?

    Zamówiłam segregator od mamyginekolog :D Miałam zrobić to później, ale nie mogłam już się powstrzymać.
    W ogóle przeglądałam dzisiaj mnóstwo stron z ubrankami i akcesoriami dla niemowlaków i już bym chciała coś kupić. To wszystko jest takie słodkie 😍😍😍

    Jutro miałam jechać do gin, ale plany mi się zmieniły. Podjadę jednak do rodzinnego i wyproszę zwolnienie na cały tydzień, bo jak jestem w domu to ten brzuch aż tak nie boli. Mam nadzieję, że mi da... A jak da to gina też zaliczę, bo będę miała czas haha

    nick nieaktualny, Pestkaa, tęczova, Dośka, Arashe, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 07:57

    Słoneczko123, tęczova, Dośka, Kijanka, Szczęściara, Arashe, blair. lubią tę wiadomość

  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Przedszko, sto lat sto sto lat kochana!!!
    Wszystkiego naj!!!❤️❤️❤️
    Kark, jak tam sytuacja?
    Y dziś cały dzień w górach, ja z kolejnym. Dniem plamienia niby okres niby nie. Dupa. Dupa. Ale szczęśliwa jestem że 4 latka przeszła po górach. Chodzicie że starszaka I w góry może?
    Nona, może nie moje starszaki ale prawie jak moje ☺ z 4ro i 6cio latką zrobiliśmy dolinę pięciu stawów i wołowiec, parę miesięcy później śnieżkę, rok później giewont 💪 wcześniej śmigały, oczywiście na własnych nóżkach, morskie oko bez większego jęczenia.

    Dośka, nick nieaktualny, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuszek, brzuszek 😍 Próbowaliśmy zrobić pamiątkowe zdjęcia, spodobało mi się tylko jedno, które wcale nie miało się zrobić, bo mała kopnęła i zaczęłam do niej gadać.
    37 tygodni i 3 dni 💞


    Zmykamy na randkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2019, 14:56

    tęczova, Pestkaa, OlivkowaMama, Beti82, Słoneczko123, alex0806, nick nieaktualny, PierwiastkaZuza, Kijanka, Malinowa91, Niezapominajka2, Kasztanek, Nikodemka, Szczęściara, Ani0nka, madziorek86, nick nieaktualny, Arashe, blair., Magda - mbc, Biegającą-mama, Meggs, przedszkolanka:), Domi_tur, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze.
    My tez z 6letnia wtedy siostra mojego meza wchodzilismy na morskie, czarny staw i kasprowy, nie dosc, ze dawala rade, to szla pierwsza najszybciej :d
    Sloneczko - ja tez wczesnie zamowilam segregator, wzielam ten niebieski :) Ciuszki tez ogladam, ale ciagle ostroznie. Bardzo wchodza mi na glowe historie o poronieniach... Gdziekolwiek nie spojrze to sie na nie natykam i nie umiem sobie tego wybic z glowy. Wierze w moją Kropkę, ale naprawde wariuje juz.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Kark, mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze.
    My tez z 6letnia wtedy siostra mojego meza wchodzilismy na morskie, czarny staw i kasprowy, nie dosc, ze dawala rade, to szla pierwsza najszybciej :d
    Sloneczko - ja tez wczesnie zamowilam segregator, wzielam ten niebieski :) Ciuszki tez ogladam, ale ciagle ostroznie. Bardzo wchodza mi na glowe historie o poronieniach... Gdziekolwiek nie spojrze to sie na nie natykam i nie umiem sobie tego wybic z glowy. Wierze w moją Kropkę, ale naprawde wariuje juz.
    Ja na Giewoncie sapałam jak świnia, a te cwaniary już na szczycie były i krzyczały "dawaj ciocia szybciej"...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami szczęka mi opadła z wrażenia i wzruszenia... prze-pię-kne zdjęcie! 💜🤗

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami śliczne zdjęcie!

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami cudne zdjęcie. Migło mi na insta ale chyba już znikło 😜

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, Słoneczko w necie można bezkarnie oglądać, zapisywać w zakładkach i wracać do tego milion razy :D zaczniecie kupować rzeczy dla malucha kiedy to po prostu poczujecie. Totalnie subiektywnie uważam, że fajny czas na kompletowanie rzeczy to tak od połowy ciąży. Jesteście po trudach I trymestru, ważnych badaniach, raczej zna się już płeć, brzuszek rośnie i zaczyna się ruszać od środka <3

    Słoneczko123 lubi tę wiadomość

  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami, przepięknie wyglądasz 😍 Jejku, już za chwilę będziesz tulić swoją małą Księżniczkę ❤

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
‹‹ 1492 1493 1494 1495 1496 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ