Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 24 października 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to meldujemy się ze szpitala. O 19 odeszły wody. Zaczynają sie pisac skurcze po 100. Uparte to moje dziecko, nie chce czekac do terminu 🤦‍♀️ trzymajcie kciuki!

    Biegającą-mama, Słoneczko123, Domi_tur, Wik89, talku, Pestkaa, miśka, Niezapominajka2, Kijanka, OlivkowaMama, blair., Nikodemka, madziorek86, nick nieaktualny, przedszkolanka:), Lami, Malamia, Edyśkaa82, alex0806, Malinowa91, Cytrynowy sok, Arashe lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2019, 23:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    No to meldujemy się ze szpitala. O 19 odeszły wody. Zaczynają sie pisac skurcze po 100. Uparte to moje dziecko, nie chce czekac do terminu 🤦‍♀️ trzymajcie kciuki!
    Meggs powodzenia!!!!

  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 24 października 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doska trzymam kciuki! Niech moc będzie z Tobą!

    A ja nawet jak dzieci śpią to jestem jakas taka zestresowana , cała napięta , ze zaraz któreś się obudzi. A w weekend zaprosiliśmy znajomych na wieczór i zamawiamy się cieszyć ja się martwię ze się nie wyspie hehe . Dodatkowo przed chwila byłam w łazience i albo dostałam okresu albo połóg wrócił w postaci krwotoku ? WTF? Z Mikołajem dostałam po roku i 3 miesiącach ... a mój do mnie ; czy to znaczy ze już nie jesteś chroniona ? 🤦‍♀️

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 24 października 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs ale zaskoczenie.. Trzymam kciuki za Was.. Ah ten Wikus chce się zobaczyć z mamą i ciociami ☺️☺️

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • miśka Ekspertka
    Postów: 194 273

    Wysłany: 24 października 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs, Dośka mocno trzymamy kciukasy 🤞🤞🤞🤞🤞

  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 24 października 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs!!! 😃😃😃😃 Powodzenia!!!

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 24 października 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs 😍 powodzenia dla Ciebie i syna! No dobra, dla męża też, niech pomaga dzielnie:P
    Dośka za Ciebie tez kciuki zacisniete!

    Hahaha ale jestem udana, rozkminiam czy brac ten acard czy nie dzisiaj i nagle dotarlo do mnie ze od 4 dni jestem przeziebiona i codziennie aspiryna na noc :P takze juz chyba acardu sobie nie dokladam dzisiaj, jak wyzdrowieje, to wtedy acard
    Dzis mam pms, wilczy apetyt i dół :( czy kiedys sie w ogole uda? :(
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 22:54

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 24 października 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kijanko, dziękuję za całą Waszą historię. Jestem dobrej myśli, w ogóle nie dopuszczam do siebie opcji żeby ta nerka miała się zatrzymać czy być operowana. Liczę na to, że przestanie się powiększać i będziemy mieć to pod kontrolą.
    Za dwa tygodnie kolejne USG i zobaczymy jak się zmieniła nerka.
    I tak Kijanko, nam pani doktor właśnie powiedziała że u chłopców to częstsza przypadłość właśnie ze względu na dłuższy układ moczowy. Aczkolwiek u mnie choroby nerek ma moja babcia, mój ojciec i moja siostra. Różne schorzenia ale wszystkie związane z nerkami. U mojej siostry dużo powikłań i komplikacji od noworodka.
    Ale jestem dobrej myśli.
    Dzięki za słowa otuchy. Trzymajcie kciuki za tego mojego bąbla małego. Macha do Was forumowe ciocie stopami 😊😊😊

    c8fff18586dd.jpg

    Pestkaa, Niezapominajka2, Słoneczko123, Kijanka, blair., Szczęściara, tere-fere, Nikodemka, madziorek86, Wik89, miśka, przedszkolanka:), Edyśkaa82, Lami, Malinowa91, tęczova, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    relgi09kukfprg92.png
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 24 października 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine jestem dokładnie w tym samym miejscu co ty. Dziś położna mi mówiła jak wyciszyć laktację i zrobiło mi się tak strasznie przykro, że ona nie daje nam szans... Poza tym nawet nie spytała czy chcę odciągać. Dziwne podejście. Ale byłam dziś tak zmęczona, podirytowana i smutna, że nawet nie chciało mi się z nią dyskutować...

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 24 października 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs Kochana! Nie wiem czemu miałam dzisiaj jakieś przeczucie, że się Wikuś będzie spieszył 🙈 mocno trzymam kciuki za Was ❤️❤️❤️
    P.s byłam dzisiaj na spacerku 6 tygodniowa dziewczynką, która miała termin na zeszłą sobotę :) będzie dobrze! ❤️

    Sunshine, nie mogę się chyba wypowiadać w tym temacie bo co kilka dni mam jakieś wyrzuty sumienia ale po 1- mi pomogła rozmowa z Lami hahaha ❤️ a po 2- najlepsze co możesz zrobić dla swojego Maleństwa to spędzać z nim czas w dobrej kondycji psychicznej.
    Powalcz jeśli masz siły, jeśli nie masz to pamiętaj, że Twoje dziecko w niczym gorsze nie będzie!
    Jestem dzieckiem, które jadło prawie 30 lat temu specjalne mleko na bazie gownianej mączki jakiejś, ani ja gruba, ani głupia, ani chorowita, nie mam wady wymowy - a wręcz gadam za dużo czasami 😂 przypadek?!🤪🤪🤪

    Jak masz doła to się nam tu wyżal, jak chcesz dalej karmić to damy Ci kopa, a jak będziesz chciała stlumic wyrzuty sumienia przechodząc na mm to też Ci powiemy co trzeba ❤️

    Pestkaa, nick nieaktualny, Biegającą-mama, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 24 października 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku lubię za pozytywne nastawienie i te malusie śliczniusie girki 🥰

    talku lubi tę wiadomość

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 24 października 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 17:22

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 24 października 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam tylko, że mam wyrzuty bo byłam chodzącą mleczarnią i po prostu szkoda mi, że nie mogę karmić pomimo pokarmu. A wyrzuty się kończą kiedy patrzę na Szymiego, który czasem nawet się uśmiechnie a każdy płacz gdy go nic nie boli daje się łatwo ukoić.

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 24 października 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytam Was dzisiaj tam pobieżnie, ale:

    Ja się będę szczepić na krztuśćca w III trymestrze. Na grypę nie.

    Meggs, kciuki! Wow. Śpieszy się maleństwo ale na pewno wszystko będzie dobrze. Bądźcie wszyscy dzielni.
    Dośka, kciuki żeby się rozkręciło i żebyście zaraz się tulili.

    Nikodemko, ja też nie lubię mieć tak rzadko wizyt. Wolę mieć wszystko pod kontrolą i często widzieć dzidziusia. Ale dzisiaj na połowkowych widzieliśmy się aż całą godzinę i już jestem spokojniejsza jak widziałam jak się obraca w brzuchu ☺️
    Do 5.11 już tuż tuż.
    Dzisiaj pani doktor powiedziała, że w pierwszej ciąży to nawet do 22 tc jest czas także chyba musimy być cierpliwe ☺️☺️

    Nikodemka lubi tę wiadomość

    relgi09kukfprg92.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 24 października 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 17:22

    talku, Pestkaa lubią tę wiadomość

  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 24 października 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs, ale mnie zaskoczyłaś! Powodzenia! Sądziłam, że Wikuś jednak będzie listopadowy :)
    Talku, cudowne zdjęcie!

    talku lubi tę wiadomość

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 24 października 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko, a Ty weź już w głowie pożegnaj się że stanem ciąży, odetnij pępowinę i jedź na porodowkę 😁 a tak serio to Ciebie tu przytulam najmocniej, nie ma nic gorszego niż to czekanie ❤️❤️❤️

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 24 października 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 19:28

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 24 października 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs - co za niespodzianka!!! Trzymamy mocno kciuki 💪💪💪
    Talku - piekne stopcie! I jakie dlugie usg, zazdroszcze :) Ja mam wrazenie, ze cos tam czuje w tym brzuchu... Takie male bulgotki. Tylko totalnie nie umiem powiedziec czy to ruchy czy jelita.

    talku lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
‹‹ 1984 1985 1986 1987 1988 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ