Fioletowa strona mocy
-
WIADOMOŚĆ
-
Beti, tamta heparyną pewnie ma wpływ, bo to właśnie ten rodzaj heparyny, która jest zabroniona w ciąży, bo źle wpływa na dziecko. W ciąży tylko drobnocząsteczkowa. Tak czy inaczej, nie ma co dumać, tyle pieniędzy zapłacisz za test, więc szkoda ryzykować, przesuń zastrzyk, nic się nie tanie, bierzesz już tyle tygodni, ona jest we krwi. Nie martw się niczym, po pobraniu krwi od razu zapodasz.
Beti82 lubi tę wiadomość
Szczęśliwa siódemka ❤️
V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
-
No i wlasnie. Zbadalam przy okazji tez zelazo i jego poziom jest wysoki, przy gornej granicy normy, a hemoglobina pozniej normy -_- Troszke dziwne, zapytam lekarza.
Magda - jesli wiesci beda dobre, to jutro ide a tango. Pizza wjedzie na stol. I to z majonezem! -
Kijanka ja jutro mam wizytę, dam znać do kiedy wystawi mi zwolnienie. Nie ma bata, że urodzę do 15stego.
W pierwszej ciąży dostałam zwolnienie na zapas, i dobrze, bo urodziłam w 41tc2dn. Nie musiałam się stresować co dalej po tp. Ale wtedy chodziłam do innej gin.
Kijanka lubi tę wiadomość
33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
-
Kijanko, faktycznie w pracy nie czułam się najlepiej, bo ciągle bolał mnie brzuch. Poza tym tam są farby, rozpuszczalniki i inna chemia, także warunki nie dla mnie. Dopiero teraz jak jestem tam czasami to czuję zapach jaki się tam unosi.
Jeżeli chodzi o wyprawkę to jeszcze nie zaczęliśmy. Nie mamy niczego. Chciałabym już zacząć kompletować, ale mamy ciągły remont i brakuje nam czasu. Poza tym nie potrafię ułożyć sobie listy niezbędnych rzeczy i tych mniej potrzebnych 🙈 Nie wiem kiedy uda mi się coś ruszyć. Najgorzej z ubrankami, bo nie potrafię wybrać niczego uniwersalnego.. wszystko potrafię dopasować do konkretnej płci 😀
Lami, jak nie zapomnę to jutro wstawię aktualizację 😊
Beti, ja praktycznie od ponad roku nie piłam herbaty, tylko pokrzywę i melisę na zmianę. Teraz doszła mięta i ewentualnie rumianek. W składzie tych ziół nie ma niczego złego i dlatego zdecydowałam sie je pić. Także ziół sie nie boję, choć na początku przestudiowalam pół internetu na ten temat 😊
Wypłakałam się mężowi i trochę mi lepiej. -
nick nieaktualnyNikodemka wrote:Domi, mam 11,1 przy normie 12,0-16,0
w zależności od trymestru 11 i 10,5 tylko juz nie pamietam, ktora w ktorym trymestrze
juz sprawdzilamwg who norma w 1.i 3.trymestrze to 11, a w 2. to 10,5
także masz w normie hemoglobinęWiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2019, 22:32
Domi_tur, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
Sunshine - o, dzieki wielkie! :*
Ja pije tylko miete albo rumianek, zadnej innej herbaty. Az sie przestraszylam jak napisalyscie, ze nie mozna ziol :d
Sloneczko, masz jeszcze czas. U nas mija ponad polowa ciazy, a nie mamy totalnie nic oprocz kilku ubranek i Szumisia, ktorego dostalismy od znajomych. W ogole temat dziecka leży, merytorycznie tez nie jestem przygotowanaObiecalam sobie, ze w listopadzie nadrobie ksiazkowe zaleglosci, a tak na powaznie za wyprawke wezmiemy sie od grudnia, bo nie chce zostwiac tego na czas przeprowadzki.
-
Nikodemko, też zamierzam od grudnia wziąć się tak na serio za wyprawkę, by finansowo jakoś to sobie rozłożyć. Ale już teraz marzy mi się takie dłuższe pochodzenie i podglądanie tych wszystkich rzeczy. Czuję, że to dałoby mi dużo spokoju 😊 Tylko musimy wygospodarować trochę czasu..
Kciuki za jutrzejsze połówkowe 😘Nikodemka lubi tę wiadomość
-
Nikodemko, mi teraz spadła hemoglobina ale.moj wyluzowany doktor nic nie mówił, dopytałam to powiedział, że normy są niższe i nam w normie - 12,0. Ale spadło z 14,9 więc duży spadek i się trochę zaniepokoiłam. Staram się jeść więcej buraków, orzechów, znalazłam jakaś rozpiske w necie co zawiera dużo żelaza. Też jakoś super nie suplementuje w witaminach bo tam są małe dawki a boje się zaparć.
W ogóle ma fatalne włosy, paznokcie, ciągle pękają usta i robią mi się zajady. Tak naprawdę tylko to mi doskwiera i mnie denerwuje bo nie czuję się przez to w ogóle kwitnąco i w sumie nie wiem co zrobić bo żadnych suplementów na wzmocnienie chyba nie mogę brać.
A co do wagi, to ja już nie chudnę, ale jeszcze nic nie przytyłam. Mam nadal -2kg do wagi startowej. Mam nadzieję, że do porodu nadrobię chociaż moja waga nie musi być duża żeby dziecko zdrowo rosło.
Nikodemko, kciuki za wizytę ✊😘 pochwal się tutaj dzisiaj fotkami i dawaj znać ile waży kawaler 😉
Dobrze, że sprawdziłam bo ja mam jutro to USG! I jutro sprawdzamy nerki. Nieźle bym się w czwartek wybrała 😬😬
Słoneczko, ah te hormony. Dobrze, że pogadałas z mężem i się mu wypłakałaś to pomaga. Ja też w grudniu się biorę za wyprawkę porządnie bo teraz to jeszcze pracuje, pod koniec listopada przeprowadzka więc od grudnia szykowanie wszytskiego. Do tego marzą mi się w Krakowie jakieś fajne zajęcia z jogi czy pilatesu. Muszę czegoś fajnego poszukać żeby i zająć czas i się trochę poruszać.Nikodemka lubi tę wiadomość
-
Meggs, super
Kark ja tez dzis walczylam sama ze soba, nie moglam zasnac do jakiejs 2-3 i czuje sie jakbym w ogole nie spala, grrr, ciezka noc
A co to Mirena?
Dziewczyny, przepraszam ale od kilku dni nie moge nadrobic, zeby sie do wszystkich odniesc... Ja oczywiscie nie odpuszczam staran mimo malych szans i nie opuszczam Was, ostatnio mnie malo, ale to przez prace. Za chwile konczy mi sie okres i zaczynam acard przepisany przez dr Lami 😄Nona, Cytrynowy sok, madziorek86, blair. lubią tę wiadomość
II 2020 22 cs szczęśliwy
👶 X 2020
XII 2022 6 cs szczęśliwy
👧 IX 2023