Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2019, 23:32

    ❤💙❤💙
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza jak się czujesz 😘? Kiedy masz robić bete 😊?

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2019, 08:46

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie czekam na wizyte ☹
    Dziwnie mnie brzuch rozbolał.Probowalam sie dodzwonic do lekarza ale nie moglam.
    Wzielam karte ciazy i ledwo tu doszlam
    Ale lekarz jest i mnie zbada ☹

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2019, 08:46

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    spokojnie Beti, Basia sie rozpycha na święta pewnie :-)
    No kurde lepiej niech mnie nie straszy.Ale wole to sprawdzic.Tym bardziej,ze to ten fajny lekarz i na nfz

    Kijanka, talku lubią tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, powodzenia!
    Nikodemko, przyłączam się do życzeń. Spóźnione, ale szczere wszystkiego najwspanialszego!
    My dzisiaj dzień wizyt. Skrzat był na usg nerek. Jest ok, kontrola za pół roku!
    Teraz ja jadę na pierwsze w życiu usg piersi, bo tydzień temu przy odciąganiu wyczułam guzek. On się w międzyczasie zmniejszył, więc najpewniej to nic groźnego. Obym tylko zdążyła. Wyszłam z domu z zapasem, ale są mega korki :(

    tere-fere, Nikodemka lubią tę wiadomość

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, jak po wizycie?

    Kijanko, dobrze, że kontrolujesz wszytsko co niepokoi. Ja się po porodzie też zapisze od razu na USG, cytologię.

    Ja dzisiaj też po wizycie i niestety wieści takie sobie, bo mam nakaz leżenia. Plackiem... inaczej szpital. Szyjka skrócona, miękka, głowa nisko.
    Ja go czułam że on mi napiera na szyjkę i że czuje nisko ruchy ale nie myślałam że aż tak.
    Także leżę, nie sprzątam, nie gotuje. Niestety muszę odpuścić moje ukochane zdjęcia fitness ☹️
    Ale wolałabym, żeby 8tygodni to ten Stasiek mój siedział w brzuchu także nie mam wyjścia. Bo jeśli do 2.01 się szyjka nie wydłuży to szpital. Ehh

    Na osłodę wstawię Wam fotkę brzucha z dzisisj.
    Nona, łap wiruski na syna z bezowulacyjne go cyklu 😍


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 09:16

    Szczęściara, tęczova, Lami, Biegającą-mama, alex0806, blair., Beti82, nick nieaktualny, tere-fere, Kijanka, przedszkolanka:), Meggs, Dośka, Malinowa91, Wik89, madziorek86 lubią tę wiadomość

    relgi09kukfprg92.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku lubie za brzuszek nie za wieści.. leż tam grzecznie.. To jeszcze nie Wasza pora..

    talku lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Talku lubie za brzuszek nie za wieści.. leż tam grzecznie.. To jeszcze nie Wasza pora..

    Dzieki! Leżę. Ale już mnie dupa boli od leżenia a to dwie godziny dopiero haha
    Nie jestem do tego stworzona.

    A jak u Ciebie samopoczucie?
    Chyba będzie Jezusek,co? 😊😊

    relgi09kukfprg92.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku też lubię za brzuszek <3 leż i pachnij! ;)
    Beti jak po wizycie?

    talku lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku ja tez lubię bo bardzo ładnie wyglądasz! I trochę zazdroszczę przymusu leżenia przed świetami 😂

    Beti oby wszystko było dobrze !

    talku lubi tę wiadomość

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku, oszczędzaj się, żadne świąteczne spacery itd! Dbaj o Was! A jak nerki na usg? No i wiadomka, że lubię za piękny brzuszek 😉

    Beti, daj znać po wizycie. Na pewno wszystko dobrze 🤗🤗🤗

    Szczesciarko, ja już obstawiałam, że będziecie się tulić, a Ty twarda sztuka jesteś! Chodź jak najdłużej w dwupaku 😘

    Najmłodsza, cały czas kciuki ✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 14:41

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2019, 08:46

    talku lubi tę wiadomość

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    talku wrote:
    Dzieki! Leżę. Ale już mnie dupa boli od leżenia a to dwie godziny dopiero haha
    Nie jestem do tego stworzona.

    A jak u Ciebie samopoczucie?
    Chyba będzie Jezusek,co? 😊😊
    Kochana nie ma że boli. Jak trzeba to trzeba🤷‍♀️🤷‍♀️
    U mnie raz gorzej raz dobrze.. Dzisiaj jakieś dziwne bóle kręgosłupa mnie łapią🙄 Synek tak spokojny jak nigdy.. Czekamy😂😂 wizyty już nie będę miała to nawet nie wiem jak tam sytuacja z szyjką..

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami też obstawiałam że synek będzie chciał szybko wyjść ale nic takiego się nie dzieje.. Skurcze łapią jak codzień.. Dzisiaj doszedł ten ból kręgosłupa.. Nie powiem że nie łapie mnie stres przed porodem 😂😂

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku, bedzie dobrze! Ja dociagnelam, Meggs dociagnela, Ty tez dasz rade 😘

    talku lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku, biedaku! Leż i oszczędzaj się! Dobrze, że udało Wam się przenieść do Krakowa,!
    U mnie po USG wszystko ok. Ten guzek to torbiel, zapewne w przewodzie mlecznym. Mała, więc do kontroli. 150 zł w plecy, ale spokój w święta bezcenny.

    Biegającą-mama, Dośka, talku lubią tę wiadomość

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2019, 23:32

    ❤💙❤💙
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku ja też leżałam od skończonego 27 tc. Znam ten ból 😔 ale zobacz dociułałam do 36 tc 👍 też dociułasz ! Brzuszek masz piękny! A szyjka jak bardzo skrócona? Mówił Ci dr ile mierzy? Moja też się troche skróciła ale jak przyszło co do czego to puścić skubana nie chciała i się zgładzić 🤦‍♀️ będzie dobrze!

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
‹‹ 2274 2275 2276 2277 2278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ