Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.cosstores.com/en_eur/children/product.cotton-dress-with-waist-detail-blue.0824714001.html

    https://www.arket.com/en_eur/children/dresses-skirts/product.printed-skater-dress-black.0722350008.html

    Przedszko, tak basicowe szyj. Bedzie szał! Tylko o chłopcach też pomyśl 🦋

    Ja uwielbiam te sklepy, ale kupuje tam rzeczy dla siebie. Chociaż Jurek tez ma kilka rzeczy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2020, 08:50

    nick nieaktualny, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku trzymaj się dzielnie! Wierzę że uda Ci się wytrwać w dwupaku jak najdłużej i Stasinek/Miłoszek posiedzi u mamy ;) A może się przesunie i nagle będzie ok!
    Pisałam ci że u kuzynki męża było to samo, ma termin na koniec marca i 2 razy była w szpitalu. W 20 tygodniu i jakoś teraz przed świętami. Dziecko się przesuneło i jest ok ;)
    Cytrynowa kciuki za betkę! Fiorelko mam nadzieję że Ty też robisz i zaraz będziecie pięknie się nam tu chwalić;)

    talku, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella, dawaj tescik! :D
    Cytrynowy, beta juz bedzie w kosmosie, zobaczysz! 🎇

    Cytrynowy sok lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku biedulko.. Oby znaleźli sposób żeby złagodzić ból.. Zaciskaj nogi niech synuś jeszcze posiedzi w brzuszku..
    Monia łączę się w bólu. U nas też mała chora.. Boję się że mała zarazi mi małego 😒😒 Zdrówka dla Was..
    Przedszkolanko wyrazy współczucia dla Was.. Ubranko boskie też jestem chętna jak coś😁😁
    Lilciu jakaś Ty śliczna i duża Panna już..
    Swoją drogą jestem ciekawa ile mój Panicz waży bo położna była tyło raz u Nas😒😒.. Jeszcze Wam napisze jakie buty u mnie były.. Byłam na ściągnięciu szwów bo to nie były rozpuszczalne.. Z głupoty zajrzałam tam pierwszy raz a tam jeden szew wrosniety już.. Mąż chirurg już opanował sytuację ale nie wiem czy nie złożyć skargi na nich🙄🙄

    talku, madziorek86 lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku, dzielna jestes, trzymaj sie tam! Oby synek sie przesunal tak ja alex pisze!
    Cytrynowy, fiorella, kciuki zacisniete!

    Moj mnie wczoraj wnerwil totalnie. Faceci sa beznadziejni czasem..

    No i jestem ciagle tzn od ponad tygodnia przeziebiona, fakt ze leczylam sie przez te dni tylko domowymi sposobami plus jakims theraflu czasem no i chodzilam do pracy normalnie, ale obydwa weekendy cale przelezalam pod kocem piłam hektolitry plynow i myslalam, ze pomoze. Dzis poniedzialek a ja nadal kiepsko sie czuję:/ chyba czas pojsc do lekarza grrr

    Moj ma w piatek operacje. W koncu. Ale stresujemy sie. Siedze na forach i czytam - niepotrzebnie

    talku, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki 😊😊 mam nadzieję że wynik szybko wskoczy.

    Beti tak mam heparynę i cały brzuch w siniakach 😂 chyba nie umiem tego dobrze zrobić. Mam też euthyrox więc jestem obstawiona 😄

    Fiorella miej litość, daj chociaż obsikańca 🙏

    nick nieaktualny, talku lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2020, 09:39

    Magda - mbc, madziorek86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2020, 09:39

    Wik89 lubi tę wiadomość

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 01:48

    Cytrynowy sok, Wik89 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, o tak to moje klimaty ciuchowe! ❤️

    Talku trzymaj się tam Kochana że StasioMiłoszem❤️❤️

    talku lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo widzisz przedszko, siadaj do maszyny! Czekamy 😎

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziorek, dr.Fenger to ordynator? Czekam właśnie na obchód. Mam mnóstwo pytań, mam nadzieję że mogę je zadać i nie dostanę opierdzielu że się mądrze.

    Nona, wysłałam małżonkowi Twoją wiadomość 😁 zobaczymy z czym do mnie za godzinę przyjedzie

    Dzięki dziewczyny. Jesteście wspaniałe 😘Staram się trzymać dzielnie dla tego malucha w brzuchu. Wytrzymam ile będzie trzeba.

    nick nieaktualny, Beti82, blair. lubią tę wiadomość

    relgi09kukfprg92.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie mogę namówić chłopa żeby to jednak był Miłosz w brzuchu. On już chce Stasia. Pomimo, że wcześniej mu się nie podobało to imię ☺️
    Może go jakoś przekupie. Bo jak teraz piszecie Miłosz Miłosz to jestem pewna że tak bym mu chciała dać na imię

    przedszkolanka:), alex0806, tere-fere lubią tę wiadomość

    relgi09kukfprg92.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku trzymaj się dzielnie! Ciężka bardzo końcówka, ale Stasiek wszystko wynagrodzi! 😘

    Cytrynowa mocne kciuki!! Ale też jestem pewna super wyniku 😀

    Niestety nie załapałam się na zdjęcia!

    Beti, ja też polecam ikeowska wanienkę 🙂

    talku, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku powiedz mężowi że sorry, ty teraz kolke masz i cierpisz A musisz jeszcze urodzić! Za cierpienie należy się umiłowany Miłosz <3

    Moja panna właśnie leży obok i liczy mi kęsy śniadania, zasypiając przy tym ;p godzinę temu wstała i będzie chyba drzemka. Wczoraj to samo było. Ta pogoda tak dobija że nawet dziecko odparuje, bo co tu robić jak leje ;/

    talku lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda oczywiście,że będzie dla chłopców :D modela już mam :p

    Talku przekonaj,że drugi będzie Staś:D

    Domi A zamówiłam już te te ,więc kmin co chcesz 😁🙈

    Wiki nie czytaj nic,będzie dobrze ;) patrz jaka mam fajna Pole z cyklu laparowego;)

    talku, Wik89 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa przyszła maszyna😁jaram się! A materiałów od tygodnia nie ma 😏

    Wik89, Cytrynowy sok, Ani0nka, Malinowa91 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz mu, że będzie Miłosz Stanisław i koniec!

    https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/najpopularniejsze-imiona-dla-chlopcow-2018-ranking-ogolnopolski
    Stanisław ponad 4000
    Miłosz nieco ponad 2000

    https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/najpopularniejsze-imiona-dla-chlopcow-2018-woj-malopolskie

    madziorek86, alex0806, Wik89, Beti82 lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 00:33

    talku lubi tę wiadomość

  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 00:33

    talku, Beti82 lubią tę wiadomość

‹‹ 2414 2415 2416 2417 2418 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ