Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 4 września 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia dziewczynki ;-) witamy sie w nowym dniu, u nas deszczowo

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 września 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny zyczemilego dnia :)

    justta lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień bry...
    U mnie też deszczowe...
    Konwi najpierw były zielone wodnistego kupki, potem pryszcze na ciele, suche placki pod łokciami i kolanami oraz ulewanie....

    Lili83 lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 września 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj biudula najpierw jakieś alergie później plesniawki eh..... Nacierpi się ta twoja Kosia, oby było już lepiej.

    Jak minęła nocka

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 4 września 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja.
    Malenq biedne jesteście dziewczynki! Zdrówka życzę ♡
    Ana Tobie więcej spokoju i energii :)
    Mu wczoraj u lekarza byłyśmy Zosi zrobiły się oparzenia między palcami u stóp smarowalam wycieralam i dupa! Ale wcześniej już miała pod broda i wysoko nad posladkami nie ma tragedii ale syrop ma i cos do psikania :/ mam nadzieje ze szybko minie.
    A zwazylam ja i ma prawie 8,5 kg... Kluska ;)
    Ale trochę wyhamowala odkąd obiadki i owoce je całe szczęście.
    Kotka juz pojechała telepatycznie życzę udanych wakacji i bezpiecznej podróży.
    Zgredka Ty to masz power!
    U mnie też ponuro ale kolo południa pójdziemy na dwór czy na pole jak to Kroko mówi :)
    Miłego spokojnego dnia!

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 4 września 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej misie :)

    witam się w zimnym deszczowym dniu :) i w skończonym 37 tygodniu - ech straszy mnie ten belly twierdząc że poród może nastąpić w każdej chwili :P

    mój małż się przejmuje bardzo i nawet podłogi mi nie pozwolił umyć żebym już Zuzi nie gniotła i przed terminem nie urodziła, ale za to wymyślił sobie wczoraj bzykanie :P to mu mówię- no chyba żartujesz, ściany nie pomalowane, łóżeczko nie przywiezione a Ty chcesz poród wywołać?? to się zdziwił : to tak się da?? :P hehe faceci :P powiedziałam mu że będziemy się bzykać jak skończy przygotowania bo wtedy jak zacznę rodzić to luz :P

    dobra zjadłam śniadanie więc idę jeszcze się kimnąć :P

    LaRa, Blondik lubią tę wiadomość

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 4 września 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Witam sie deszczowo i chyba zimnoooooo (bez sensu taka pogoda)

    Wczoraj przyszłam z Rodos, kapańie małej, karmienie i ..... Sama padłam.
    Misi@?
    Ari, gratulacje skończonego tc :) juz coraz bliżej :) wow 21 dni :)
    Malenq, biedna Kosia, buziaki dla niej :*
    Zgredzia, ale masz power, zazdroszczę,ja od dzis zacznę robić brzuszki na początek. Zobaczymy czy mi zapał nie przejdzie.

    Heh, mała leży na Macie i piszczy tak głośno, ze zatyczki by sie przydały.

    Udanego dnia :)

    Aha, do kiedy dziecko ma jeździć w gondoli? Bo moja tam tylko spi, reszta spaceru na rączkach ;(

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 4 września 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:
    Dzień dobry, właśnie kilka razy to było, ale poleccie jakieś gry dla dorosłych.. Nigdy nie grałam ze znajomymi, a chyba chciałabym zacząc to celebrować, zbliża się zima.. W sam raz na zimowe wieczory..

    Malenq, napisz proszę jak u Kosi objawia się alergia na mleko i nie tylko.. Patryk mój chyba jest też uczulony na gruszke..

    Młody od godziny dla na łóżeczku a ja czytam sobie, ale mama ze mnie..


    M grali wczoraj we "wsiąść do pociągu" gra na min 1 godzinę
    Ja lubię też fasolki prosta i przyjemna
    Do tego dixit.
    Są też całkiem Carcassonne różne

    Poczytaj opisy na necie może coś wybierzesz

    Lara: zapał zapałem, ale gdybym takie coś miała do niejedzenia ;(

    Ari: czy to go zmotywowalo do działania?

    A mój mi wczoraj powiedział że ją odrzucamy wszelkie jego proby zainicjowania seksu, a ja że to muszę zaobserwować, a z n że się nie da, bo on już nie inicjuje. Ehh biedulek
    Mam nadzieję, że mu to wynagrodzilam i będę wynagradzac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 09:09

    konwalianka lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Smoku z tymi odparzeniami to też niezaciekawie macie...oby szybko zniknęły....
    Anas jak się czujesz???
    Oj Zgredziu na pewno wynagrodzisz :-D

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 4 września 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde powiem Wam ze mam poczucie winy...nie wiem może powinnam częściej smarować albo wierzyć ale jej marzna stopy tzn zimne ma więc bach skarpety teraz i tak musze zakładać żeby nie brała gołych stop do buzi :/ kurcze najgorsze te faldki smariwalam i szyja pachy łokcie nadgarstki kolana stopy ehhhh cóż mam nadzieje ze szybko się wygoi. ..dzięki Malenq.
    Zgredka fajnie ze inicjuje weź mu daj :) mój to jest padnięty wieczorem ze moment i chrapie właściwie ja też ale nie chrapie ;)

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek nic nie poradzisz, wietrzysz i smarujesz i czekać pozostaje, nie wyrzucaj sobie....

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 4 września 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoku: no tak ale on łapie mnie za dupe, a ja chce żeby mnie pocałował w szyję czy coś, oczywiście rzeklam mu to ;)

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredziu nie doradzę, ją nie odpowiadam na pieszczoty małża nie po drodze mi ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 09:59

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 4 września 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgredka wrote:
    Smoku: no tak ale on łapie mnie za dupe, a ja chce żeby mnie pocałował w szyję czy coś, oczywiście rzeklam mu to ;)
    Wiesz co chyba nie ma się co wkurzać ja mojemu mówiłam tak od yyy chyba 7lat i pamięta max tydzień : ten typ tak ma. A móż niech łapie i mówi coś czułego? Ot taki kompromis :)
    Malenq wiem...ale tak to już jest ze mogłam może lepiej zadbać o stopki :(
    Zgredzia czemu Luca Puca dopiero zauważyłam?
    I leje u mnie buuuuu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 10:00

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoku wiem co czujesz, ją tak mam przy tych pleśniawkach...ale pewnych rzeczy nie przeskoczymy...

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 4 września 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Malenqu, wspolczuje plesniawek baaaaardzo! My nie mielismy, za to nawiedzilo nas zapalenie jamy ustnej i straszne to bylo. Podejrzewam,m ze takie plesniawki podobne objawy daja :/

    Smoczku, wam rowneiz wspolczuje tych odparzen :( piekna waga malej :)

    Psotka, bawcie sie dobrze :)

    Manku, a dlaczego proszku do pieczenia nie dodajesz do ciasta? Ja tam normalnei i p.do p. i soda .....

    Mala wczoraj u tesciow na kanapie walnela mega kupe. Strasznie luzna. Jak woda. Na brzuszku zaraz lepiej bylo....no i nei wiem po czym to....

    Ha! A u nas dla odmiany sloneczko :)

    Dziewczyny, ja zawsze, po kadym dzieku, okolo 6 miesiecy od porodu mam ochote cos z wlosami zrobic. Potem robie i zaluje. Do tej pory bylam zadowolona z moich dlugich wlosow a teraz chce sciac. Krotko. Bardzo krotko. Cos podobnego jak ma glowna bohaterka House of cards.....no tak sie tym przejmuje, ze spac nie moge hehehe

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 4 września 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beszko piękna? A wszyscy mi mówią ze jest za duża! !! Nie słucham ale staram się stopniowo dawać więcej warzyw zamiast mleka żeby trochę ja wyhamować jeszcze. Ja zawsze miałam długie włosy i kręcone boszzz nie nawidzilam :/ 2 dni po ślubie ścielami baaardzo krótko cos jak Anuska i nigdy już nie zapuszcze :)
    Buziaki dla Hani i Wam też zdrówka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 10:19

    beszka lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beszko ją również chce ściąć krótko...tak jak anuśka ma hehehe czy Kroko heheh a mam za łopatki włosy....im chciałabym pomalować tylko nie wiem na jaki kolor heheh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 10:31

    beszka, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 4 września 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poki co mam blond i orzy tym kolorze zostane,a le ta nowa fryzurfka baaaardzo mnie korci, tylko wlosy mam cienkie (wypadly przez ostatnie 2 mies) i opadajace-przyklapniete, wiec nie wiem jak sie ukladac beda. Czy w ogole beda ;)
    Ja tam lubie dlugie wlosy, bo myje, susze i gotowe ;) tylko obecnie jestem taka troche pyza ;) bo waga stoi, to moze fryzurka nadrobie hehehe

    Anuska, Kroko duzo roboty z taka fryzura? Trzeba ukladac? Macie geste wlosy?

    Smoczku, moj Leo byl wielki. Za to jak zachorowal i nei chcial jesc to sie nei trzeslam, ze bedzie jak szkielet wygladal. Zaczal biegac to zgubil, ale jest duuuuz. Ma 4 lata i nosi ubrania na 116 sa wieksze dzieci w jego wieku, ale ona w porownaniu do swojego o 2 lata starszego brata, wyglada na rowiesnika. A waga to 19,5 kg

    Hanka chudzina i jak teraz mneij jadla te pare dni, bo brzuszek bolal, to ja juz cala spieta chodzilam ;)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beszko mnie chyba pół tony włosów wypadło.. A długie mnie denerwują bo tylko w koku nosze, mała jak złapie i wyrwie to ja gwiazdki w oczach widzę, tak to boli...

‹‹ 1158 1159 1160 1161 1162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ