Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 9 listopada 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq - jesli ciaze uwazasz za nadwage to sie zgodze :D a tak to ja widze tu ladna i szczuplą kobietkie z slicznym duzym brzuszkiem :)

    nick nieaktualny, Krokodylica, Tamka, Lili83 lubią tę wiadomość

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe Cati skarbie, zobaczysz jak szybko zleci i Ty będziesz miała "bimbołka" przez którego już stóp swoich nie zobaczysz.....
    a tak jak pisałam na 30stkach śliczny brzusio chudzinko:)

    cati lubi tę wiadomość

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 9 listopada 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A weźta się chudzielce...lachy same...wstydziłyby się, nie przystoi tak dobrze wyglądać, szczególnie w ciąży. Foch!

    Cudne brzuchole ;)

    nick nieaktualny, Krokodylica, Tamka, Lili83 lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra skarby lecę, serialik mój się zaczyna..... buziaczki i rośnijcie zdrowo:) cobym miała koleżanki w "wadze ciężkiej", bo teraz to w "piórkowej".....

    Buziolki :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 9 listopada 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faktycznie dziewczyny! każda śliczna i zgrabna, bez dwóch zdań!

    Tamka, Lili83 lubią tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 9 listopada 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq, piękna, szczupła mamuśko, co Ty wymyślasz?
    Zresztą, my tu same laski jesteśmy!
    Doszedł mi dzisiaj kolejny objaw czynności Kajtka, nie wiem co to - jakby takie pukanie, pulsowanie, zasysanie w środku? Myślałam przez chwilę, że to czkawka ale powtarzało się dzisiaj kilkukrotnie wiec chyba coś innego... Takie "ciumkanie " w dole podbrzusza, co to może być?
    I z tą zagadką powiem dobranoc ;-)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 10 listopada 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki.

    Ja wczoraj robiłam na alledrogo zakupy - zamawiałam większe staniki, bo moje cycory już się w moich stanikach nie mieszczą i znalazłam sprzedawcę co ma dużo innych rzeczy, więc jak już płacę za przesyłke to zrobiłam zamówienie hurtowe, podkłady, majtki siatkowe, wkładki laktacyjne, dla Zuźki smoczek, butelka, czapeczka, maść na odparzenia, ręczniczek z kapturkiem, zabawka piszczałka, podkłady do przewijania, szczotkę do włosów, nożyczki do paznokci, termometr do kąpieli, gaziki do przemywania pępka. :) Chyba tyle. :)

    Jak chcecie to na innym wątku wyhaczyłam takie listy - wyprawka dla dziecka lista zakupów i wyprawka do szpitala, wszystko ładnie rozpisane, mogę udostępnić. :)

    Lili83 lubi tę wiadomość

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 10 listopada 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Jasne Kroko, wklejaj info :)
    Ja dzis wybieram sie na Zakupy ciążowe, hehe i chce kupić jut tez coś dla "zabci" :)
    Aaaaa i małż obiecał mi na jutrzejsze urodzińy poduszkę dla ciężarnych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2014, 09:31

    Krokodylica, Nieukowa, Tamka, Lili83 lubią tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 10 listopada 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie zmiezyłam ciśnienie (bo głowa mnie boli) i wynik: 100/55 puls 121
    kończe sie....

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 listopada 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara, kochana, no stres ;) ja mam tak całe życie, ciśnienie 90/60, puls 90 ;)

    żyję i mam się dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2014, 11:38

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 10 listopada 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam te listy u siebie na lapku, nie wiem jak Wam to udostępnić. Może mogę komuś wysłać na maila, a któraś z Was to ogarnie?

    Mnie niestety nadal naciąga, cholera. Mój małż twierdzi że dziecko odpuści mi w marcu lub w kwietniu. :/

    Moja wczorajsza rozmowa z mężem:

    ja - a ja widziałam na usg że nasze dziecko ma takie długie nogi jak ja :)
    mój mąż - to dobrze.
    (cisza. po chwili zastanowienia)
    - nie, na dłuższą metę to niedobrze!
    - dlaczego?
    - bo będę musiał odganiać tych wszystkich amantów, będą do niej łazić mendy.

    Padłam. :)

    Tamka, Nieukowa, Lili83 lubią tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Kroko, będzie tatuś odganiał wielbicieli :P

    a ja już nie mogę się doczekać zakupu tego wózka :)

    http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-jedo-bartatina-plus-alu-2014-spacerowka-gondola-special-edition-kurier-gratis-p-16067.html?zenid=0dd8e9c7422c7d3a41bf47fe96aa2b04

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka fajny ten wózek. A który kolor? I gdzie kupujesz, na necie czy gdzieś w sklepie na miejscu? Chodzi mi o cenę, czy coś taniej kupisz.

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolor właśnie ten, co na zdjęciu - granatowo-biały

    na żywo wygląda dużo ładniej, bardzo elegancko - oglądałam próbki tkanin i te są łatwo ścieralne i śliczne to zestawienie

    kupię raczej w necie, bo wychodzi taniej - w Smyku kosztował 1700 zł + dodatkowo fotelik, a w necie można znaleźć za 1600 zł z fotelikiem

    aczkolwiek będziemy zaglądać do Smyka, bo miewają promocje i może się akurat jakaś ciekawa trafi

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6195

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje zakupow... sorka, dzis u mnie zero entuzjazmu. Prsyjezdza tesciowa na 2 dni wiec latam na szmacie, robie obiadl myje okna i to wszystko na mega zamule... ja nie wiem jak mi sie uda przez 2 dni maskowac moj stan, bo chcemy jej powiedziec dopiero na mikolajki...
    Ble.

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa, a czemu nie chcecie powiedzieć teraz?

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie?
    Ja wracam z ciucholandow, nakupilam Kostkowi ubranek za 50 zl przy czym rozszalam sie w ostatnim na wycenie :) kolory poki co neutralne, ale jedne juz w samochodziki.. jak bedzie dziewczynka to pozna co to gender :)

    Aha no i zrzygolilam sniadanie z rana blee.. bo nie zdazylam do lazienki :/
    Widze, ze wszyscy zakupuja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2014, 13:13

    Tamka, Nieukowa lubią tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka, ja nie zakupuję tylko kompletuję listę, kupię dopiero jak zamieszkamy w domu, bo tak to nie miałabym gdzie trzymać rzeczy, mieszkamy w malutkim pokoiku u szwagierki, już z psem jest ciasno ;)

    współczuję Tobie i Kroko tego rzygańska, mogłyby dziecięcia już Wam odpuścić...

    mnie niestety zaczyna wieczorami twardnieć brzuch... dzisiaj mam połówkowe o 17:15 (btw, trzymajcie kciuki! ;) ) to zapytam co z tym fantem zrobić...

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6195

    Wysłany: 10 listopada 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzice i tesciowie dowiedza sie na mikolajki jak dostana fote czlowieczka pod choinke ;)
    Tak sobie wymarzylam :)))

    Ja kurcze tez mialam ochote kupic juz jeden ciuszek... ale poki co tylko sie slinie, poczekam grzecznie do polowy ciazy... chyba ;)

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6195

    Wysłany: 10 listopada 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka kciukam za usg, zapodaj foty jak wrocisz :)

    Tamka lubi tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ