Gang 18+ :)
-
WIADOMOŚĆ
-
Beszko, uważam, jak Maniek. Zdrowie mamy ważniejsze, powiedz bratu i takie, że powiedzialad, bo nie możesz się zgodzić na kolejne pogorszenie się zdrowia mamy. Może dwie kajuty? Obok siebie, mąż z małą, ty z chłopcami.
My po grze o tron, kończę oglądać mecz i spać, dobrej nocki życzę
-
Moja zasnęła, nie było lekko ja sama omal nie zasnęłam, raz już wyszła z łóżka, stanęła na przedpokoju (a może w przedpokoju), ale stwierdziła, ze wraca do łóżka i jakoś dało radę, muszę nowych piosenek się nauczyć, bo ileż można alfabet na jedną nutę walić
-
Beszko współczuję i wspieram
Wróżko, Was też. Już bliżej niż dalej
Zgredziu, nie wiem co jest ale u nas meeeeeega kupki i to żółte, rzadkie i śluzowate (+ 3 innych dzieci od znajomych). Tzn wiem co jest... zęby. Nie wiem tylko dlaczego hurtowo u wielu. U nas (o zgrozo) trzonowce. Już są ostre igiełki i to po obu stonach. Dawno takiego ryku u nas nie było, chyba ostatnio przy kolkach. Po raz pierwszy poszedł w ruch dentinox. Aaaa no i jeść oczywiście też nie chce
Brawo dla postępujących maluszków
U nas od paru dni bezbłędnie rozpoznawane są koloryMisi@ lubi tę wiadomość
-
Hej,
Dzis Ania konczy 14 miesięcy, matko, jak ten czas leci. I od 2 miesięcy nie wyszedł jeszcze ani jeden ząbek. W roczek przebiły sie dwie górne jedynki i echo..... Codziennie sprawdzam, chcąc wyczuć igiełki, ostrość a tam pusto.
Dzis pobudka o 4 zakończona noszeniem i spała dalej do 6. A ja mimo iż poszłam szybciej spać to jestem nietomna ;(
Miłego dniaMANIEK, Blondik, Misi@ lubią tę wiadomość
-
Hellol,
Lara, wszystkiego najlepszego dla Ani. Fakt, czas leci - dopiero urodziłam Toske, a ona zaraz 5,5 mca...
Jestem u rodzicow i pierwszy raz od dawna sie wysypiam!! Dziewczynki lepiej śpią (tzn. w dzien zadna oka nie zmruży, ale w nocy) i tym samym ja tez dobrze śpię. Mauz ma skończyć taras i szukam mebli, ake wszędzie sa brzydkie...;(LaRa, Krokodylica lubią tę wiadomość
-
Hejo,
U nas pobudka po 6, śniadanie szło słabo, dopiero teraz jest niechęć do jedzenia, za to pije chętnie.
Niestety kupa nadal zupełnie rzadka
Wszystkiego naj dla Ani, Jagody i Leo..MANIEK, LaRa, justta lubią tę wiadomość
-
A, a, oczywiscie dla Leo i Jagody tez wszystkiego naj.
Zgredko, podziwiam Cie za opanowanie, ja bym juz leciała do pediatry (nie ufam lekarzom z pogotowia), ale jak wszyscy wiedza, ja panikara.
Btw, powiem Wam, ze mnie z Zuza ominęły wszelkie rzadkie kupy, marudzenie i gorączka związana z zębami i zawsze sie dziwie, jak piszecie o jakichkolwiek objawach nietypowych, ze to przez zeby...ale cenna lekcja, bo nie wiadomo jak bedzie u Tosi, chociaz jak mowię, ja nawet przy 37, lecę do lekarza skontrolować...;(( głupia ja...justta lubi tę wiadomość
-
Oczywiście ze Jagodce i Leosiowi składamy 100 lat!!! No i jeszcze Roxi od Pati, ale pewnie ta juz tu nie zagłada.
Przeraża mnie ten uciekający czas!
Chyba będę musiała okna przemyć na szybko bo sa tak zachlapane a myłam je niecałe 2 tygodnie temu ;(
Aha No i czuje sie podekscytowana wizyta u ginpani z rejestracji (przez tel) nawet mi powiedziała, oooooo pani L
do zobaczenia
Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 07:56
justta, Misi@, Krokodylica lubią tę wiadomość
-
Hejka
Leci czas, leci, za miesiac o tej porze Lep bedzie mial poltora roku juz woooow
Yasminko zdrowka i zeby te zęby juz tak nie przeszkadzały
Beszko sil i zdrowka rowniez dla mamy
Jagodka i Ania sto lat lubie ten dzien, 21 kazdego miesiaca
Dzisiaj w miare sie wyspalam a pogoda do kitu, gumowce mozna zalozyc i w droge
Milego dnia laseczkiYasmin lubi tę wiadomość
-
A u mnie rozwolnienia czesc dalsza....Mam nadzieje ze to zatrucie i nie zaraze niczym Dominika
.
ZGREDZIA to masz termin w urodziny mojego meza
KONWI - ja tez wczoraj GOT ogladalam...Zniszczyl mnie ten odcinek! uhhhh. Spac nie moglam, masakra poprostu.
-
Dzien dobry
Wróżko trzymaj sie dzielnie kurcze co za baba powiem ci tak dobrze ze chociaż możesz byc z małym bo moja koleżanka bedąc w ciązy wogóle nie mogła byc z dzieckiem w szpitalu zakaz odgórny
Lara kurcze a czemu Ania tak protestuje nie smakowało czy co
u nas 4 zęby i narazie cisza Zuza w tym etapie miała jednego
Beszko zdrówka dla mamy
u nas ostatni dzien w szkole jutro jade po tort dla taty bo ma 60 lat
dziś robimy z Zuzą laurki dla dziadka i dla taty na dzien tatyw piątek ja sie bede starzeć
33 o matko kiedy to zleciało
Krokodylica lubi tę wiadomość
-
Moja po śniadaniu poprosiła o wsadzenie na kanapę, pokizialam ją po nóżkach i zasnęła, teraz obudzili ją goście ze spółdzielni, była w szale, ale patrzę a tam pomiędzy wychodzący czworkami a jedynkami jest wszędzie zaczerwienienie
Więc chyba idą dwójki i trójki, posmarowalismy i już humor ok, więc to chyba te zebole okropne..
Tempki już dziś nie ma znaczy ponad 37, no ale nie blisko 40 -
hej,
zgredko, 3-ki u nas wychodzą już jakiś czas, w czasie ich "ataku" Patryk też gorączkuje i ma śluzowe rzadkie kupy, znosi je najgorzej..niestety nadal nie ma ich ;/
Kotka, oj tak..najlepszy odcinek z serii, tylko wkurza mnie ten Snow, zero cech doskonałego przywódcy.. Sansa, pewnie dlatego, że wiele przeszła jest znacznie lepszym strategiem niż on.. Mam tyko nadzieję, że nie będą mieli aspiracji na więcej i zatrzymają się na tym Winterfall (czy jak to się zapisuje), najlepiej jakby dogadali się z Matką smokówostatnia scena odcinka zajebista, cieszę się, że nie będę musiała oglądać już tej zakazanej mordeczki..
Najlepszego dla naszych dzisiejszych solenizantów!
Lara, kartka nr. 3 powędrowała już do ciebie
ps, mam nerwa..od ponad tygodnia idą zaproszenia na urodziny Tymka, które są już.. w sobotę (tzn. wtedy je robimy) -
Ej, dziewczyny ciężarówki podajcie dane do tabelki na pierwszej stronie, Lili, Maniek, Yas?
Ania spała 1,40 min ugotowałam pomidorowa, dosyć gęsta i mam nadzieje ze zje, ale to za ok godzinkę. I idziemy na spacer. -
konwalianka wrote:hej,
Kotka, oj tak..najlepszy odcinek z serii, tylko wkurza mnie ten Snow, zero cech doskonałego przywódcy.. Sansa, pewnie dlatego, że wiele przeszła jest znacznie lepszym strategiem niż on.. Mam tyko nadzieję, że nie będą mieli aspiracji na więcej i zatrzymają się na tym Winterfall (czy jak to się zapisuje), najlepiej jakby dogadali się z Matką smokówostatnia scena odcinka zajebista, cieszę się, że nie będę musiała oglądać już tej zakazanej mordeczki..
No Snow jakis taki rozlazly jest, romantyczny za bardzo. To znaczy przynajmniej mial odwage i sile sam isc do boju a nie jak Ramsey ale faktycznie ta jego bitwa to taki zryw bezmyslny.
A Ramsey...nie wez mnie za perwersa ale uwazam ze to jedna z najlepszych rol w GOT w sensie aktorskim. Ten jego usmiech byl zabojczy i mysle ze czeka go niezla kariera....zwlaszcza w jakichs kryminalach z psychoapatami w roli glownej.
No a Sansa sie troche wyrobila bo wiadomo jaka byla.
Ale czekalam na Arye a nei bylo buuu.Misi@ lubi tę wiadomość
-
PsotkaKotka wrote:No Snow jakis taki rozlazly jest, romantyczny za bardzo. To znaczy przynajmniej mial odwage i sile sam isc do boju a nie jak Ramsey ale faktycznie ta jego bitwa to taki zryw bezmyslny.
A Ramsey...nie wez mnie za perwersa ale uwazam ze to jedna z najlepszych rol w GOT w sensie aktorskim. Ten jego usmiech byl zabojczy i mysle ze czeka go niezla kariera....zwlaszcza w jakichs kryminalach z psychoapatami w roli glownej.
No a Sansa sie troche wyrobila bo wiadomo jaka byla.
Ale czekalam na Arye a nei bylo buuu.szkoda tych ich wilków, chyba tylko Snow ma..
boziu, jak mnie się spać chce, chyba się zdrzemnę