Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kapiemy malego w skrzynce ;D. Tez bardzo lubi sie pluskac :)
    A wygodnie sie w tym wiadrze myje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2015, 14:04

    justta lubi tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka, tak jest bardzo dużo miejsca, jedną ręką podtrzymuję mu główkę, a drugą swobodnie go myje, jest świetne no i odkąd mamy wiaderko to kupy są codziennie hihi, oczywiście do wody ;-) jest też polecane przy kolkach i bólach brzuszka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2015, 14:07

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nio Starsza zjadła talerz pomidorówy ja wciągnęłam ziemniak młode z masełkiem i połową peczka kopru z zsiadłym mleczkiem i chyba pekne :)

    jak słodki Leoś :)

    kurcze laski chodza na KTG badanie a ja nie wiem co sie tam dzieje :(

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupy do wody?? hahaha no to musicie go myc dwa razy ;P

    justta lubi tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jussta ile za nosidło?

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa ale świetne wiadro :) Muszę poczytać o tym :) Podoba mi się

    justta lubi tę wiadomość

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DObra, wchodze w temat szczepionek.
    Nie jestem pewna czy dobrze robie i bardzo boje sie szczepic.
    Jak patrz na kalendarz i widze ile dawek w to dziecko trzeba wpakowac to naprawde mam ochote nie szczepic albo zrobic to pozniej. Nie wyobrazam sobie w takiego 2miesiecznego maluszka wpakowac tyle tego dziadostwa!

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja szczepie enerixemB w szpitalu a potem 6w1

    Koniara, Pati Belgia lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 6 w 1 ostatnio jakies negatywny art.przeczytalam.

    Kotka, my sie zastanWiLismy nad odroczeniem szczepionek do ukonczenia 6 m.z. Ale w zw. Zgym ze tutaj. Ieszka bardzo duzo obcokrajowcow, ktorzy podrozuja do swoich domow, gdzie wiele chorob,ktory h u nas nie ma, tam nadal istnieja. My duzo podrozujemy oraz ludzie. Z naszego otoczenia rowniez, to szczepimy wg kalendarza norweskiego, ktry nie jest taki zly patrzac na inne. Pierwsze szczepienie po ukonczeniu 3 m.z (dzieki czemu dziecko dostaje jedna dawke mniej), oprocz rota, bo tu pierwsza dawka do picia w 6 t.z kolejna w 3 m.z.
    Szczepionki 5 w 1. Brak szczepionki na gruzlice, bo PL wg Norwegii nie jest w grupie krajow wysokiego ryzyka. Brak szczepionki na zoltaczke i poki co szczepic nie bedziemy...moze kiedys w zw. Z podrozami. Jedyne co, to pneumokoki podaja teraz, przed ukonczeniem 2 r.z. W zw. Z czym sa dwie dawki. Po ukonczeniu 2 r.z. Jest jedna, ale mala bedzie miala kontakt z dziecmi szkolno- przedszkolnymi, wiec szczepimy. Pewnie tylko MMR odlozymy do ukonczenia 3 r.z. Jak przy chlopcach

    cati lubi tę wiadomość

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka czasami nawet i 3 razy wode wymieniam zanim skończy kupkę robić hihi

    Krokodylku 350 zł tak myślę będzie uczciwie

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa gdzie kupiłaś to wiaderko

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwi zamawiałam w aptece gemini internetowej

    http://www.aptekagemini.pl/category/dla-dzieci-i-niemowlat-akcesoria-do-kapieli-wiaderka-i-wanienki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2015, 16:38

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszlam w spodnie sprzed ciazy i sie zapielam!! HAHAH
    Ale sie ciesze :D Juz mialam dosc ciazowek bo spadaly mi z tylka a 2tyg temu jeszcze normalne na mnie nei wchodzily!

    justta, beszka, nick nieaktualny, Blondik lubią tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) Widze ze rozne pojemniczki na kąpiele dziecka testujecie :D ja mialam z Stokke ten pojemnik ale nie sprawdzil sie...
    wiaderko wydaje sie byc lepszym pomyslem :D

    ja dalej spakowana czekam :)) zobaczymy kiedy na mnie bedzie pora! :]

    Pati Belgia lubi tę wiadomość

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    modle sie zeby w nocy coś ruszyło cały czas mi sie spina brzuch boli męczy a tu nic
    Fajne to wiaderko :)

    co do szczepionek hmm Zuza była 5w1 szczepiona teraz zmieniam i w sumie pare znajomych szczepiło i jest ok a z tymi szczepieniami to wogóle można zgłupiec

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6195

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tej calej panice antyszczepionkowej nie rozumiem jednego... Co za roznica jeden antygen mniej lub wiecej? Dziecko od urodzenia styka sie wnpierwszym roku zycia z ponad 100 tysiacami roznych gatunkow bakterii, grzybow wirusow- kazde z nich ma wiecej niz jeden antygen w sobie, do tego pylki, bialka z pokarmu, cukrowce, siersc zwierzat, roztocza itd. Dlaczego jeden immunogen wiecej robi wam taka roznice? Jak dla mnie to niepowazne...

    Bobdolino nabylam, rodzice maja je nam w weekend przywiezc i az nie moge sie doczekac pierwszego zalozenia go z Zaba wewnatrz ;)
    Justta nosilas malego od samego poczatku w nim czy od jakiego wieku?

    Biedroneczka83, zgredka lubią tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie jakos nie nakrecam tą kampanią antyszczepieniową wole zaszczepic niz potem zeby dziecko chorowało nas szczepili nie az tak przebadanymi szczepionkami i jakoś żyjemy :P

    ok mykam kochane kąpiel sex o ile Zuza zaśnie bo coś ma gorączke dałam jej nurofen i mam nadzieje ze nic z tego sie nie rozkreci

    zgredka, Blondik lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie samo zdanie

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bry,
    Konwi 100 lat W ZDROWIU dla Tymka:)

    Zgredka fajnie że prowadzi Cię dietetyk bo to najrozsądniejsze- też mam taki plan.

    Blondik masakra z tym podniebieniem:(
    W sprawie szczepionek mam zdanie jak Nieukowa.
    Jussta Leoś wygląda uroczo w tym wiadrze hehe:) i co najważniejsze kupa jest to jest uśmiech.

    Beszko współczuje kurcze może Hania faktycznie głodna jest a potem się denerwuje i nie chce jeść i koło się zamyka hmm nie wiem sama.

    Dziewczynki mam pytanie o elektroniczną nianie - polecacie jakąś??

    Biedronko trzymam kciuki.

    konwalianka lubi tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nianie dostałam z Fisher proces zobaczymy jak się spisze

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

‹‹ 945 946 947 948 949 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ