Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta0912 wrote:
    Mama-Julka i Zielone Oliwki trzymam kciuki za Was bo to już Wasz czas :) Miałam Wam dotrzymać towarzystwa, ale wyszło jak wyszło :)

    Konkretnie wysunęłaś się przed szereg bo pewnie nie chciałaś z nami być na szarym końcu ;-)

    Suerte, życzę wesołych i spokojnych Świąt i żeby się wszystko ustabilizowało. Mama doświadczona to napewno coś poradzi :-) Nie smutaj się :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Chyba miałam skurcz właśnie. Matko jak to boli cholernie! Nie chcę myśleć jaki musi być ból jak te skurcze idą tak co minutę.

    Hehehehe, ale się naśmiałam z tego! Ja też miałam wczoraj coś na przypomnienie po tym masażu chociaż to nie był prawdziwy skurcz tylko ciągnięcie podbrzusza i ból w kroku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja byłam u siostry i odpadł mi kawał czopa, myślałam że to już po wszystkim ale tym razem wyglądał jak prawdziwy czop- brązowy. Mały się rusza, a mnie boli podbrzusze, mąż się boi ze mną dziś na zakupy jechać bo mówi że na pewno mi wody w markecie odejdą :P

    Marta, każda nam tu każe w kolejce czekać a Ty jakoś się przepchnęłaś i nie pytałaś czy możesz bez kolejki :D

    Dżulia, tak moja sunia się bardzo boi wszelkiego hałasu, nie mam pojęcia dlaczego tak ma. Podobno owczarkowate mają długie kanały słuchowe i przez to bardzo dobry słuch, może dlatego. TYlko że u nas robi się teraz problem jak zaczęli strzelać, bo boi się wyjść na dwór nawet siku zrobić. Jak usłyszy trzepanie dywanu albo huk petard to tak ucieka i wyje, jakby ją na żywca zażynali... Myślałam że może masz jakiś złoty środek :P Zeszłego sylwestra przesiedziała w wannie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 14:47

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    Ogólnie się rozchodzi, że jaki pierwszy dzień nowego roku taki cały rok, więc jak zaczniesz od szpitala, to cały rok się będziesz ciągać po szpitalach :) tak samo z poniedziałkami "jaki poniedziałek taki cały tydzień".

    No tak, racja, słyszałam o tym, choć mam koleżankę 01.01 i nic o tym nie mówiła. Ale wiadomo - przesad.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama julka, albo inaczej na to patrząc, jak urodzisz 1.01 to będziesz rodzić cały rok :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodzila mala86. Maksymilian ur 19.12 o 13:13 . 3090g i 56cm .
    Jest na naszej liscie ale potem udzielala sie juz tylko na pamietniku :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, justyna14, Dżulia, Matleena, nick nieaktualny, emilka24, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iNso87, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nadulka lubią tę wiadomość

  • monjovika Ekspertka
    Postów: 184 100

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi$ia26

    Jak przestałam karmić piersią dawałam bebiko. Czasem jak zostawiałam dziecko z mamą też miałam bebiko 1 w razie potrzeby.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 14:56

    201602171662.png201311165165.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    Ogólnie się rozchodzi, że jaki pierwszy dzień nowego roku taki cały rok, więc jak zaczniesz od szpitala, to cały rok się będziesz ciągać po szpitalach :) tak samo z poniedziałkami "jaki poniedziałek taki cały tydzień".
    U mnie to sie sprawdzilo, bo w pierwszym roku bylam kilka razy na chirurgi na zszywaniu glowy, tak zaczynalam raczkowac i chodzic :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZieloneOliwki wrote:
    Mama julka, albo inaczej na to patrząc, jak urodzisz 1.01 to będziesz rodzić cały rok :D

    Łuhaha! Mąż zapowiedział, że będzie jeszcze parę dzieciów bo jest 500+, a że na to dziecko dostaniemy to będzie mu za mało.

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 23:55

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-julka wrote:
    Łuhaha! Mąż zapowiedział, że będzie jeszcze parę dzieciów bo jest 500+, a że na to dziecko dostaniemy to będzie mu za mało.

    no no! :
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4e8c4f6cbd91.jpg

    Pati78 lubi tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    To daj mu się wykazać :)

    Oj wykazuje się, i będzie musiał, ale Ja lubię mieć wszystko zaplanowane, a nie że da sobie radę, wiem że sobie poradzi, ale to święta i tak chciałabym żeby było dobrze :) chociaż i tak pewnie będzie ze mną całymi dniami siedział w szpitalu :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 23:55

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena, niestety ale te silniejsze tabletki uspokajające tak nie działają :)
    One powodują, że pies jest otumaniony ale tak naprawdę wszystko słyszy, nie chcę jej zresztą faszerować tabletkami bo jej w końcu wątroba nie wytrzyma...
    musiałabym już zacząć je dawać dziś, bo nie chodzi o samego sylwestra tylko cały okres przed i po świąteczny ;) a nie chodzi mi o to żeby przez miesiąc chodziła naćpana... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 15:57

  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz wszyscy postawili wyrok na teżetowe urodziny skoro tyle czasu się przeciąga mi to dzieczko:D jutro chyba ostatnią wizyte u położnej będe mieć jurrrra kuwa

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 23:55

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 23:55

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Matleena za próbę pomocy, niestety gdyby to było takie proste to nie byłoby problemu. Ona z natury bardzo nerwowa jest i bojaźliwa, ale na psy pięć razy większe od siebie to zacznie szczekać bez problemu... :P
    Kochana, ja myślę że u nas tak nic i nic i nic, a któregoś dnia jak nas złapie skurcz albo wody odejdą to urodzimy ;) a nawet jak nie, to Ty już niedługo na wywołanie :)

    Też mam nadzieję że może mały wyjdzie na męża urodziny ;)

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 23:55

    nick nieaktualny, Madzisek, nick nieaktualny, Dżulia, nick nieaktualny, mnk, cytrynówka, Ola_45, nick nieaktualny, justyna14, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, lilianna, Nadulka lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój piesek też reaguje głośnym szczekiem na każdą petardę. Zawsze się biedaczek bał....
    Czy tylko ja jedna jeszcze zostałam z czopem? Bo widzę że wszystkim odeszły...

‹‹ 2177 2178 2179 2180 2181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ