Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • lilianna Autorytet
    Postów: 428 537

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mamusie- obecne i przyszłe: "Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, pachnących choinką, jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na nastepny rok. Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia". :-)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/daa298f3a286.jpg

    iNso87, Dżulia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, justyna14, Nadulka, nick nieaktualny, Madzisek, emilka24, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Moniusia89, nick nieaktualny, Matleena, Pola_27 lubią tę wiadomość

    3i49p07wxglh0lzs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 12:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 12:35

  • Nadulka Autorytet
    Postów: 1022 972

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [wiadomość wyedytowana]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:01

    lilianna, iNso87, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Madzisek, Dżulia, emilka24, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Matleena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.12.2015👸
    02.06.2023 🤴
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aannkkaa GRATULUJĘ!!!

    Matlenaa byłam pewna że o tej godzinie tulisz synka. Szkoda, że Cię wypuścili i nie zrobili cesarki. Wieczorem tu zajrze i proszę już być po porodziel! Trzymaj się kochana :-)

    Matleena lubi tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 23:23

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, justyna14, iNso87, Nadulka lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Jestem w szpitalu. Mam zdecydować czy rodzę sn czy cc
    Ja bym wziela to cc skoro dzidzia tyle wazy. To nozesz niepotrzebnie meczyc sie sn a potem cie i tak wezma na cc.
    Ale trzymam kciuki!:* Powodzeniaa

    Matleena lubi tę wiadomość

  • Anka1101 Ekspertka
    Postów: 231 579

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik wrote:
    My co prawda swiat nie obchodzimy ale zycze wam wesolych świat

    My też nie obchodzimy świat :) chodz mój mąż to katolik wiec choinka stoi :D

    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BQZX1jI11Twlh9HWotZpF1je1gAYPpMaJAH0nsL9XgI/edit#gid=0
  • Anka1101 Ekspertka
    Postów: 231 579

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Jestem w szpitalu. Mam zdecydować czy rodzę sn czy cc

    Ja przy takiej wadze też pewnie wzięła bym cc chodź panicznie się tego bałam i boje dalej :)
    Jak by kiedyś było mi dane jeszcze jedno dzieciątko to cc tylko w ostateczności.
    Decyzja należy do ciebie, powodzenia :*

    Matleena lubi tę wiadomość

    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BQZX1jI11Twlh9HWotZpF1je1gAYPpMaJAH0nsL9XgI/edit#gid=0
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 23:23

    Madzisek, Dżulia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, cytrynówka, nick nieaktualny, Moniusia89, lilianna, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iNso87, Nadulka, kierzynka, Pola_27 lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 23:22

    Madzisek, nick nieaktualny, Dżulia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, cytrynówka, nick nieaktualny, lilianna, nick nieaktualny, nick nieaktualny, justyna14, iNso87, Nadulka, Pola_27 lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Eve_84 Autorytet
    Postów: 344 340

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2016, 13:48

    Matleena lubi tę wiadomość

    l22ntv73ogvn473k.png
  • Madzisek Autorytet
    Postów: 1533 1149

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matlena doczekałaś się :-) jeszcze trochę i będziesz tuliła swojego maluszka ;-)

    Matleena lubi tę wiadomość

    1usap07w9hybl9h9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ąaaaaaa Matleena dajesz malenka czekam na wiesci ze juz jestes po :)

    Matleena lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Wy sobie jecie kolację, a u mnie już 8cm
    Widze ze jest dobrze :)
    Czekamy na info :)

    Matleena lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena tulisz juz synka ??

    Matleena lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matlena trzymam kciuki. Ja też dzisiaj pojadłam różności więc noc może być różna. Oby było ok.

    Ja też wam życzę wesołych świąt, razem z moją świąteczną Marianką

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:54

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Madzisek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dżulia, lilianna, nick nieaktualny, Matleena, akira, iNso87, Nadulka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak się ruszyło Matleena, też będziesz miała świątecznego syna ;)

    Daj znać jak będziesz już mogła ;)

    Mama julka, kiedy ta pełnia? :P

    Matleena lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aannkkaa, gratulacje :)

    Acikk, super że masz tak dobrego męża. Przy pierwszym dziecku mój też mi pomógł, bo inaczej bym sfiksowała. Ciągle beczałam, że jestem do dupy, bo po moim mleku mały ma kolki.

    Matleena, super że w końcu się rozkręciło. Czekamy na wieści.

    Poza tym, chcę życzyć wszystkim mamuskom zdrowych, pogodnych Świąt, a przede wszystkim tego by Wam maluszki nie dokazywały. A wszystkim ciężarówkom życzę ekspresowych i w miarę mozliwości bezbolesnych porodów.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Matleena, iNso87, Nadulka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZieloneOliwki wrote:
    A jednak się ruszyło Matleena, też będziesz miała świątecznego syna ;)

    Daj znać jak będziesz już mogła ;)

    Mama julka, kiedy ta pełnia? :P

    U Matleny idzie szybko. Kto wie, czy już mały jest na świecie :-)

    Wiem, że się nabijasz ze mnie :-P Dziś u mnie cisza i spokój. Sama jestem ciekawa kiedy nadejdzie moja godzina. Może i w termin i pełnię :-P

    Matleena lubi tę wiadomość

‹‹ 2192 2193 2194 2195 2196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ