Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Dżulia Autorytet
    Postów: 418 406

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    może spróbuj pić wapno?
    Piłam 3 razy dziennie zanim tutaj trafiłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mój najpiękniejszy prezencik chwile po porodzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 10:24

    Dżulia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, emilka24, nick nieaktualny, Madzisek, Matleena, iNso87, m@rzenie, Nadulka, akira, nick nieaktualny, Klara87, Moniusia89, lilianna, Ola_45, bella88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny rezygnuje z karmienia piersią ;( małemu się odmieniło i jak juz wcześniej pisałam zaczynał się zloscic przy cycu zamiast pojadac i się uspakajac. Walczyłam tydzień ale przystawienia do cyca kończyły się tym że ja byłam cala podrapana a mały czerwony z wściekłości :(
    Mleka mam duzo i ciągle bola mnie cycki... Macie jakies rady co zrobic by pokarm jakoś sam zaniknal ? Na razie odciagam ale nie wiem jak i ile zeby to zmniejszyć...

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/16f08cf98768.jpg


    Zuzinka :-)


    ja tez mam problem z karmieniem..nie mam zadnego nawalu mala dzisiaj co chwile plakala i co chwile na cycu, pozniej dostalam laktataor chcialam sprawdzic ile leci... a am tyle co kot naplakal :/ zobacze jka ta noc i nie wiem czy nie zaczne ja dokarmiac butelka :(

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iNso87, m@rzenie, Nadulka, nick nieaktualny, lilianna, Ola_45 lubią tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Pati78 Autorytet
    Postów: 585 474

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulia,mnie tez swedzi i trafilam na obserwacje do szpitala, wyszlam tylko na swieta. Ja dostaje sylimarol i ursopol, swiad ustapil, teraz troche wraca, ale tez jadlam mniej dietetycznie. Alat i aspat oraz bilirubine mialam w normie, tylko fosfataza skacze. Sylimarol kupisz bez recepty, gdyby sami nie chcieli Ci dac. Myje sie praktycznie sama woda, smaruje emolientem. Jest lepiej.Dieta typowo watrobowa, choc objawy nietypowe (nie swedza stopy i dlonie, bardziej rece i dekolt).
    Przepraszam za wtracenie w watek,podczytuje ostatnio, bo wszystko wskazuje na to, ze przez swedzenie moge byc grudniowa, nie styczniowa :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprj44jo5rhodwq.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Dziewczyny rezygnuje z karmienia piersią ;( małemu się odmieniło i jak juz wcześniej pisałam zaczynał się zloscic przy cycu zamiast pojadac i się uspakajac. Walczyłam tydzień ale przystawienia do cyca kończyły się tym że ja byłam cala podrapana a mały czerwony z wściekłości :(
    Mleka mam duzo i ciągle bola mnie cycki... Macie jakies rady co zrobic by pokarm jakoś sam zaniknal ? Na razie odciagam ale nie wiem jak i ile zeby to zmniejszyć...


    ja mam owrotnie mala ladnie by jadla....ale chba nie bardzo ma co..:(( ja kilka razy przy poprzedniej corce odciagnelam i jakos samo zaniklo chociaz nie obylo sie bez bolesnych goracych piersi itd

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapalismy w cieplejszej wodzie i nie ma roznicy. Chyba po prostu tego za bardzo nie lubia.

    Jutro wyjezdzamy do Wro.mam nadzieje ze jakos zniosa podroz

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    ja mam owrotnie mala ladnie by jadla....ale chba nie bardzo ma co..:(( ja kilka razy przy poprzedniej corce odciagnelam i jakos samo zaniklo chociaz nie obylo sie bez bolesnych goracych piersi itd
    Mój też ładnie jadł... Aż nagle z dnia na dzień mu przeszło mimo iz nie znał butelki to nie chciał ciagnac nagle... I jak zaczęliśmy dokarmiac to już tym bardziej nie chce...

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję nowym mamuniom, piękne prezenty dostałyście w tym roku :)

    A jak mamusie nierozpakowane się czujecie??

    Inso pisałaś że Laura była na nutramigenie, powiedź czy bez problemu go piła?? Bo mój jedna butelke wypił ale tylko 40ml a drugiej już nie chciał, wypluwał, wiercił się. Mąż spróbował to strasznie słone te mleko i chyba temu on go nie chce pic. Wiec kupilismy nan ha i to mu posmakowalo, nawet pije 90-120 ml gdzie hipp ledwo 80 ml i nie ulewa, nie prezy sie juz tak jak wczesniej. W poniedziałek idziemy do neonatologa to zobaczymy co powie.

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Dziewczyny rezygnuje z karmienia piersią ;( małemu się odmieniło i jak juz wcześniej pisałam zaczynał się zloscic przy cycu zamiast pojadac i się uspakajac. Walczyłam tydzień ale przystawienia do cyca kończyły się tym że ja byłam cala podrapana a mały czerwony z wściekłości :(
    Mleka mam duzo i ciągle bola mnie cycki... Macie jakies rady co zrobic by pokarm jakoś sam zaniknal ? Na razie odciagam ale nie wiem jak i ile zeby to zmniejszyć...
    U mnie podobnie, tylko ze moja nie przybierała na moim pokarmie, zacznij stopniowo na przemian karmić, odciągaj laktatorem do butelki i dawaj na przemian z modyfikowanym w ciagu dnia, bo dziecko tez musi sie przyzwyczaic, pozniej ściągaj do uczucia ulgi w piersiach i przechodz na samo modyfikowane, sciągaj coraz rzadziej i pokarm sam zacznie zanikać :-) Ja miałam tez duzo pokarmu, bardzo duzo, ciagle łapałam gorączki od piersi bo jakieś zastoje miałam, i myslalam ze sam pokarm nie zniknie, a zanika :-) mam juz bardzo mało, nie sciagam juz laktatorem, a mała przeszła na modyfikowane :-) Właśnie sącze pierwsze piwko po tak długim czasie :P hi hi :P

    Acikk, Ola_45 lubią tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej nic... A ja taka nastawiona bylam na dzis;D

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2016, 11:20

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dżulia, iNso87, nick nieaktualny, m@rzenie, Acikk, Nadulka, Madzisek, emilka24, akira, justyna14, nick nieaktualny, cytrynówka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Moniusia89, Klara87, Klara87, lilianna, Ola_45, niania.ogg lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matlena ale masz slodziaczka- płaczka :)
    Mama musi wiedzieć że synka ma obok a nie :D

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2016, 11:20

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:19

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:19

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:19

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2016, 11:20

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Dziewczyny rezygnuje z karmienia piersią ;( małemu się odmieniło i jak juz wcześniej pisałam zaczynał się zloscic przy cycu zamiast pojadac i się uspakajac. Walczyłam tydzień ale przystawienia do cyca kończyły się tym że ja byłam cala podrapana a mały czerwony z wściekłości :(
    Mleka mam duzo i ciągle bola mnie cycki... Macie jakies rady co zrobic by pokarm jakoś sam zaniknal ? Na razie odciagam ale nie wiem jak i ile zeby to zmniejszyć...
    moja jak się przy cycku złości lub wije i nie chce dobrze łapać to oznacza kupke w drodze, lub bączka lub ze odbić jej się chce. Jak masz pokarm to nie rezygnuj tak łatwo. Jak dziecko nie chce chwycić za pierś tylko otwiera buźkę i tak nerwowo szuka to znaczy że coś mu dolega i zanim pojje trzeba mu pomóc np pozbyć się gazów.

    akira, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7w3d 💔
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    moja jak się przy cycku złości lub wije i nie chce dobrze łapać to oznacza kupke w drodze, lub bączka lub ze odbić jej się chce. Jak masz pokarm to nie rezygnuj tak łatwo. Jak dziecko nie chce chwycić za pierś tylko otwiera buźkę i tak nerwowo szuka to znaczy że coś mu dolega i zanim pojje trzeba mu pomóc np pozbyć się gazów.
    Justunka to ze się pręży i wije to nic. U nas każde przystawienia na glodnego konczyly się takim wrzaskiem i histeria ze niczym juz nie szło uspokoić potem. Maly zaczął zle łapać cycka wg mnie ale można to jeszcze jakoś nauczyć tego łapanie??

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
‹‹ 2198 2199 2200 2201 2202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ