Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • m@rzenie Autorytet
    Postów: 879 742

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja moją ubieram w body i półśpiochy, na to welurowy pajacyk i kombinezon i przykrywam kocykiem i jest ciepła ;-) a jak jest na plusie to nie zakładam już tego pajaca, tylko 2 warstwy i kocyk.

    3i499vvjv3ex36x6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny a do ile stopni na minusie wychodzicie z malenstwem ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, podpinam się pod pytanie o spacer. Do jakiej temperatury, u mnie jest dziś -10 i nie wiem czy wychodzić .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna no tesciowa bez rozumu, powiedzialam mezowi ze troche minie czasu zanim ja odwiedzimy znowu.

    Dziewczyny my wychodzimy na spacer do -5st.

  • m@rzenie Autorytet
    Postów: 879 742

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest podobna temperatura i ja wychodzę bo ładnie słoneczko świeci ;-)

    3i499vvjv3ex36x6.png
  • Moniusia89 Autorytet
    Postów: 330 309

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    j

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 13:42

    d69c20mmk9myteud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas coraz gorzej miedzy mna i M dosyc czesto si klocimy i to ja zaczynam te klotnie niewiem czy to hormony+zmeczenie czy co ale nie jest dobrze :/

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:14

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:15

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:15

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy dziś jechać na bioderka ale zrezygnowaliśmy przez te duze mrozy. Umówie się na inny termin.

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2016, 12:16

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że u nas (obym nie zapeszyła) od kiedy ograniczyłam nabiał, to problemy z brzuszkiem i zielonymi kupami się skończyły. Mała jeszcze trochę się pręży przy bąkach i kupach ale daje rade bez płaczu i większego marudzenia, czasem ma problem z zaśnięciem, ale generalnie jak zaśnie to 2 -3 godziny dziecka nie ma, w nocy ma przerwe ok 5 godzinną między karmieniami więc ja w miarę się wysypiam, w dzień z Olkiem też jestem w stanie coś tam w domu zrobić. Zobaczymy jak sobie poradzę od poniedziału jak będę od 8 do 17 sama z dziećmi.

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i powoli zaczęłam rozszerzać dietę, na razie warzywa - u Poli brak reakcji - więc chyba wszystko ok. Zobaczymy jak dalej będzie.

    7w3d 💔
  • Dżulia Autorytet
    Postów: 418 406

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena ustąpiło tobie swędzenie?

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2016, 12:16

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acik jak tam?

  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-julka juz urodzilas czy nie jeszcze:D

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli Justyna co ograniczyłaś z nabiału ? Wszystko? Tzn.: mleko, sery białe, żółte, jogurty, margaryne, masło, śmietane. Wszystko wszystko ? Po jakim czasie zauważyłaś że to pomogło?

    U nas dalej prężenie przez sen i stekanie. Espumisan podajemy 5 razy dziennie po 7 kropli i nie pomaga(dzis dopiero 2 dzień). Do te pory mały tak miał w nocy a teraz właśnie się pręży w łóżeczku. Boje się zeby mu się nie pogorszało.

    Napewno skorzystam z rady Justyny i będę masować brzuszek (podczas zmiany pieluszki) i kłaśc przynajmniej na 5 minut na brzuszek przed karmieniem. Moze to coś pomoże. Kupek mamy około 5-7 dziennie, bączków raczej nie ma wogóle (czasem słychać tylko przelewanie w brzuchu), mały też wogóle praktycznie nie odbija. Karmie piersią
    Jest coś jeszcze co powinnam wypróbować?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 16:26

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas maly zaczal plakac przez sen i zaraz sie budzi od czego to moze byc :( Kupke robi raz dziennie puszcza baczki dosyc rzadko mu sie odbija i jest strasznie niespokojny juz niewiem co robic :/ Ile razy dzienjie podawalyscie sab simplex ??

‹‹ 2243 2244 2245 2246 2247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ