Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas oczko ropiało i łzawiło. Przemywałam i masowałam i nic. Pomogły krople z antubiotykiem, które podali w szpitalu.

  • bella88 Autorytet
    Postów: 433 480

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiesz może co to za krople były? Jaka nazwa?

    25 cs o drugie maleństwo
    29.04 10dpo - ||
    05.05 16dpo Beta 1113 mlU/ml, Prog 35,60 ng/ml
    07.05 18dpo Beta 2307 mlU/ml
    Wizyta 29.06 godz. 18.45 prenatalne
    oar8skjo7l38xs7t.png
  • Moniusia89 Autorytet
    Postów: 330 309

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 13:44

    bella88 lubi tę wiadomość

    d69c20mmk9myteud.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniusia89 wrote:
    Ładnie Ci śpi ja to się dziś cieszyłam ze moj spał mi 4 godziny :D

    Mi 3 h przespał może ze 3 razy, a cieszę się jak 2 przespi :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas noc tez w miare ok dzis byla zasnal o 22:30 pobudka o 4 na papu o 5 spac pozniej przed 9 pobudka i dalej spa do 12 i teraz znow spi :)

    Suerte matko wspolczuje ci przezyc ale jak bartus juz lepiej ??

    My mamy za tydzien szczepienie i na sama mysl az mnie skreca z nerwow ze bede na to patrzec :/

    Acikk jak Antos ??

    u nas tez jedno oko lzawi i lekko ropieje mielismy kropelki ale na to jedno nie pomogly :/

  • bella88 Autorytet
    Postów: 433 480

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też w przyszłym tygodniu szczepienie i tez się go boję. Mam nadzieje ze dobrze je zniesie.

    25 cs o drugie maleństwo
    29.04 10dpo - ||
    05.05 16dpo Beta 1113 mlU/ml, Prog 35,60 ng/ml
    07.05 18dpo Beta 2307 mlU/ml
    Wizyta 29.06 godz. 18.45 prenatalne
    oar8skjo7l38xs7t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniusia89 wrote:
    Ładnie Ci śpi ja to się dziś cieszyłam ze moj spał mi 4 godziny :D

    Dla mnie to też radość bo to taki długi sen he he.

    Wkładki mam z canpol, nie przepuszczają, ale mi leci po kropelce :-P

    Aannkkaa o zdjęcie staram się ;-)

    Położna u mnie była, składałam deklarację w szpitalu i wcześniej w przychodni. Położna sama dzwoniła by się umówić na wizytę.

  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko chyba ma problem z jedzeniem z cycka. Mam wrazenie ze sie nie najada. Potrafi jesnego cycka jesc 30 minut z czego wiecej przy tym spania i ssania niz jedzenia, daje go do drugiego to samo. I problem bo nie chce spac. Az z ciekawosci odciagam jeszcze laktatorem i z cycka jednego moge ze 40 ml sciagnac jeszcze, wtedy mu daje butelke wszystko ladnie zje i dopiero jest wtedy szansa na spanie :/

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnk wrote:
    Moje dziecko chyba ma problem z jedzeniem z cycka. Mam wrazenie ze sie nie najada. Potrafi jesnego cycka jesc 30 minut z czego wiecej przy tym spania i ssania niz jedzenia, daje go do drugiego to samo. I problem bo nie chce spac. Az z ciekawosci odciagam jeszcze laktatorem i z cycka jednego moge ze 40 ml sciagnac jeszcze, wtedy mu daje butelke wszystko ladnie zje i dopiero jest wtedy szansa na spanie :/

    Mi na początku też jadł z jednej i drugiej i przysypial, jak zasypia to budz, u nas działało podrapanie delikatne po policzku, teraz już nie je jednorazowo dłużej niż 15 min, a zazwyczaj trwa to koło 5-7. Więc przy stawiaj ile potrzebuje, unormuje się :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez go miziam ale on wtedy tylko ssa ale nie je :P

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • Nadulka Autorytet
    Postów: 1022 972

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [wiadomość wyedytowana]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:02

    01.12.2015👸
    02.06.2023 🤴
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnk wrote:
    Tez go miziam ale on wtedy tylko ssa ale nie je :P

    A skąd wiesz że nic nie leci? :) poczekaj trochę, mi w szpitalu non stop na cycu wisiał, teraz jest całkiem inaczej a dużej różnicy nie ma w wieku :) jeszcze z tydzień i się będzie normowało

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    A skąd wiesz że nic nie leci? :) poczekaj trochę, mi w szpitalu non stop na cycu wisiał, teraz jest całkiem inaczej a dużej różnicy nie ma w wieku :) jeszcze z tydzień i się będzie normowało

    Bo slysze roznice kiedy tylko ssie a kiedy je. A skoro nie przelyka w ogole to jak ma jesc:D

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam e-ciotki - klotki :-D
    Jestem Maciej!

    729e00b763c8e089med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2016, 14:33

    Nadulka, mnk, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Acikk, rewelka, Madzisek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aneczka86, lilianna, nick nieaktualny, Moniusia89, Dżulia, nick nieaktualny, moniek90, Piegus, Matleena, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, m@rzenie, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaki fajniusi ten krol Maciej:D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy krola Macieja :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemasz maciek :D ale malutki, moj to już kawał chłopa :D ile ważą wasze dzieciaczki dziewczyny ??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Nadulka Autorytet
    Postów: 1022 972

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [wiadomość wyedytowana]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:02

    Acikk lubi tę wiadomość

    01.12.2015👸
    02.06.2023 🤴
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadulka wrote:
    moja 4,5 kg :)
    Mój 4,9 jestem ciekawa ile dzieciaczki w podobnym wieku właśnie :) a nasze prawie w tym samym ;)

    Nadulka lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ma 8 dni i wazy 4,5 :D haha

    Nadulka, Acikk, Matleena lubią tę wiadomość

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
‹‹ 2319 2320 2321 2322 2323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ