Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 wrote:
    Dziewczyny, mały jak pije to po chwili zaczyna okropnie płakać i tak co chwilę.. kilka łyków i płacz... to kolka??

    Co na kolkę? wiem, że temat już był, ale nie mieliśmy do tej pory problemu z tym...

    Dziwne, bo zasnął... bez jedzenia..i tak już drugi dzień z rzędu... nie wiem o chodzi...

    Mój od kilku dni też zasypia bez jedzenia:)

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 23:39

    Acikk, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, lilianna, Moniusia89, KASIAG24, Ola_45, Madzisek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, justyna14, nick nieaktualny, rewelka, Nadulka, Dżulia, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matlenaa to mamuska zaszalala :D przyślij ja do mnie, przecież to niedaleko :D

    Matleena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:33

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 wrote:
    Dziewczyny, mały jak pije to po chwili zaczyna okropnie płakać i tak co chwilę.. kilka łyków i płacz... to kolka??

    Co na kolkę? wiem, że temat już był, ale nie mieliśmy do tej pory problemu z tym...

    Dziwne, bo zasnął... bez jedzenia..i tak już drugi dzień z rzędu... nie wiem o chodzi...
    może był najedzony poprostu?

    7w3d 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena super pomoc az zazdroszcze moja mama ma za daleko ale podejrzewam ze w taki sposob by mi pomogla Brawo dla Mamy :)

    Matleena lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    może był najedzony poprostu?


    obudził się po 20 minutach i dalej marudzi i płacze... kolka?

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 23:39

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Z tego co opisujesz, to wygląda to na kolkę. Do tego ta wysypka mi wygląda na trądzik niemowlęcy.


    ja nie mówiłam o wysypce :P ale faktycznie ma na czole

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu coś się poprzestawialo. Zjadł o 18 i zasnal o 21. I teraz ja bym też poszła spac ale szkoda mi zasypiac jak on najdalej za godzinę się obudzi bo glodby będzie to tylko bede zła :P

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż pojechał po espumisan.. mogę dać jak nie jestem pewna czy to kolka?

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 23:39

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co u Oli25 tez sie dawno nie odzywala

    Karola1990 lubi tę wiadomość

  • moniek90 Autorytet
    Postów: 1013 896

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) u nas dwa dni kwarantanny byly bo mnie i męża dopadla grypa żołądkowa. Malutka dwa dni spedzila z moja mama i na szczęście sie obronila. Ale strachu bylo ze hoho...jak wygląda taka choroba u takiego maleństwa?

    Wasze dzieciaczki śpią? Nasza walczy ale powoli przegrywa walkę ze snem :-)

    relgh371b3i8nmn1.png
  • Evka Autorytet
    Postów: 537 652

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór:) Tak ciężko mi się odezwać, sama z małą w domu jestem w tygodniu a że Ania kolkowa dziewczyna, więc często są takie dni, że nie mam czasu się umyć i zjeść a co dopiero zrelaksować się przed komputerem. Tęsknie za naszym forum, za Wami. Czas mi tak szybko zapierdziela...dzień za dniem...

    Pokrótce co u nas:
    Ania 2 tygodnie temu miała 1 szczepienie. Refundowane. Szkoda, że nie podowiadywałam się wcześniej o co chodzi z tymi szczepieniami - ale następną dostanie już 5 w 1. Nie chce jej tyle razy dźgać. Nie gorączkowała mi po tych szczepionkach, bezobjawowo je przeszła. Moja dziewczyna ważyła w tamtym dniu 5200 i długa na 60 cm. A jej początkowe gabaryty to 2550 i 51cm - to już taki potężny kurczaczek się zrobił. Wchodzi mi aktualnie w rozmiar 68. Wanienka ikeowska, ta mała, jakby sie skurczyła i trzeba wymienić na dniach na większą ;)

    Marudzić nie będę, bo już pomarudziłam Acikowi smsowo ;) Powiem tylko tyle, że lekko nie jest samemu w tygodniu zająć się małą, sobą, psem, domem...

    Pisałyście kiedyś o "seksach"...my, od kiedy skończył się połóg działamy, nie tyle co kiedyś, bo jesteśmy bardzo często i grubo po prostu zmęczeni. Zastanawiam się cały czas nad spiralką. Trochę się boje samego zabiegu...i to mnie trochę powstrzymuje.

    Co więcej...dalej karmię piersią, ale waga leci mi w oczach...no z kości na ości :( Ale karmić przestawać nie chcę. Jeszcze nie wymyśliłam co z tym fantem zrobić, jak narazie można się uczyć anatomii na moim ciele - tak wychudłam. (Uprzedzam pytania - badania mam idealne)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 23:45

    nick nieaktualny, Ola_45, Madzisek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, lilianna, Matleena, nick nieaktualny, rewelka, justyna14, emilka24, nick nieaktualny, Moniusia89, Nadulka, Dżulia, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    wnidzbmhunwbroqa.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 02:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gdyby nie smartfon to wogole bym na forum nie bywała już :P ale tak to mały je albo leży na mnie a ja druga ręką forum :D albo w wannie albo w aucie w korku :D czasem nawet w kibelku ha ha :) teraz np glodomor je :P nie jadł od 18!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 02:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah zapomniałam się pochwalić ze byłam wczoraj zrobic rzesy i znów jakoś wyglądam :D a ledwo się położyłam tam i od razu drzemalam, zawsze się denerwowalam ze dlugi to trwa a wczoraj mi było przykro ze już koniec :D tak miło się leżało :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 02:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, mogłam się spodziewać antek spał od 20 więc teraz już uśmiech i oczy jak 5 zł :D idealna pora na koniec snu heheh .."

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniek, ale tak całkiem nawet nie widziałaś malej przez 2 dni ??

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
‹‹ 2369 2370 2371 2372 2373 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ