Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Martosza83 Autorytet
    Postów: 327 242

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puli27 wrote:
    Hej jutro mamy szczepienie i chcialabym wiedziec jakie jest wasze zdanie na temat szczepionek. Ktorymi wy szczepilyscie? Skojarzone czu refundowane?

    No my jestesmy po szczepieniu było wczoraj...szczepiłam 5w1 + wzw+pneumoki....
    rano o 6 goraczka 39, udało sie po 30 minutach zbic do 37...dzisiaj stan podgoraczkowy ale nie jest zle...
    Antek nie jest ani marudny ani zbolaly....

    a jak inne dziewczyny...jakie doswiadczenia?

    f2wlanlibm0fi1og.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Pytam o ten rumianek, bomoja gardzi koperkiem, wodą..a dziś dalam rumianek i wypila od razu 80ml..tyle byli w butelce a pewnie wypilaby wiecej i nie wiem ile powinna tego pic.
    Ja dawalam sporadycznie hak brzuszek bolal ale max 30ml. Trzeba tylko uwazac bo niby rumianek moze uczulac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suerte wrote:
    to ja, Moj wszystko lapczywie pije...
    A moze mu za szybko leci i temu tak?? Moze mu kupic smoczek z mniejszym pezeplywem?

  • lilianna Autorytet
    Postów: 428 537

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    to ja, właśnie podaje 10 kropelek przed każdym karmieniem i u nas od momentu wprowadzenia espumisanu nie ma problemów z brzuszkiem. Czasem się popręży przy kupie ale nie ma już płaczu codziennie od 17 do 20 i masaże też nie są potrzebne a ja coraz bardziej rozszerzam diete, już nawet dwa razy smażone jadłam i nic :)

    Justyna a Ty tylko karmisz piersią czy dokarmiasz?

    3i49p07wxglh0lzs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suerte – jaki długi ten Twój chłopak!:)
    Co do włosów to nie ściełam, ale z przodu mam krótsze niż z tyłu :D

    Lips - http://naforum.zapodaj.net

  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZieloneOliwki wrote:
    lilianna, ja według ulotki podawałam.

    Aneczka, szukałam herbatki rumiankowej -znalazłaś taką poniżej pół roku czy dajesz zwykły rumianek? Nie można podobno za dużo, bo rumianek jest uczulający. A jeśli już parzysz zwykły to dosłownie na kilka sekund i wyjmij torebkę.

    Któraś z Was pisała że dziecko łapczywie pije wodę- moje też i też się boję że się zakrztusi...
    Daje herbatkę rumiankowa z hippa. Tam jest napisane od 1 tygodnia a my dzis wyprobowalismy.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwki wiedziałam ze się zalejesz. Znam Twój adres, czekaj na MOPS :D

    nick nieaktualny, Matleena lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qzq1ih.jpg

    Hej ciotki :D antek pozdrawia :D

    Aneczka86, nick nieaktualny, akira, justyna14, lilianna, nick nieaktualny, Madzisek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, rewelka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nadulka, nick nieaktualny, moniek90, Moniusia89, Dżulia, Ola_45, Matleena, nick nieaktualny, emilka24, nick nieaktualny, m@rzenie, nick nieaktualny, nick nieaktualny, lawendowa lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilianna wrote:
    Justyna a Ty tylko karmisz piersią czy dokarmiasz?
    tylko kp

    7w3d 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk jak patrze na twojego Antka to widze podobienstwo z moim Kacprem :D

  • lilianna Autorytet
    Postów: 428 537

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    tylko kp

    I to podajesz po 10 kropelek do buzi przed każdym karmieniem tylko w dzień? A w nocy podajesz?

    3i49p07wxglh0lzs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi$ia26 wrote:
    Aneczka a jak kropelki pomogly ?? Martwi mnie troche to ze maly niechce przekrecac glowki a boki :(

    Kochane a jak zabawiacie wasze dzieciaczki jak sie wyglupiacie bo ja ie potrafie chyba tego robic cos tam pogadam do malego ale jakos mi nie wychodzi doradzcie cos :(

    Ja gadam byle co, zauwazylam ze nim bardziej sie wyglupiam tym wiejsza radosc corce sprawiam :-) wymyslam tez sama piosenki jakies glupoty :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech coś dzisiaj marudy mam. Nic nie pasuje. Może to przez tą pogodę? :D oby jutro było lepiej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj za to spi caly dzien a jak nie spi to marudzi :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 19:23

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik wrote:
    Ech coś dzisiaj marudy mam. Nic nie pasuje. Może to przez tą pogodę? :D oby jutro było lepiej

    Ja miałam przez pół dnia aniołka, ale niestety tylko do 15 :\ nie wiem czy nam się kolki nie zaczynają :\ czasem kupa idzie gładko a czasem nie....

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam popołudniową marudę. Żadna pozycja nie pasuje. Mąż poszedł na boks a ja walczę z marudą. Jutro mąż wraca do pracy, dokładnie po 8 tygodniach. Pierwszy raz zostaniemy same na cały dzień. Czuję, że będzie ciężko, nie pod względem opieki, ale monotonii.

  • Madzisek Autorytet
    Postów: 1533 1149

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj też dziś marudny, twaraz jeszcze raz musialam govkapac bo się obsrał po Szyję, zjadł i mam Nadzieję że zaraz Pójdzie spać

    1usap07w9hybl9h9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate4 wrote:
    Dziecko nie powinno leżeć na brzuchu dłużej niż 15 min! Sama o tym do niedawna nie wiedziałam i kladlam na dłużej a potem położna powiedziała że absolutnie dłużej nie trzymać! Na plecach powinno spać na brzuchu bawić się;)

    to dziwne, bo lekarka od bioderek mówiła, żeby jak najwięcej był na brzuchu

    Ale co położna to inna teoria... już zauważyłam, że co innego mi lekarze mówią a co innego położna i to na różne tematy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 19:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mały jak pije to po chwili zaczyna okropnie płakać i tak co chwilę.. kilka łyków i płacz... to kolka??

    Co na kolkę? wiem, że temat już był, ale nie mieliśmy do tej pory problemu z tym...

    Dziwne, bo zasnął... bez jedzenia..i tak już drugi dzień z rzędu... nie wiem o chodzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 19:54

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 23:39

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
‹‹ 2368 2369 2370 2371 2372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ