Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Nadulka Autorytet
    Postów: 1022 972

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [wiadomość wyedytowana]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:09

    01.12.2015👸
    02.06.2023 🤴
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadulka wrote:
    a co do antykoncepcji to też się chyba zdecyduje na spirale.. o ile w ogóle będzie potrzebna i będę mogła współżyć.. :/


    a czemu mozesz nie moc??

    ja ide w piatek do gina i wezme sobie krazek :P

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadulka a czemu byś miala nie moc ????

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lips wrote:
    My byliśmy u lekarza jak mały miał jeszcze te pryszczyki na buzi (bez suchości). Zasugerował ze to moze być od produktów mlecznych więc kazał odstawić i obserwować (karmie tylko piersią). Teraz mija 4-5 dzień diety i nic się nie zmienia. U lekarza będziemy w przyszłym tygodniu. Zobaczymy czy ta dieta do tego czasu pomoże. Smaruję linomagiem w maści. Do kąpania zalecił nadmanganian potasu. Narazie obserwujemy i czekamy.

    No u nas też taka wysypka. SMaruję to linomagiem i balsamem z emolientem, a do tego kąpiel też z dodatkiem emolientu i jest dużo lep[iej. Zaczerwienienie znikło i tylko trochę czuć te krostki jak dotykam, ale już dużo mniej tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadulka, przynajmniej się nie użerałaś :D

    Aliss, ile Adaś ma ? bo nie masz suwaczka

    Gdzies było ale nie pamietam- co na goraczke? tez robie zamowienie na gemini :)

    Nadulka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które były już na usg bioderek, jakie macie oznaczenia na opisie w skali Graffa? My mamy Ib i IIa i zalecenie podwójnego pieluchowanie, do kontroli za 6 tygodni.

  • Pola_27 Autorytet
    Postów: 541 662

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Dziewczyny!!! Wrocilam do zycia, bylo mega ciezko. Mala miala takie kolki, ze malo nie wyladowalam w psychiatryku. Do tego tesciowa byla dwa tyodnie, przez te cholerne kolki Mala ciagle byla na rekach bujana i sie nauczyla. Wszyscy sobie pojechali, a ja zostalam z rozwrzeszczanym bobasem i nic nie moglam zrobic. Postanowilam wiec, ze kupimy bujak na baterie z fisher price, maz nie chcial go kupowac, bo jak powiedzial przy jego synku sie nie sprawdzilo... Jednak mu powiedziaam, ze ma natychmiast jechac po ta hustawke, bo ja szalu dostane... Bujak kupiony, dziecko spokojne hehe, a ja moge w domu normalnie funkcjonowac. Nie znaczy to, ze Malutka ciagle w nim siedzi, ale jak musze posprzatac czy ugotowac, to wkladam Ja tam i jest spokojna. Polecam! Fisher Price Papasan. Wracajac do kolek kupilismy oczywiscie Sab Simplex... w buty mozna go sobie wlozyc, nie pomagal. Dopiero Wind Salbe (masc kmninkowa do masazu brzuszka ) I czopki kminkowe pomogly. Jezeli Ktoras z Was chcialaby te masc, moge wyslac nie ma problemu. Poza tym karmie Malutka piersia i mlekiem modyfikowanym dokarmiam, bo czasami nie dojada. Mala fajnie przybiera, 7 stycznia wazyla nie cale 5 kilo. Od kilku dni juz cos probuje dyskutowac i zaciesza sobie :) Mega atrakcja dla Niej jest gapienie sie w zyrandol. Patrzy jak zaczarowana i sie do niego smieje :D Uwielbia byc na dworze, jak jest pogoda do bani i nie mozemy wyjsc, wieczorem jest marudna. Generalnie u nas duza poprawa i mysle ( mam adzieje ), ze bedzie juz tylko lepiej. Wieczorami robimy profilaktycznie masaz brzuszka z ta mascia kminkowa i Malutka przesypia cale noce spokojnie. Karmie ja cycem w nocy dwa razy.

    Tyle u nas.

    Serdecznie gratuluje nowym mamusiom pociech i zycze Wam Kochane wszystkiego dobrego i jak najmniej nieprzespanych nocy :*

    A tu zdjecie z naszego pulpitu - maz przerobil haha

    8fc5fbec3936fccfmed.jpg

    nick nieaktualny, KASIAG24, Nadulka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Matleena, Moniusia89, nick nieaktualny, Aneczka86 lubią tę wiadomość


    201512015364.png
    860ij44jecdtvcks.png


  • Nadulka Autorytet
    Postów: 1022 972

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [wiadomość wyedytowana]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:10

    01.12.2015👸
    02.06.2023 🤴
  • Nadulka Autorytet
    Postów: 1022 972

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [wiadomość wyedytowana]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:10

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    01.12.2015👸
    02.06.2023 🤴
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadulka ok, juz pamiętam tyle tu tego się pisze ze czasem ciężko spamietac kto i co. My też jeszcze w sumie bez seksu w ten weekend były już chęci ale po tej wizycie i gina jak mi powiedziała i pecherzyku w jajniku to miałam taka blokadę psychiczną ze mogłabym zajs w ciążę ze i tak nic by z tego nie było :D

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadulka wrote:
    Acikk, naturalny olejek lawendowy dokładnie ten
    http://www.aptekagemini.pl/olejek-lawendowy-10ml.html

    i daję kropelkę na wacik i kładę w łóżeczku przy główce :)

    chciałam dziś kupić go w aptece to farmaceutka powiedziała,że nie powinno się go stosować u takich maluszków, bo źle działa na płuca a chciałam go do nawilzacza... więc zrezygnowałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    my jutro wazenie mierzenie i szczepienie, ale mój klocek juz pewnie około 6 kg wazy :) kawał kobietki :) rosnie w oczach :)

    My też mieliśmy jutro pójść na szczepienie, ale dziś zadzwoniła pielęgniarka, że odwołują wszystkie szczepienia, bo za dużo jest chorych.
    Także nie dopytam o krostki u małej i nie będzie ważenia. Na mojej domowej wadze, wychodzi że ma 6 kg i mam wrażenie, że za mało przybrała biorąc pod uwagę, że urodziła się z wagą prawie 5 kg.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadulka wybacz przeoczylam go...no to niezle masz :(

    ja po 2 tygodniach nie wytrzymalam heh tyle, ze ja nie bylam nacinana ani nie peklam

    swoja droga, ma doktorek poczucie humoru :D

    Nadulka lubi tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Nadulka Autorytet
    Postów: 1022 972

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [wiadomość wyedytowana]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:10

    01.12.2015👸
    02.06.2023 🤴
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam trochę obawy bo już raz próbowaliśmy i bolało mnie jakbym miala siniaki w środku :/ ale to było jakies 5 tyg po porodzie a teraz juz minęło ponad 7 ale chyba już poczekam aż bede mieć wkładkę :P naprawdę bym nie chciała teraz zajść w ciążę :) może kiedyś ale to dopiero jak bede pewna na milion procent ze chce druga dzidzie :)

    Nadulka lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Nadulka Autorytet
    Postów: 1022 972

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [wiadomość wyedytowana]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:10

    01.12.2015👸
    02.06.2023 🤴
  • stars2345 Autorytet
    Postów: 365 256

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2016, 13:37

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To my dzialamy <3 na calego az opedzic sie nie moge a M szczesliwy ze mam taka kondycje jak nigdy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 15:05

    nick nieaktualny, Nadulka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my wlasnie wrocilismy ze szczepienia...Antek oderwac sie ode mnie nie chce, lezy mi na piersiach i jak go tylko probuje odlozyc albo zmienic pozycje to placze... a teraz zasnal na mnie...biedaczek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 wrote:
    chciałam dziś kupić go w aptece to farmaceutka powiedziała,że nie powinno się go stosować u takich maluszków, bo źle działa na płuca a chciałam go do nawilzacza... więc zrezygnowałam
    a ja myslalam zeby kupic Aromactiv baby. Stosuje ktoras?

‹‹ 2408 2409 2410 2411 2412 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ