Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Nadulka Autorytet
    Postów: 1022 972

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [wiadomość wyedytowana]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:10

    01.12.2015👸
    02.06.2023 🤴
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadulka nie wydaje mi sie by kropelka olejku na waciku mogła zaszkodzić dziecku, no bez jaj...

    Misia my też działamy ale na inne sposoby póki co w każdym razie mężu baaaaaardzo zadowolony :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nadulka lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Nadulka nie wydaje mi sie by kropelka olejku na waciku mogła zaszkodzić dziecku, no bez jaj...

    Misia my też działamy ale na inne sposoby póki co w każdym razie mężu baaaaaardzo zadowolony :D
    a żona? :D

    ja to nie wiem co mam zrobić bo może zdecyduję się na dziecko za jakieś 3 lata, ale kurde też narazie się boję żeby nie zajść. Niby z Kubą pponad rok się staraliśmytak bez stresu i udało się z testem owulacyjnym dopiero ale wiem że teraz może być różnie. A po tabletkach kiedyś miałam straszne zmiany nastrojów i nie wiem czy chcę do tego wracać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk kazda forma jest dobra i nie dziwie sie mezowi ze szczesliwy noi czy zona tez taka szczesliwa :P :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 15:30

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwki ja oczywiście również jestem zadowolona :D i to bardzo hehe :D także jakos super mi nie brakuje samego seksu :) oliwki noo ja miałam PCO stwierdzone a teraz jajniki czyste i już owulka więc wiesz podobno w drugą ciążę o wiele łatwiej zajsc :P

    nick nieaktualny, Nadulka lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj Antek dziś mnie szokuje. Wrócił że spaceru z dziadkiem o 12:30 wzbudził się ale stwierdzilam że może jeszcze drzemnie otulilam go i spał. O 14 zjadł i marudzil po jedzeniu więc znowu go otulilam i znowu śpi a ja aż nie wiem co z sobą zrobić bo obiad mam gotowy poprasowalam pranie zrobiłam kawke wypilam... :P

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja tez mojego owinelam godzine temu bo marudzil jak sie przebudzil i nie kryczal przy tym jak zawsze tylko 10 min na rekach i spi do teraz to chyba dziala :) :D

    Acikk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk, nie chwal dnia przed zachodem słońca! ;) (to tak odnośnie Antka, nie Waszych zabaw :D )
    gdzieś pisałaś o kulkach gejszy- Greya obejrzyj- Ana była zadowolona z tego co pamiętam :D

    No i właśnie dlatego się boję, ale póki co nic z tego bo ze mnie cieknie jak z kranu... :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A któraś zmaga się z rozstępami po ciąży i może coś polecić ?

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwki widziałam Greya ale wiesz ana była zadowolona że ją lał po dupsku także ten :D

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwki najlepszego dla Kubusia samych pieknych kupek z okazji miesiaca :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz misia :) super że działa :)

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Nadulka Autorytet
    Postów: 1022 972

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [wiadomość wyedytowana]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:10

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Acikk, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Matleena, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Moniusia89 lubią tę wiadomość

    01.12.2015👸
    02.06.2023 🤴
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OJ dziala wczesiej jak go owijalam to krzyczal i sie rzucal jak opetany a od wczoraj spokojny w tym i sie nie wierci i nie rzuca jak spi juuupppiiiiii :P :P :P A mama zamaist sie odchudzac czy pocwiczy to je cistka :)

    M mowi ze nasz maly tez ma doleczki gdzies ale ja ich nie widze jakos chyba za pupecik jest :P Ja dzis siedzialam z tele i chcialam zrobic malemu zdjecie jak sie usmiecha jak gadam ale uparty byl bez tele sie usmiechal z tele juz nie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 15:50

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadulka wrote:
    jejuu po dwóch tygodniach już?! zazdroszczę :D


    nooo taka mi zrobil ochote, ze nie wytrzymalam !heh ale nic mnie nie bolalo ani nic :-)

    Nadulka lubi tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZieloneOliwki wrote:
    a ja myslalam zeby kupic Aromactiv baby. Stosuje ktoras?


    ja napisalam tacie smsa zeby mi kupil ten zel aromactive :-)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia daj znać czy się sprawdza ;)

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 19:24

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a12d29fc8380.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc9d6da6b578.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e56c0e80fd22.jpg


    coraz lepiej idzie mi podnoszenie glowki :-)

    zieloneoliwki dam znac:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 16:23

    Nadulka, nick nieaktualny, rewelka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dżulia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Matleena, Madzisek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Moniusia89 lubią tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Ja już kilka razy mówiłam mężowi żeby mi kupił do ćwiczeń po porodzie i nie doprosiłam się jeszcze.
    Ja chyba zamowie na allegro 2 dyszki to nie zbiednieje w razie w :D

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
‹‹ 2409 2410 2411 2412 2413 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ