Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 25 lipca 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy w ubiegłym roku w czerwcu ostatnio to wtedy potwierdzam że wiaderka z wodą były grane :-) woda w morzu była chłodna a w wiaderkach dzieci moczyły się zabawki itd. my akurat trafiliśmy na wietrzna pogodę więc i parasol i parawan były w uzyciu. U nas oprócz zabawy w piaski dzieci uwielbiały zbierać muszelki więc lazilismy dużo :-)

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 25 lipca 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nadal w dwupaku, po północy dopiero zasnęłam bo brzuch się uspokoił, ale wstałam znów z bólem jak na @. Oby choć szyjka się zgładziła przy tych fałszywych alarmach

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 25 lipca 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się przy okazji w skonczonym 38 tygodniu ciąży :-)

    natalka0887, iNso87, Kava lubią tę wiadomość

    7w3d 💔
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 25 lipca 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana, moje dziecko wstał i o 7..szok..to będzie ciężki dzień, chyba, że nastanie cud i pójdzie na drzemkę.

    Justyna czekamy w napięciu na Antka ;)

    Inso wspolczuje tych mdłości. Ja tą ciążę przechodzę zdecydowanie gorzej. Na myśl o jedzeniu mnie mdli, więc praktycznie nie gotuje obiadów i niestety mąż musi to robić:( Aż mi głupio. Kuchnia to dla mnie straszne miejsce, mam wrażenie, że w niej śmierdzi. Do tego to wieczne zmęczenie..

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Ola_445 Ekspertka
    Postów: 262 54

    Wysłany: 25 lipca 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Justyna - wazne ze zaczyna sie cokolwiek dziać, z reszta to dopiero 38 tydzień :) Rownie dobrze Antek moze czekac do 40tc :D

    U mnie lipa jakas w tym cyklu, temperatury jakies niskie, dzisiaj 19dc a u mnoe 36,8. Zawsze mialam duzo wieksze temperatury w II fazie cyklu. Z tego wszystkiego nie wiem czy w ogole ta owulka byla. Z reszta co z tego jak od niedzieli u nas nic sie nie dzieje ♡. Po poprawinach moj maz %%% oczywiscie na cos sie wkurzyl na mnie, avanti, troche przegiął i jakos takie ciche dni mamy.
    Takze wcale sie nie zdziwie ze jak ten cykl pojdzie na straty.

    Musze pochwalic mojego Filipa, idzie mu swietnie odpieluchowanie :) zostal nam pampers na noc, drzemke tez, no i jak jedziemy gdzies na moasto. Bo jak do kogos to normalnie wola na toalete i bez problemu u kogos sie zalatwi. Jaka jestem dumna z niego :) :D

    03.2014 r Aniołek
    Syn 2015 ♡
    Ponad 2 lata starań
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 lipca 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola brawo dla Filipa:))

    U nas Lena załatwia sie od dłuższego czasu sama na sedesie. Sama oczywiście u nas tylko w domu,bo ma podstawke postawiona i sama wskakuje i siada i schodzi. U kogoś musze Ja podsadzic i siedzi sama. Nie potrzebuje nakladek na deskę.

    Aneczka nic nie mów. Jak zyc:/ od rana mam ochotę cos zjeść,bo strasznie mnie muli. Zjadłam serek wiejski,potem jabłko i nie wiem co mam ze sobą zrobic bo ten posmak w buzi jest straszny.

    Justyna obstawiam,ze do konca tygodnia juz się Antek wykluje;d

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 25 lipca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka jak moje śpią do 7 to się mega ciesze :) ale mają drzemkę w dzień. Pola jeszcze musi, bo inaczej od razu marudna się robi, rozdrażniona i płaczliwa. A Ole też zwyczajny. Od września Olek już bedzie bez drzemki, bo 4 latki już nie mają.

    Inso mąż ma urlop od soboty i tak się z Antkiem umawiał, że w piątek w nocy może się rodzić, a z usg wyszło, że 29.07.18 więc koniec tego tygodnia. Zobaczymy.

    U nas dziś burze nadają i od razu widać zmianę pogody. Duszo, parno słońca nie ma prawie. Oby tylko bez jakichś gradów i bezpiecznie bo ostatnio to co się dzieje mnie przeraża.

    Ola może być i tak, że do terminu posiedzi :) gdzie lepiej mu będzie jak nie u mamy :) ale z drugiej strony mąż bierze teraz urlop i wolałabym żeby Antek już był, bo potem wcześniej zostane sama z 3 :/

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 25 lipca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola brawo dla Filipka, jeszcze troche i zostaniecie bez pampersa i na noc :)

    7w3d 💔
  • espoir Autorytet
    Postów: 5485 7803

    Wysłany: 25 lipca 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 ciągle sprawdzam czy to już ;) w którym tygodniu urodziłaś Pole i Olka?
    i odzywaj się do nas po porodzie :) wiem, że z trójką ciężko, ale ciekawa jestem czy to do ogarnięcia jest :P

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5485 7803

    Wysłany: 25 lipca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam okres 13.06, a o kolejnym nic nie słychać... tak myślałam, że za łatwo by było, gdyby był regularnie ;)

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 lipca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    ja miałam okres 13.06, a o kolejnym nic nie słychać... tak myślałam, że za łatwo by było, gdyby był regularnie ;)
    Espoir a robilas test? Dość dlugo sie spóźnia jesli masz standardowy cykl 28dni;) tzn. Jak taki miałaś przed ciążami:p Oo gdybyś byla w ciąży bylabys pewnie marcowka jak ja;d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2018, 10:18

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 25 lipca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    justyna14 ciągle sprawdzam czy to już ;) w którym tygodniu urodziłaś Pole i Olka?
    i odzywaj się do nas po porodzie :) wiem, że z trójką ciężko, ale ciekawa jestem czy to do ogarnięcia jest :P
    Olek to już był na świecie bo urodził się w 37t 3 lub 4 dniu. Pola jakoś 38t4d chyba. Więc Antek jeszcze wg Poli ma czas, ale Pola wazyla juz 4040g !!

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 25 lipca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Espoir a robilas test? Dość dlugo sie spóźnia jesli masz standardowy cykl 28dni;) tzn. Jak taki miałaś przed ciążami:p Oo gdybyś byla w ciąży bylabys pewnie marcowka jak ja;d
    o to samo chciałam zapytać :)

    7w3d 💔
  • espoir Autorytet
    Postów: 5485 7803

    Wysłany: 25 lipca 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam, chociaż starań nie zaczęliśmy nawet jeszcze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2018, 11:28

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5485 7803

    Wysłany: 25 lipca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie miałam jakoś co 33 dni... więc pewnie jeszcze wszystko rozregulowane przez kp.

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 lipca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir czyli nic z tego? Aha no szkoda.;)

    I znowu cholerne popołudnie...:/ jak ja msc jeszcze wytrzymam?:/ Moze sama świadomość tego,ze bede zaczynala 13tydzien podziala jak placebo i mdlosci odejdą..

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 25 lipca 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów zakupiłam zapas almette ogórkowego.. jej Ale mi smakuje :) Chyba nic innego mi tak nie smakuje.
    Inso jeszcze tydzień i nad morzem odzyjesz - tego Ci życzę.
    Ja też na 2 trymestr czekam jak na zbawienie.

    Justyna i jak tam?

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 25 lipca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie bez zmian. Zaliczyłam znów wieczorny spacer z dziecmi, brzuch raz twardnieje boleśnie raz puszcza, raz boli jak na @ ale nic konkretnego. Czekamy

    7w3d 💔
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 25 lipca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj synus skonczyl dzis rok. Kiedy to zlecialo, to sama nie wiem... Wychodza mu czworki, dziaslo juz delikatnie pekniete. Jest tak marudny, ze masakra. W wozku nie chce, na rekach nie chce. Chce sam wszedzie. Nie chodzi i podejrzewam, ze dopoki nie zacznie to bedzie taki problem z nim.

    natalka0887, iNso87, justyna14, espoir, MeGi1986 lubią tę wiadomość

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • Ola_445 Ekspertka
    Postów: 262 54

    Wysłany: 25 lipca 2018, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Kubusia ! :* :*

    03.2014 r Aniołek
    Syn 2015 ♡
    Ponad 2 lata starań
‹‹ 3194 3195 3196 3197 3198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ