X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrze temat szczepien sie rozkrecil.
    Ja przejechalam sie do swojej pediatry z Lena. Juz tydzien minal od leczenia domowego to chcialam sprawdzic co i jak. Nasivin juz przeciez nie moge dawac,bo tyle dni minelo..a fluki swiszcza gdzies tam gleboko jeszcze. Oczywiscie pluca czyste,oskrzela czyste,gardlo bardzo ladne..poprostu nos zapchany a kaszel jak czasem jest to przez nos. Kazala inny preparat do noska kupic. Jakis ze srebrem i tyle. Fosidal do 7 dni dokonczyc zeby bylo i obserwowac. Taka kontrola w sumie potrzebna dla uspokojenia chociaz mysli.

    Kava jeju:/ az mnie zamurowalo. Straszne to musialo byc:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 19:23

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o szczepienia to ja jestem przerażona jak mam szczepić mlodego. Tyle wciskac do tak malego cialka. No ale coraz wiecej dziadostwa jest roznoszone wiec wiekszy strach nie zaszczepić. My tylko szczepienia podstawowe. Mial jeszcze na rota ale w sumie szkoda kasy na to.

    Filip ciagle chodzi z gilem w nosie i kaszlem, no niestety ciagnie sie to juz miesiac, do przedszkola chodzi takze lada moment znowu bede musiała wracać na zwolnienie. -.-

  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoje dzieci tez szczepie, ale stresuje sie kazdym szczepieniem. Staram sie nie czytac w necie o szczepieniach, bo juz w ogole stresu dolozylabym sobie full. Kubus w 2 polowie grudnia ma byc szczepiony, ale chyba to przeloze. Moze glupio robie, ale juz 2 razy po szczepieniu byl chory i po prostu nie chce go szczepic przed swietami. Szczepionki kupuje 5w1 i ponoc ciezko ich teraz dostac.

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ma ktoras z Was szafe brimnes z ikei, ta z lustrem? Mysle kupic ja teraz do Zuzi pokoju i chetnie poczytalabym jakies opinie ;)

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sabinaaa wrote:
    Dziewczyny ma ktoras z Was szafe brimnes z ikei, ta z lustrem? Mysle kupic ja teraz do Zuzi pokoju i chetnie poczytalabym jakies opinie ;)
    ja mam a raczej Pola :) bardzo ładnie wygląda i jak dla Poli to super pojemna :)
    mogę Ci jutro fotki na żywo zrobić i przesłać jeśli chcesz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 21:25

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sabinaaa wrote:
    Ja swoje dzieci tez szczepie, ale stresuje sie kazdym szczepieniem. Staram sie nie czytac w necie o szczepieniach, bo juz w ogole stresu dolozylabym sobie full. Kubus w 2 polowie grudnia ma byc szczepiony, ale chyba to przeloze. Moze glupio robie, ale juz 2 razy po szczepieniu byl chory i po prostu nie chce go szczepic przed swietami. Szczepionki kupuje 5w1 i ponoc ciezko ich teraz dostac.
    ja dziś myślałam, że przełożę to szczepienie ale jednak zaszczepiłam. Płakał nam strasznie teraz wieczorem w domu , co przysnął to się budził i ryk i lament. W końcu dałam czopek z paracetamolu i zasnął głębiej. W ogóle po szczepieniu miał trudności dziś z zaśnięciem. :/ ciekawe co noc przyniesie

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż był dziś u lekarza bo ma przechodzoną jakąś infekcje zatok i w końcu go zapisałam. ale dostał od razu skierowanie do poradni dermatologicznej bo pieprzyki na plecach się lekarce nie spodobały :/ zapisałam go już prywatnie na przyszły tydzień, oby nic poważnego. Siostra cioteczna miała czerniaka, boję się, żeby to coś takiego nie było :/

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4432 5627

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tę szafę - fajna :) zresztą ja mam wszystkie meble Brimnes :)

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to super, ze dobre opinie o niej macie, bo sie juz nakrecilam na nia! Justyna bylabym bardzo wdzieczna za zdjecie szafy. Z zewnatrz podoba mi sie bardzo, tylko srodek wydawal mi sie malo funkcjonalny. Juz myslalam czy polek do niej nie dokupic. Komoda tez fajna, ale mam dylemat czy ta Brimnes czy Malm. A lozko chyba kupie metalowe, to rosnace razem z dzieckiem. Nigdy nie kupowalam mebli w ikei i dlatego wolalam najpierw zasiegnac opini ;)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna moze viburcol pomoze jakby byl niespokojny w nocy? A co do czerniakow, to ja na tym punkcie mam bzika... Meza kolegi zona zmarla na czerniaka, zostawila roczna coreczke. Od tamtej pory ogladam wszystkie pieprzyki. Zuzia ma dosc duzy nad posladkiem i juz bylam z tym u dermatologa, bo pediatra dala skierowanie. Na szczescie nic powaznego. Oby i u meza Twojego tak bylo, a nawet gdyby tfu tfu tak nie bylo, to im szybciej wykryje tym lepiej. Duze ma te pieprzyki? Ponoc grozne sa takie powyzej 6mm i takie ktore rosna, zmieniaja swoj wyglad.

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 21 listopada 2018, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, i dzisisiaj dostałam okresu. Super, zapowiadają się ciężkie najblizsze 3 dni :/

  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola- jeżeli na prawdę obojgu zależy wam na dziecku to szorujcie na badania! I nie mówię tego jakoś złośliwie czy coś,na prawdę z dobrego serca. To za długo wszystko trwa.

    espoir lubi tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sabinaaa wrote:
    Dziewczyny ma ktoras z Was szafe brimnes z ikei, ta z lustrem? Mysle kupic ja teraz do Zuzi pokoju i chetnie poczytalabym jakies opinie ;)
    Sabina ja teraz kupilam w brw szafe z lustrem na srodku. Super pojemna tez jest. Szafa na zywo jest cudna :D do pokoju dziewczynek to must have :D takze ta z ikei tez swietnie pewnie sie prezentuje;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 07:02

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja meble z ikei polecam bardzo! Akurat Ola ma z innego zestawu mebelki ale łóżko i szafki nocne mamy brimnes i są świetne:D

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie jeszcze z lozka. Malz szykuje sie do pracy a dziewczyny jeszcze spia u siebie. Ostatnio to moglabym spac i spac.. :)

    Sabina jak w Ikei bedziesz kupowala stolik i krzeselko Zuzi to polecam to biureczko Sundvik a krzeselka z zestawu nie bralam tylko wzielam to z kotkiem i pieskiem z Kritter no swietne to jest ;D
    Zazdroszcze urzadzania!:D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce za ok.3 lata biurko dla Dziewczyn duze z Micke i do tego podobna toaletke. Lustro sobie oddzielnie kupie :D wtedy moze pomysle nad zmiana komody i szafy dla Laury w pokoju na cos w podobnym wlasnie stylu to moze tez na te Brimnes sie skusze :d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 07:14

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    Ola- jeżeli na prawdę obojgu zależy wam na dziecku to szorujcie na badania! I nie mówię tego jakoś złośliwie czy coś,na prawdę z dobrego serca. To za długo wszystko trwa.
    Badania w styczniu tak jak juz pisalam. Nie chce sobie juz w grudniu zawracac tym gitary. Sa święta, urodziny Filipa, grudzień jest miesiacem bez starań. Musze odpocząć

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sabinaaa wrote:
    Justyna moze viburcol pomoze jakby byl niespokojny w nocy? A co do czerniakow, to ja na tym punkcie mam bzika... Meza kolegi zona zmarla na czerniaka, zostawila roczna coreczke. Od tamtej pory ogladam wszystkie pieprzyki. Zuzia ma dosc duzy nad posladkiem i juz bylam z tym u dermatologa, bo pediatra dala skierowanie. Na szczescie nic powaznego. Oby i u meza Twojego tak bylo, a nawet gdyby tfu tfu tak nie bylo, to im szybciej wykryje tym lepiej. Duze ma te pieprzyki? Ponoc grozne sa takie powyzej 6mm i takie ktore rosna, zmieniaja swoj wyglad.
    on ma duże i dużo i najgorsze że własnie nie równomierne w kształcie. ale u nich to genetycznie tyle pieprzyków, nawet jego siostra ma. Zobaczymy, nie bedę z tak poważna sprawą na nfz czekać. w przyszłym tygodniu wizyta, jak trzeba to usuwamy czy biopsja. on do tego na luzie podchodzi, tylko ja mam już stresa.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po czopku jak Antoś zasnął przed 20 tak budził się już normalnie tylko na jedzenie i beż żadnych innych akcji było. Także luzik. Wstał też jak zawsze przed 7 i właśnie go usypiam na pierwszą drzemkę też standardowo więc może najgorsze za nami :) uff jeszcze na pneumo go muszę zaszczepić teraz jakoś a potem dopiero w styczniu seria.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena w swoim nowym biurze od rana :D
    Foto
    Foto

    Z boku na scianie musze dokupic jeszcze pojemniki z ikei na kredki i dwie polki na ksiazeczki/malowanki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 18:16

    Aneczka86, espoir, sabinaaa, justyna14 lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 3335 3336 3337 3338 3339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ