X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    A ja dzis nie zrobilam prawie nic!;D dzis mam marny dzien, tez Dusia jest nieodkladalna.. od rana cos ;) dopiero niedawno Ja odlozylam i spi w kolysce. Ja chyba od pn to Lene zaglodze jak tak bedzie dalej. Albo bede na jednym reku trzymac Lidie i robic jedzenie hehehe
    To jest właśnie też plus przedszkola że tam ma obiad dwudaniowy zawsze :-) ja jak nie chce mi się robić to m luz bo w sumie nie muszę ,mąż je w.pracy obiad, dzieci w przedszkolu , Antus słoiczek.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna wiem, tylko jest jeszcze Laura ;) a Jej tez musze dac jesc :D Mysle,ze moze Lene oddam na pare dni do rodzicow. Kurde,zeby Malej sie unormowalo wszystko szybko. Teraz np. Spi jeszcze do tej pory...

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 15 marca 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak mam przypływ siły to robię więcej miesa i w pojemnikach mroze. Masz je obiady w domu więc jedno danie chociaż zawsze musi być.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 15 marca 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie ma szans, zeby byl dzien bez obiadu. Raz lepszy, raz gorszy, ale musi byc. Kubie apetyt dopisuje i to bardzo, chodzi i chce mniam, Zuza raczej tez z tych malo wybrednych, potrzebuje dobrze pojesc :)
    Ja odwiozlam Zuzie do tesciow. Dzis tam nocuje, bo bardzo chciala. Ogarnelam zakupy i weekend :) Caly tydzien na niego czekalam ;)

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 15 marca 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plan byl idealny, odwozimy Zuzie do dziadkow, kladziemy Kube spac i mamy wieczor tylko dla siebie. Plan szlak trafil, dostalam okres :/

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 15 marca 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso łącze się w bólu.
    My ostatnio opanowalismy trochę jedzenie obiadów przez Lene, więc nie może być dnia, żeby to nie było.

    A obecnie ja leżę do góry nogami, mąż trynda na rękach Laure A Lena wkoło niego tańczy :)
    Zaraz kąpiel, usypianie.. posiedzę pół godziny z mężem i idę spać. Jak to dobrze, że już weekend :)

    Sabina.. to zadbaj o męża..haha :)

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 15 marca 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Justyna wiem, tylko jest jeszcze Laura ;) a Jej tez musze dac jesc :D Mysle,ze moze Lene oddam na pare dni do rodzicow. Kurde,zeby Malej sie unormowalo wszystko szybko. Teraz np. Spi jeszcze do tej pory...
    W szkołach chyba też macie obiady? U nas są normalnie.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 15 marca 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam sobie do kościoła i wracam a dziecko po kolacji,syropy wypite,w piżamce i czeka żebym ja uspila:D
    Przyznaje że byłam w szoku!!!!

    justyna14 lubi tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 15 marca 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    Ja poszłam sobie do kościoła i wracam a dziecko po kolacji,syropy wypite,w piżamce i czeka żebym ja uspila:D
    Przyznaje że byłam w szoku!!!!
    Brawo dla męża :-) jesteś bohaterem w swoim domu :-) mojego tez dziś pochwałę, wrócił i od razu wziął Antusia ode mnie z rąk, bo pol dnia tam spędził :-/ i też z nim ogarniał się i gadał że starszakami. Chyba weekend dobrze na niego wpływa.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 15 marca 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    W szkołach chyba też macie obiady? U nas są normalnie.
    Sa, sa. Ale moja Laura nie bedzie przeciez na obiady chodzic..ona kanapki nawet nie wezmie do szkoly a rano na sniadanie jak zapytam co zje to uslysze..a moge nic nie jesc? :| takze sama rozumiesz, musze miec w domu obiad,zeby Ona zjadla. Tak to sama by sie glodzila..durny wiek.

    Aneczka moze jakos dozyjemy chociaz roczku? ;p zachcialo mi sie 3 dziecka ;D ah;)

    Sabinaaa haha no masz babo placek ;D wejscie smoka normalnie ;D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 15 marca 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że Panowie poczuli weekend może w sumie my też? Ja zawsze w piątek jestem jakaś taka spokojniejsza :)

    Laura od godziny śpi, Lene poszedł usypia mąż.. ja już po prysznicu. Dom ogarnięty.. oby tylko Lena szybko zasnęła to jeszcze może coś z mężem posiedzę :)

    Animka widzę, że Ty jesteś mocno wierzaca osoba..już wiem teraz skąd ten spokój bijacy od Ciebie :)

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 15 marca 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso ja czekam aż Laura zacznie coś kumac :)
    Ogólnie to jestem w szoku bo mogę liczyć na Lene.. Jak Laura płacze to podchodzi, podaje smoczek, śpiewa jej piosenki. Uczestniczy w każdej kąpieli.. rzuca jej do wanny swoje zabawki A to już coś znaczy, bo ona z nikim się nie chce dzielić. Jak Laura spi to pyta gdzie ona jest..A jak krzyczy to mówi, że jej przeszkadza..haha Staramy się od początku aby czuła się ważna w roli siostry .

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 16 marca 2019, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż dziś przyszedł i przeprosił. Mówił że miał gorszy dzień i tak naprawdę to mnie podziwia, bo dużo ogarniam i bardzo dbam o dzieci.

    Aneczka, musisz małymi kroczkami zacząć myśleć o sobie. Wiadomo, że na razie będzie trudno i pewnie dopiero za kilka miesięcy na prawdę uda Ci się coś z tym zrobić ale na prawdę warto. mi terapia bardzo tutaj pomogła, choć jeszcze daleko do tego bym całkowicie wylądowała (przecież nikt nie zajmie się dziećmi tak jak ja ).
    Bardzo staram się pracować nad sobą i nawet gdy mam ochotę i odruch zrobienia czegoś za męża to często się powstrzymuje.
    wodę ogromny progres w moim zachowaniu A przy tym samopoczuciu i wzajemnych relacjach.

    O do obiadu to u mnie jak u Justyny. obiad nie zawsze jest. choć ostatnio jest w sumie zawsze. z tym że ja nie tobie obiadu codziennie nowego. tobie zawsze na 3 dni i mam z głowy. gulasz, pulpety w sosie, udka itp itd.

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 16 marca 2019, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez nie zawsze obiad jest, mlody je w przedszkolu, czasem w domu zje ale nie zawsze chce. Takze obiad w domu bardziej ze wzgledu na niego robie :)

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 16 marca 2019, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Inso ja czekam aż Laura zacznie coś kumac :)
    Ogólnie to jestem w szoku bo mogę liczyć na Lene.. Jak Laura płacze to podchodzi, podaje smoczek, śpiewa jej piosenki. Uczestniczy w każdej kąpieli.. rzuca jej do wanny swoje zabawki A to już coś znaczy, bo ona z nikim się nie chce dzielić. Jak Laura spi to pyta gdzie ona jest..A jak krzyczy to mówi, że jej przeszkadza..haha Staramy się od początku aby czuła się ważna w roli siostry .
    Mam podobnie. Lena nie jest wogole o Mala zazdrosna. Jak przewijam Mala to wolam Ja i mowie,zeby wyjmowala rzeczy z pod kolyski. Robi to z przyjemnosci i stawia na stolik kolo mnie. Nawet juz nie musze mowic co ma wyjac. Przytula Ja,glaszcze. Nawet jak ide do lazienki rano na chwile to Ona polozy sie obok Malej i lezy grzecznie. Jak wyjde to mowi, pilnowalam Lidy. :) nie ma problemu z tym,ze nosze Ja na rekach itp. Takze zobaczymy jak Mala bedzie wieksza.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 16 marca 2019, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłopy się widzę nawróciły hehe. Mój w tych Kielcach, ale też do mnie pisze i nawet do mnie pisze i zdjęcia wysyla.
    U nas tak wiało od 20 że w końcu zgasło światło. Ale o 24 włączyli. Huczało jak nad morzem masakra.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • renjak Ekspertka
    Postów: 244 254

    Wysłany: 16 marca 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zapewne mnie nie pamìetacie, bo mało się udzielałam, ale rodziłam z Wami w grudniu 2015. Fajnie było Was poczytać. Wspomnienia wróciły. Pół roku temu urodziłam córkę, widziałam że sporo z Was też ma dwójkę dzieci. Pozdrawiam serdecznie!

    iNso87, natalka0887 lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dvrs1n4nm.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 16 marca 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka ja w nocy karmilam mala to tez sie przerazilam co sie dzieje na zewnatrz. Taki wiatr szalal, ze masakra i zapewne padalo. Teraz u nas tez pada od rana. Ale ten marzec to tragiczny jesli chodzi o pogode,nie ma co..oby kwiecien byl lepszy. Ja juz pomalu na spacer z Lidia chce a tu nie ma jak nawet,bo caly czas wiatr. Cos czuje,ze w kwietniu dopiero wyjde ;)

    Mamy ustalony termin Chrzcin. Beda 5.05 :) Moze juz cieplutko bedzie :D Chrzestnego tez juz mamy ufff takze juz nie mam spiny :) Na Chrzestna jeszcze nie pytalismy siostry ciotecznej Malza,nawet jak nie wyjdzie to mam swoja Awaryjna rodzona Siostre ;) co prawda chrzcila juz mi Laure ale to 10 lat temu i powiedziala,ze ochrzci i Dusie jak bedzie trzeba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 09:33

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My robimy chrzciny w pierwszy dzień świąt. Z chrzestnymi już gadaliśmy i załatwiłam już u księdza. Robimy w domu bo nie ma już wolnych lokali albo nie robią w święta. Ale zamawiamy katering

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka- no taki catering jest świetny. Moja mama zawsze zamawia jak się obie z siostrą z rodzinami zjezdzamy. Bardzo sobie chwali:)

    Aneczka- no masz rację,mnie wiara bardzo pomaga. Dla mnie to że Ola nie ma żadnych objawów związanych ze swoją wadą to jest wymodlony przez całą rzeszę ludzi cud. I chyba przez to wszystko na spokojnie do wszystkiego podchodzę.

    A my dzisiaj ogarnelismy wszyscy w domu,lacznie z Ola która w sumie tylko już kaszle -ona myla podłogi mopem;)
    Zrobiłam dwudniowy obiad i teraz sobie leżę i mąż z Ola się bawią:)
    Potem szwagierka przychodzi z chłopakiem także też trochę od Oli mnie odciąża;)

    201512131765.png

    201909081765.png
‹‹ 3442 3443 3444 3445 3446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ