Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • moni1403 Ekspertka
    Postów: 197 136

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od lipca teg roku zmieniły się przepisy co do znieczulenia ... jest nieodpłatne i przysługuje się każdemu... ale nie wiadomo jak w praktyce....

    f2w3dqk3jx49b2s0.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve_84 wrote:
    Moi Rodzice tez zapowiedzieli ze kupią wózek. Mi sie podoba Adamex Barletta, ale czytałam ostatnio opinie na necie i same negatywne. Najgorzej podobno jest ze spacerówka: Barletta i Pajero maja te same problemy: budka spada i trzeba na spacery ze śrubokrętem chodzić i dziecko sie zsuwa bo pasy złe trzymają. Musze nim troche pojeździć po Smyku i pooglądać spacerówkę bo gondola podobno świetna.
    Zobacz sobie na Bebetto i Baby Design. Ta sama Polka cenowa.

    Eve_84 ale mi dałaś z tymi opiniami... trochę poczytałam i nie są super, ale dla mnie max to 1400 żeby wydać, a żadne inne w tej półce cenowej mi się nie podobają, chyba się pomęczę, i będę jeździła ze śrubokrętem :) Ja w sobotę jadę zobaczyć jak wygląda i się prowadzi :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    tak, ciężko wspominam, ale liczę, że z drugim szybciej i łatwiej pójdzie a Ty?


    jej i tak dlugo dochodzilas do siebie?? jestem w szoku bo ja tez naturalnie rodzilam nastepnego dnia juz siedzialam a w domu juz sie super czulam, troche ciaglo, ale poza tym to dobrze wspominam okres pologu . to zycze Ci teraz szybkiego porodu i szybkiej rekonwalescencji :P i sobie rowniez :D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny to prawda ze zeby otrzymac ten tysiac po urodzeniu trzeba byc zarejestrwoanym w pup?:O bo ja 17 ide do zusu z l4 i dopiero mi powie czy bedzie mi sie nalezalo macierzynskie... a jak nie to co wtedy? mi sie nie bedzie nalezal ten tysiac?:/

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    Orientujecie się może jak to jest ze Świętymi? Jak papież Jan Paweł II został beatyfikowany, to jest Św. Karol, czy Św. JP II?


    Rewelka, jest św. Jan Paweł II ;) ale jeśli chodzi o świętego Karola jest Św. Karol Boromeusz, który założył zakon Sióstr Boromeuszek ;)

    a św. Anna to matka Maryi a babcia Jezusa ;)

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 wrote:
    Rewelka, jest św. Jan Paweł II ;) ale jeśli chodzi o świętego Karola jest Św. Karol Boromeusz, który założył zakon Sióstr Boromeuszek ;)

    a św. Anna to matka Maryi a babcia Jezusa ;)

    Jest kilku Św. Karoli więc o to się nie martwię, a tego ciekawa byłam po prostu :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jakoś słabo okropnie się dzisiaj czuje:(pol dnia przespalam.....
    Co do kupna ciuszkow i wogole wyprawki to ja zamierzam się za to zabrać najwcześniej na koniec października,mamy male mieszkanie wiec i tak nie mam póki co tego gdzie trzymać i jakoś mam opory wogole;) wózek dostaniemy,ubranek mam pełno po siostrzencach wiec w sumie zostaje nam do kupoienia lozeczko:)
    Miłego popołudnia:)

    201512131765.png

    201909081765.png
  • moniek90 Autorytet
    Postów: 1013 896

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    dziewczyny to prawda ze zeby otrzymac ten tysiac po urodzeniu trzeba byc zarejestrwoanym w pup?:O bo ja 17 ide do zusu z l4 i dopiero mi powie czy bedzie mi sie nalezalo macierzynskie... a jak nie to co wtedy? mi sie nie bedzie nalezal ten tysiac?:/

    Ja też liczę na ten tysiąc i z tego co wiem to trzeba być albo studentem albo zarejestrowanym bezrobotnym. Ja też nie wiem co zrobić, bo póki co mam status studenta, planuję we wrześniu się obronić i potem będę musiała chyba szybciutko lecieć do PUP się zarejestrować, także trochę biegania z tym będzie, ale dla 11 tys. myślę, że warto ;-)

    relgh371b3i8nmn1.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniek90 wrote:
    Ja też liczę na ten tysiąc i z tego co wiem to trzeba być albo studentem albo zarejestrowanym bezrobotnym. Ja też nie wiem co zrobić, bo póki co mam status studenta, planuję we wrześniu się obronić i potem będę musiała chyba szybciutko lecieć do PUP się zarejestrować, także trochę biegania z tym będzie, ale dla 11 tys. myślę, że warto ;-)


    e no dobra dobra, ale przeciez top mialo byc tez dla kobiet ktoe sie ucza albo maja umowy smieciowe... czyz nie tak? pieron wie, dopytam za tydzien w zusie...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • moniek90 Autorytet
    Postów: 1013 896

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dopytaj i napisz nam później czego się dowiedziałaś :-)

    relgh371b3i8nmn1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siostra wlasnie urodzila, ale jednak cc, bo naturalnie nawet po duzej dawce oksy nie szlo. Sliczne sa takie malutkie dzieciaczki :-)

    nick nieaktualny, bella88, Eve_84, nick nieaktualny, zai2014, Nadulka, moniek90, Hashija lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam kupuje jak sie bedzie mialo cos stac to i tak sie stanie,tylko z wiekszymi wydatkami typu wozek,lozeczko czy fotelik poczekamy.Teraz staram sie kupowac uniwersalne ale mam moze dwie rzeczy dla dziewczynki i patrze na promocje bo niestety nie mam co liczyc na rodzine bo daleko i moje bede chen w tyle w swoim pokoleniu ,najmlodszy kuzyn poszedl w tamtym roku do szkoly :(
    Mojego kolega mial niespodzianke w 25 tc ,na poczatku miala byc dziewczynka w 17 tc potwierdzono a w 25 wyszedl chlopak i tak juz zostalo wole wiec kupowac ale uniwersalne w razie pomylki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 17:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve_84 gdzie chodzisz na gimnastyke dla mamusiek ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, bóle jak na okres normalne są w 18 tygodniu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja już po wizycie:)
    Nasze dziecię nie chce wogóle z nami współpracować, całe usg leżało odwrócone pleckami. Ale zmierzone od główki po pupkę ma już ponad 10cm :) poza tym serduszko ładnie biło i na tyle co się udało zobaczyć to wszystko rozwija się prawidłowo:)
    No i najważniejsze, nasz kropek od dzisiaj nazywa się Franuś:):) (tak na 99%)
    Na bakterie dostałam antybiotyk i powtórkę badania za 2 tyg. Niestety robią mi się żylaki, więc dostałam też lek który będę brać do końca ciąży.

    Także poproszę o dopisanie na pierwszej stronie:) Jestem szczęśliwa i pozwoliliśmy sobie na małe zakupy dla Franusia:)

    Madzisek, Eve_84, nick nieaktualny, bella88, nick nieaktualny, Karola1990, Nadulka, Hashija, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi gratuluje synka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • moni1403 Ekspertka
    Postów: 197 136

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 wrote:
    dziewczyny, bóle jak na okres normalne są w 18 tygodniu?
    Weź no-spę.

    f2w3dqk3jx49b2s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni1403 wrote:
    Weź no-spę.


    nospę biorę już od ok dwoch tygodni 3 razy dziennie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 16:27

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni1403 wrote:
    Dziewczyny od lipca teg roku zmieniły się przepisy co do znieczulenia ... jest nieodpłatne i przysługuje się każdemu... ale nie wiadomo jak w praktyce....
    ja rodziłam we wrzesniu 2014 i juz wtedy tak było.

    7w3d 💔
‹‹ 648 649 650 651 652 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ