Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balbo masz chyba jeszcze mniejszy brzuszek niz ja :)

    Pchelka zdrowiej szybko!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2015, 16:46

  • balbo Ekspertka
    Postów: 153 242

    Wysłany: 18 lipca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatakacji wrote:
    Balbo masz chyba jeszcze mniejszy brzuszek niz ja :)

    nie sądze:) on jest taki tylko rano, wieczorem widać go zdecydowanie bardziej


  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 lipca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balbo maly masz brzuszek :)

    U Nas już wlasnie zaczelo padac i burza się zaczyna,takze przyszlo i do mego miasta a było tak ladnie z rana eh ;):D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balbo jestes w tym samym tyg ciazy co ja a ja mam brzuchol ze ojeju :-) wogole chudziutka jestes :-)

    Ja juz leze na oddziale, na usg lekarz stwierdzil ze bedzie... DZIEWCZYNKA!!! :-) tak czulam ale nadal nie moge w to uwierzyc, chociaz jak stwierdzil ulozona miednicowo i na 80% dziewczynka:-) mam nadzieje ze juz tak zostanie;-)

    niania.ogg, nick nieaktualny, bella88, Madzisek, iNso87, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moniek90, nick nieaktualny, Nadulka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • balbo Ekspertka
    Postów: 153 242

    Wysłany: 18 lipca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Dziewcyznki! Zdrowiej!

    Ja mam nadzieje, że w poniedziałek się dowiemy, kto tam się w brzuchu tak tarabani:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :-) kurcze teraz trzeba bedzie myslec nad imieniem, zastanawiamy sie nad Wiktoria albo Apolonia (Pola). I wreszcie mozna zaczac ogarniac wyprawke na 100% :-)

    balbo, Madzisek, moniek90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa wracaj szybciutko do zdrowia :) piękne macie brzuszki;) ja jak przez chwilę czułam motylki tak teraz nic nie czuje, albo nie wiem że to Franek:) jestem 3 dzień na zwolnieniu i jak narazie nie umiem sobie miejsca znaleźć więc sprzątam chatę po remoncie, myje okna i takie tam. Lubie zapach świeżości:)

  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 18 lipca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie się wydawało że to ja mam mały brzuch jak na prawie połowę ciąży:D ale macie śliczne brzuchatki ;))

    Dziewczyny a znacie jakieś sklepy internetowe gdzie można też pokupować jakieś ubranka i inne potrzebne rzeczy?;) u mnie jest tu wszystko takie drogie więc pomyślałam że czasem i coś można kupić przez neta to budżet aż tak nie ucierpi:D

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • balbo Ekspertka
    Postów: 153 242

    Wysłany: 18 lipca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa wrote:
    Dzieki :-) kurcze teraz trzeba bedzie myslec nad imieniem, zastanawiamy sie nad Wiktoria albo Apolonia (Pola). I wreszcie mozna zaczac ogarniac wyprawke na 100% :-)
    Apolonia!!!!

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 lipca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbo wrote:
    Gratuluje Dziewcyznki! Zdrowiej!

    Ja mam nadzieje, że w poniedziałek się dowiemy, kto tam się w brzuchu tak tarabani:)
    To czekamy razem:) na ktora masz wizyte? Ja na 17:00 :D ehh bede do popoludnia siedziec i sie wkurzac,ze tak pozno wizyte ustalilam:p

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • balbo Ekspertka
    Postów: 153 242

    Wysłany: 18 lipca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na 10.15 :)

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 lipca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to szybko:)) ja sie zastanawiam jak moja Mala sie zachowa na tym usg:) bo dla Tatusia to pewnie oczy tylko beda sie blyszczec:p

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • balbo Ekspertka
    Postów: 153 242

    Wysłany: 18 lipca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szybko szybko, na szczęscie, bo już prawie godizny odliczam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa- tak mi się smutno zrobiło, że znów jesteś w tym szpitalu... pamiętam o Tobie! i trzymajCIE się dzielnie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia nie martw sie o Nas, jestesmy pod dobra opieka :-) maz ze mna przeprowadzil bardzo powazna rozmowe odnosnie pobytu w szpitalu, bo oczywiscie zwylam sie jak glupia. Dostaje juz antybiotyk i przynajmniej goraczki juz takiej nie mam, a i mocz juz oddany na posiew wiec zobaczymy czy cos sie wykluje.

    nick nieaktualny, hala123 lubią tę wiadomość

  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 18 lipca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko bedzie dobrze :-* najwazniejsze ze malenstwu nic nie jest i ze czujesz sie lepiej juz :)

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • Anka1101 Ekspertka
    Postów: 231 579

    Wysłany: 18 lipca 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    To czekamy razem:) na ktora masz wizyte? Ja na 17:00 :D ehh bede do popoludnia siedziec i sie wkurzac,ze tak pozno wizyte ustalilam:p

    To ja czekam z wami :) ale u mnie na szczęście rano bo 9.30 nie wiem jak ja się wyrobie na ta godzinę :P tzn ja to jeszcze ok ale moje dziecko często nie chce rano współpracować :D

    iNso87 lubi tę wiadomość

    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BQZX1jI11Twlh9HWotZpF1je1gAYPpMaJAH0nsL9XgI/edit#gid=0
  • Madzisek Autorytet
    Postów: 1533 1149

    Wysłany: 19 lipca 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa wrote:
    Dzieki :-) kurcze teraz trzeba bedzie myslec nad imieniem, zastanawiamy sie nad Wiktoria albo Apolonia (Pola). I wreszcie mozna zaczac ogarniac wyprawke na 100% :-)
    A Apolonia i Pola to nie są dwa różne imiona? Bo wszędzie jak my szukaliśmy imienia dla maleństwa to występują jako dwa zupełnie osobne i koleżanki córka ma normalnie wpisane w akcie urodzenia Pola :)

    1usap07w9hybl9h9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzisek wrote:
    A Apolonia i Pola to nie są dwa różne imiona? Bo wszędzie jak my szukaliśmy imienia dla maleństwa to występują jako dwa zupełnie osobne i koleżanki córka ma normalnie wpisane w akcie urodzenia Pola :)

    A tego to nie sprawdzalam, mam ciocie Apolonie i zwracamy sie do niej Pola, na studiach mam tez kolezanke Apolonie i tez mowimy Pola:-) najwyzej i u Nas tak bedzie :-D

    Edit.: na stronie dzieci.pl w imionach jest napisane ze zdrobnienia od imienia Apolonia to min: Poliś,Pola,Polcik,Poleczka, Polcia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2015, 08:16

    Madzisek lubi tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie jest tak jak z Magdą i Magdaleną dwa różne imiona a jak zdrobniasz to sprawa rodziców :)
    Np. Na Jadwigę mówią Jagoda z jakiej racji?
    Aleksander->Aleks,
    Jakub->Kuba ( tak istnieje imię Kuba znajomi tak nazwali),
    Itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2015, 09:01

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
‹‹ 686 687 688 689 690 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ