Grudniowe Mamuśki 2014
-
WIADOMOŚĆ
-
Paula84 wrote:hej dziewuszki
ma któraś z was problem z opryszczką wargową? czym tego dziada smarujecie? ja od początku ciąży mam non stop z przerwami 3-4 dni:( w dzis obudzilam sie z 3 na gornej wardze i wygladam jakbym sobie wstrzyknela cos:( smaruje jedna mascia erazaban dla kobiet w ciazy, ale widze ze juz mi nie pomaga. cos poradzicie?
Ja przed ciążą miałam problemy z opryszczką i powiedziałam gin, wpisała to w kartę ciąży że to bardzo ważne - więc swojemu lekarzowi też powiedz.
Mi powiedziała, że można smarować zoviraxem czy jakąkolwiek maścią z apteki na opryszczkę. -
ja też oprócz kwasu foliowego nie biorę żadnych witamin, lekarka mi powiedziała, ze wyniki krwi są b. dobre i nie potrzebuje sztucznych wit. tylko jak najwięcej tych z pożywienia. :)oby jak najdłużej
-
Ja biorę femibion i też 1 łykałam z tydzień dłużej, coby nie wyrzucać.
Laski skoro już znalazłam moje dziecie na wysokości gumki od majtekto dlaczego rośnie mi brzuch po pępkiem? Wiem, że to dziwne pytanie ale wczoraj się nad tym zastanawiałam.
Furia albo ktoóraś innapolecasz jakiś sos do szparagów (oby nie serowy) i jakie mięso nadaje się najbardziej do pary? Pierwszy raz kupiłam szparagi!
Lola współczuje urodzin, ja w zeszłym grudniu zaszłam w ciąże i na ur umówiłam się do gina i tego dnia dowiedziałam się, że nic z tego nie będzie. To też były 28
Dlatego chciałabym przenosić kilk dni do grudni -
Jak poskarżyłam się na wypadające włosy to gin kazał mi przyjmować prenalen. Do tej pory biorę tylko kwas foliowy bo jeszcze nie dotarłam do apteki
Która z was mówiła do 3 razy sztuka? Przy trzecim podejściu USG genetyczne się nie odbyło
Już wiem skąd to wczorajsze brązowe plamienie. Usłyszałam, że mam brzydką szyjkę macicy a przy próbie pobrania cytologi chlusnęłam krwią. Było prawie jak w horrorze
Więc USG przełożone na jutrzejszy wieczór żeby nie drażnić tej szyjki. -
Maria co do dzieci to chyba i te co mają i te co nie mają zdają sobie sprawę, że trójka dzieciaków to nie przlewki ale dla ludzi starających się o dziecko (szczególnie długo) to trzy cudy i moim zdaniem nie zostaje nic innego jak tylko się cieszyć. Życie się ułoży!
kaarolaa lubi tę wiadomość
-
eforts macica rosnie, teraz jest mniej wiecej wielkosci melona wszystko sie rozrasta wiec brzusio rosnie.
furia teraz zrobilam sobie suwaczego wg om i wyszlo mi troszke wczesniej niz ty bo ja mialam 4 marcaa wg usg tydzien do tylu bo pozno mialam owu
Furia, eforts lubią tę wiadomość
Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm
Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm -
eforts wrote:Ja biorę femibion i też 1 łykałam z tydzień dłużej, coby nie wyrzucać.
Furia albo ktoóraś innapolecasz jakiś sos do szparagów (oby nie serowy) i jakie mięso nadaje się najbardziej do pary? Pierwszy raz kupiłam szparagi!
o wlasnie holenderskiJa to najczesciej zupe krem robie zamiast z sosem, bo uwielbiam
Na parze w sumie praktycznie wszystko zrobisz, byle by dobrac odpowiedni czas parowania. Ja najbardziej z pary lubie lososia, halibuta, udka i klopsiki. Mam 3 oziomowy parowar wiec caly obiad w tym robieeforts lubi tę wiadomość
-
No właśnie się zdegustowałam takim komentarzem dotyczącym mojej szyjki!
(mąż zapewnia, że mam wszystko ładne, nawet szyjkę)
Dopytywałam o badanie przez brzuch to powiedział, że musiałby mnie do innej placówki odesłać. Nie wiem o co w tym chodzi.Do tej pory tylko do pochwowo robił i teraz też zamierza.
Wytrzymam jakoś do jutraeforts, ewelinka_shn lubią tę wiadomość