Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 5 lipca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eforts ten podoba mi sie bardzo :)Bardzo zgrabny jest :)

    eforts lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 5 lipca 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa no jasne, szczególnie, że ktoś Ci go poleca. Myślałam, że to obok wózka to właśnie wyjęta gondola :)

    Ewka89 lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się właśnie spodobał ten Rico Nano :) może jak zrobimy zakupy grupowe to nam taniej policzą ;)

    eforts lubi tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.swiatwozkow.pl/abc-design-m-20.html
    sa drozsze i nizej tansze - bardzo popularna tu u mnie marka wozkow :)

    eforts lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • Ewka89 Autorytet
    Postów: 577 541

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie ładne wózeczki:) troche drogie, ale pewnie warte swojej ceny :)

    Kurde ściągnełam film i co? okazało się że to nie ten, całkiem inny pod tym tytułem :/
    poza tym dziś pierwszy raz dam mojemu ojcu lanie normalnie na dupe!
    Ostatnio źle na Niego działają upały, ma 66 lat, zapierdziela w firmie brata jakby miał 20 lat i widziałam że nie czuje się do onca ok. Jechał po mojego dziadka 40 km od Nas i powiedziłam że pojade z Nim, w razie gdyby się źle poczuł, bo stwierdził że sama nie powinnam prowadzic juz auta w takim ruchu itd... Uparł się jak osioł że czuje się ok i przyzwoitki mu nie trzeba, wręcz przysięgał że jest ok. Wrócił dośc szybko, ale chwile późiej dzwoniła ciocia czy dojechali cali, bo tata u nich słabo się poczuł, krew z nosa i zaczał się pocic....
    od dziś to on ma zakaz prowadzenia auta! jak już wcześniej mówiłam z facetami jak z dziecmi... czuje ze ta ciąża nie bedzie spokojna, bo wiecznie w stresie żyje.

    4dbc34fc83.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka my dzisiaj byliśmy w takiej fajnej hurtowni i bardzo kompetentny Pan nas obsługiwał i opowiadał o tych wózkach, (ten rico naprawdę bardzo fajny, nie wiem czy już go dotykałaś :) ) i właśnie tam chcemy zaopatrzyć się we wszystko, wózek, łóżeczko, ręczniki, pościel, kocyki, nawet butelki i smoczki bo mają fajne ceny i na miejscu sprzedają taniej niż na allegro :) a wszystkiego będę mogła dotkną i ocenić. no i właśnie przy większych zakupach będzie rabacik :)

    także zostawiam wizytę na wrzesień bo na wózek czeka się do miesiąca jak nie ma na miejscu a nie chcę zbyt wcześnie kupować bo wiadomo gwarancja leci (chociaż podobno jeszcze nikt go nie reklamował :) )

    a dzisiaj skusiłam się na podusię do spania i już mi towarzszy :)z tym, że nei jest taka ogromna a w środku ma to coś co się dopadowuje do ciaa, z allegro pewnie jeszcze milion lat bym zamawiała

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Ewka89 Autorytet
    Postów: 577 541

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą, ciekawe jak tam Zuza, combo mama :) albo przeoczyłam albo ostatnio się nie odzywa. Mam nadzieję, że z Jej trójeczką wszystko dobrze <3 <3 <3

    4dbc34fc83.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie dotykałam żadnego wózka :) dopiero zaczynam rozmyślania i patrzę co na forum podajecie żeby potem w sklepie podotykać :)

    Moja mama dzisiaj na zakupach widziała xlandera i mówiła że jej się taki podoba. Ale podobno te xlandery to nie są takie fajne.

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oja Ewa to rzeczywiście, a faceci nie ważne ile lat mają zawsze to samo :) nie stresuj się, będziesz miała przedsmak macierzyństwa a pamiętaj całe życie nie możesz się denerwować :)

    ja się nauczyłam bardzo dużo cierpliwości na obozach i koloniach jak jeździłam jako opiekun/instruktor, chłopaki są fajni ale dziewczyny szczególnie w okresie gimnazjum - gwiazdy :) młodsze dzieciaki są ok tylko trzeba bardziej na nie uważać!!!

    Bursztynka ja odradzam bo moja przyjaciółka ma, mega ciężki i chińczyk :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2014, 19:58

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Marimiko Autorytet
    Postów: 860 947

    Wysłany: 5 lipca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem już po pikniku i małym odpoczynku - strasznie gorąco w Trójmieście było dzisiaj - dobrze, ze wzięłam kapelusz ze sobą ;) duszno i parno było ale dałam radę - piłam dużo wody.

    Teraz mam lenia - sprzątać mi się nie chce..więc leżę, oglądam tv i nic nie robię:P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2b3e5e3suplzeq.png
    7v8r3e3kfd3wkgo4.png
    22.03.2017 r. Aniołek [`] (11tc) <3 11.2017-10.2018- 4 ciąże biochemiczne
    01.08.2019 r. - przewidywany TP naszej córeczki Olci <3
  • Ewka89 Autorytet
    Postów: 577 541

    Wysłany: 5 lipca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem najmłodszą córeczką Tatusia i jeszcze nie odcieliśmy od siebie pępowiny. Rok temu jak dostał udar słoneczny to myślałam że na zawał zejde jak czekaliśmy na karetke i w szpitalu. A teraz jak widzę, że mu słabo to też mam czarne wizje, w końcu najmłodszy nie jest niewiele do 70 brakuje... niektóre z Was pewnie mają dziadków w takim wieku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2014, 20:43

    4dbc34fc83.png
  • olcia23 Autorytet
    Postów: 376 342

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybiorę się w następnym tygodniu do bobowózki, widziałam, że spore to nawet jest, pewnie będzie w czym wybierać, że oczopląsu dostanę.

    f2w33e3kpfaf4vhi.png
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie się x landery nie podobają takie kobyły :)

    Efors śliczny ten wózek nano rico :) i fajnie że ma torbę dużą pod wózkiem :)14 kg to tak w miarę :)

    Właśnie ciekawe co słychać u zuzy i maluchów

    eforts lubi tę wiadomość

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też już bym chciała pójść do hurtowni z rzeczami dla dzidzi ale jeszcze nie znam płci :( u nas jest jedna ogromna hurtownia doczekać się nie mogę :)

    eforts lubi tę wiadomość

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • AsiaCh Autorytet
    Postów: 433 191

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie czy też tak macie, że po jedzeniu w południe morzy was spanie? Kurcze, bo ja sobie z tym nie radzę, jakby ktoś mi odcinał zasilanie :) Mam nadzieję, że to nie jest objaw cukrzycy, jak myślicie?

    860ianliz3s2rxlo.png
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tak mam Asia po obiedzie usypiam :/ albo nawet przed obiadem ale po południu często jestem senna

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ja też tak mam, fakt że nie śpię juz w dzień ale nurzy, nurzy :)

    Bajka kiedy teraz masz wizytę? Już na pewno się dowiesz :)

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    we wtorek :D ale moja gin jest bardzo oszczędna w dawaniu informacji :/

    eforts lubi tę wiadomość

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • Ewka89 Autorytet
    Postów: 577 541

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam, mogłabym spac za pieniadze:P moge wstac o 8 - 9 rano, ale między 13 a 14 mam czas krytyczny, że muszę się kimnąc, jak tego nie zrobie to o 19 jestem skonana. Niekoniecznie cukrzyca to musi byc, pogoda i "odmienny"stan :) le jak masz wątpliwości to zbadaj krew:)

    4dbc34fc83.png
  • Marimiko Autorytet
    Postów: 860 947

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 20 przysypiałam masakrycznie...w końcu mówię, dobra wezmę prysznic chłodny bo po całym tym gorącym dniu się lepię i idę spać. Aaale się rozbudziłam:P Nadal zmęczona i senna ale oczy mi się nie kleją już. Na lepszy sen wypiłam z mężem kakao na pół. Miałam za mało kakao żeby zrobić dwa kubki. I tak większość wchłonęłam. Obawiam się, że znowu będę się męczyć w nocy - ciągle mi gorąco. Mamy otwarte okno ale nic tam nie wieje! I odkrywam się i rozkopuję ale jest mi ciągle za gorąco i przez to co chwilę się budzę :(

    ex2b3e5e3suplzeq.png
    7v8r3e3kfd3wkgo4.png
    22.03.2017 r. Aniołek [`] (11tc) <3 11.2017-10.2018- 4 ciąże biochemiczne
    01.08.2019 r. - przewidywany TP naszej córeczki Olci <3
‹‹ 562 563 564 565 566 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ