Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierwsze dostalam lezace a drugie juz chodzace, ale mam pol roku zeby zaniesc te zwolnienia do KRUS wiec poki co luzik i wiem, ze kontroli nie bedzie :)

  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kontrola jest tez na zasadzie. Ida nawet do pracodawcy zobaczyc czy np nie dorabiacie sobie na l4. Kontrole z reguly u ciezarnych sa po telefonach od tzw dobrych kolezanek. Zadnej by sie nie podobalo jakby dostawala kase z zusu i od pracodawcy. Osobiscie znam taki przypadek. Dziewczyna byla tak dogadana z pracodawca. Ale nikt inny nie wiedzial, ze ma l4. Miala dwie wyplaty ;-) Kontroli nie miala.

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • Ewka89 Autorytet
    Postów: 577 541

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mojej bratowej przyszło wezwanie żeby wstawiła się na kontrolę w sprawie zwolnienia, ale to było 5 lat temu. w związku z tym, że nic jej nie było, tylko tyle że miała szefa tyrana i despote to chciała jak najszybciej iśc na L4. Na komisji pani jak ją zobaczyła to stwierdziła że gołym okiem widac zaawansowaną ciąże, pytała jak sie czuje, dlaczego poszła na chorobowe i czy przyjmuje leki. a że też brała duphaston i miała to wpisane w karcie ciąży to miała z głowy. ot i cała kontrola ;)

    4dbc34fc83.png
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola88 dokladnie cwiczymy przed porodem cos kolo dwoch do trzech tygodni.

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • ewelinka_shn Autorytet
    Postów: 773 490

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tez macie chwilami duzo sluzu? Takiego biało przezroczystego bez zapachu? Mnie czasem az zalewa... a potem sucho i pozniej znowu potop

    w57vpc0zcrqzma1r.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka_shn wrote:
    Dziewczyny tez macie chwilami duzo sluzu? Takiego biało przezroczystego bez zapachu? Mnie czasem az zalewa... a potem sucho i pozniej znowu potop
    nie wiem w sumie ile to dużo ale ja mam tak, że rano jak wstane to ze mnie wypływa taka woda biaława, bez zapachu, i pozniej spokoj, za jakis czas ale nie zawsze znow sie zdarzy nawet po siakniu widze jak poleci taka mleczna woda


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka_shn wrote:
    Dziewczyny tez macie chwilami duzo sluzu? Takiego biało przezroczystego bez zapachu? Mnie czasem az zalewa... a potem sucho i pozniej znowu potop
    u mnie zalezy od dnia, dzisiaj jest wiecej takiego sluzu jak pisalas, a wczoraj np mialam sucho, ale ten sluz jest normalny :)

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka ja mam raz wiecej, raz mnie. Czasami duzo duzo bialego pomieszanego z duzymi ciągnącymi bialymi glutami :P Rozciagliwego nie mialam w zadnej ciazy (pomijając etap krotko-poowulacyjny), ale kazda kobieta jest inna. W ciazy ogolnie jest duzo sluzu :)

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • szurabura Autorytet
    Postów: 456 223

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka, mam tak. Czasem aż dziwnie bo robi się mokro. Bez wkładek ani rusz.


  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ciagle mokro jest :P

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • ewelinka_shn Autorytet
    Postów: 773 490

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze ze to normalne ;) ostatnio w sklepie tak się zdarzylo i czulam się jakbym się zsikala :p

    w57vpc0zcrqzma1r.png
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Nawilżam cały czas oliwką i wydaje mi się, że nie pomaga :( Chyba zapytam dziś o to gina, może on coś podpowie.

    Qrczak, może zmień oliwkę na balsam

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furia wrote:
    Kocyki mam upatrzone takie :)

    http://wrzucaj.net/images/2014/07/14/1392987207-435.jpg

    http://wrzucaj.net/images/2014/07/14/f1aded681c82e2486e23456d89a6d4ba.jpg
    Furia, śliczne. Szczególnie ten beżowy. Gdzie ty wynajdujesz takie cuda?

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 14 lipca 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka jest wielu takich sprzedawcow. Np https://www.facebook.com/pages/Makaszka/535423466545677?fref=ts , http://www.lamillou.com/ , http://mamabu.pl/kategoria/kocyki

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 14 lipca 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    w sumei to Wam zazdroszczę tych dużych brzuszków, ja mam wrażenie i starch, że skoro mój taki mały to może być coś nie tak, albo mało wód ... bo niby gdzie mi się ten dzidziuch tam mieści :D

    Nic się nie martw. Moja siostra do 5 miesiąca też nie miała brzucha. Nikt by się w życiu nie domyślił, że jest w ciąży. A w połowie 5 miesiąca jak zaczął rosnąć, to jak szalony

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 14 lipca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka_shn wrote:
    Dzis przyszedl list z mojej pracy z informacja ze moja umowa która konczy sie 17 lipca zostaje przedłużona do porodu :) wiec jedno z głowy
    No to miło ze strony pracodawcy. Nie każdy by tak postąpił

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 14 lipca 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka_shn wrote:
    Miala juz ktoras z Was kontrolę? Ja jestem na zwolnieniu od połowy maja a poki co odpukac kontroli jeszcze nie było...
    Ja jestem od któregoś kwietnia i też nie miałam kontroli. W zwolnieniu mam, że mogę chodzić, to co mają sprawdzać? Czy jestem faktycznie w ciąży?
    Aaaa i też jestem gdzie indziej zameldowana (w swoim mieszkaniu) i na ten adres mam zwolnienia i ten jest podany w pracy, a mieszkam od jakiegoś czasu u TŻ

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • Ewka89 Autorytet
    Postów: 577 541

    Wysłany: 14 lipca 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kulka za bardzo wyjścia nie ma w świetle obowiązujących przepisów prawa pracy. byle by po porodzie nie podziękowali.

    4dbc34fc83.png
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 14 lipca 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka89 wrote:
    kulka za bardzo wyjścia nie ma w świetle obowiązujących przepisów prawa pracy. byle by po porodzie nie podziękowali.
    aaaa myślałam,,że tacy uprzejmi :p

    eforts lubi tę wiadomość

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 14 lipca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo przedluzenia umowy do daty porodu. Kazdy pracodawca musi przedluzyc do dnia porodu, jesli ciaza ma juz trzy miesiace :-)

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
‹‹ 636 637 638 639 640 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ