Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 19 października 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    I w szpitalu na to pozwolili żeby tyle z wagi spadla...?

    w szpitalu byliśmy 3 dni tylko, wychodząc ważyła 2800 i nikt w tym nic złego nie widział

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 19 października 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czym na początku będziecie kłaść dzieci? Rożek, śpiworek, otulacz, kocyk, kołderka?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 19 października 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    W czym na początku będziecie kłaść dzieci? Rożek, śpiworek, otulacz, kocyk, kołderka?

    rożek

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 19 października 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w spiworku albo otulaczu

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 19 października 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Zuzanka na szczęście je wszystko, pomidory jej nie smakują i słodkie, no chyba że moje ciasteczka z dynią, albo słocznikiem, ciasteczka z ziarnami, bułki też tylko z ziarnami je, nie chce innych, a i szpinaku nie może, bo ma uczulenie.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    W czym na początku będziecie kłaść dzieci? Rożek, śpiworek, otulacz, kocyk, kołderka?

    Planuję w rożku, a jak jej nie przypasuje to mam śpiworek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja swojego syna w nic nie będę zawijać. Ewentualnie w kocyk, Jak będzie lubił. Ale myślę,ze będzie kładzony "luzem"
    Jak patrzę jak się kręci i rozpycha, to śmiem twierdzić,ze nie będzie lubic otulania. Ani ja, ani mąż jak byliśmy noworodkami nie lubilismy owijania. Rozpychalismy się.
    Rożek mam jeden Po siostrzeńcu do szpitala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2017, 19:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia każde dziecko w dniu wypisu ma mniejszą wagę niż w dniu porodu. Widocznie stwierdzili, że nadrobi :) moja miała 3690 a w dniu wypisu niecałe 3200.

    Mała rożek albo kocyk :)

    A co do jedzenia to moja córa je wszystko, aż mnie przeraża jej apetyt czasem ale wagę ma w normie więc widocznie tyle potrzebuje :D
    Ostatnio miałam ochotę na bigos to co mała powiedziała? Nałóż mi bigos bez kapusty :D zjadła wszystko, to samo z cebulą.. Ona chce bez ale nawet nie czuje, że je. Tak ogólnie nie wymyśla, uwielbia nawet ogórki kiszone :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba ur 3470 w dniu wyjscia 3080

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 19 października 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minionkowa wrote:
    Magdzia każde dziecko w dniu wypisu ma mniejszą wagę niż w dniu porodu. Widocznie stwierdzili, że nadrobi :) moja miała 3690 a w dniu wypisu niecałe 3200.

    Mała rożek albo kocyk :)

    A co do jedzenia to moja córa je wszystko, aż mnie przeraża jej apetyt czasem ale wagę ma w normie więc widocznie tyle potrzebuje :D
    Ostatnio miałam ochotę na bigos to co mała powiedziała? Nałóż mi bigos bez kapusty :D zjadła wszystko, to samo z cebulą.. Ona chce bez ale nawet nie czuje, że je. Tak ogólnie nie wymyśla, uwielbia nawet ogórki kiszone :D
    Wiem o tym mój też trochę spadł z wagi ale jak za dużo spada to sami proponują mm... nikt na pewno dziecka w szpitalu nie glodzi

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Wiem o tym mój też trochę spadł z wagi ale jak za dużo spada to sami proponują mm... nikt na pewno dziecka w szpitalu nie glodzi
    Aj nie widziałam paseczka, że już masz w domku malucha :)

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 19 października 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek ciężko dziś pracował w firmie a Wy tyle w tym czasie naprodukowałyscie ale z tego co widziałam glowinie o jedzonku dzisiaj było

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 19 października 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam niestety straszne twardnienie i stawianie sie brzucha plus bol piersi i miesiaczkowy Co to moze byc?

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 19 października 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę - pożarli mi resztę tego co naprodukowałam :(

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola-bez stresu. To też już przerabiałam. Możesz wziąć nospe i odpoczywać. Macica powoli się przygotowuje do porodu.

    Nola lubi tę wiadomość

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 19 października 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nospa, magnez i leżenie?

    Nola lubi tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 19 października 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do pieluch to mamy 1 małe opakowanie premium care do szpitala i dwa większe opakowania do domku. Z tego co pamietam na początku zchodziło 8-10 pieluch na dobę

    Co do spania - stawiam na śpiworek

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 19 października 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem dokladnie Dziekuje kochana :* a powiedz mi co Ci na ostatniej wizycie w koncu z ta luteina powiedzial? Mislas sie dowiedziec. Bo ja odstawilam tydzien temu i umieram ze strachu ze mam jakas niedomoge progesteronu i lozyska stad to...

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 19 października 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam odstawić lutkę 3 tyg. temu ale zeszłam tylko do 1 tabletki i całkiem odstawić się boję

    Nola lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Tak wiem dokladnie Dziekuje kochana :* a powiedz mi co Ci na ostatniej wizycie w koncu z ta luteina powiedzial? Mislas sie dowiedziec. Bo ja odstawilam tydzien temu i umieram ze strachu ze mam jakas niedomoge progesteronu i lozyska stad to...
    Mam brać na razie do końca 36tyg. Potem raczej odstawimy. Ale 3listopada lekarz ma podjąć decyzje

    Nola lubi tę wiadomość

‹‹ 1407 1408 1409 1410 1411 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ