X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Haha okropne :P

    Lady dlaczego bedziesz leżeć w szpitalu? Zuze też rodziłas na polnej?

    Tak, rodziłam na Polnej, a do szpitala pójdę 26 listopada, bo jak to powiedziała moja ginekolog, znając historię poprzedniego porodu, żebym w drodze nie urodziła, skieruje mnie wcześniej.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Tak, rodziłam na Polnej, a do szpitala pójdę 26 listopada, bo jak to powiedziała moja ginekolog, znając historię poprzedniego porodu, żebym w drodze nie urodziła, skieruje mnie wcześniej.

    Lady, a Twoja ginekolog pracuje na Polnej? Jak się nazywa? Ja chyba chcę rodzić w Raszei mimo, że lekarkę mam z Polnej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invictia wrote:
    A ja właśnie po połówkowym, wszystko w porządku, łożysko na tylnej ścianie. A kopniaków jak nie było, tak nie ma.. nawet na usg mala mnie kopała, i położna pytała czy czuje, a ja nic nie czułam :(
    Nie martw się. Leżałam z dziewczyna w szpitalu, która była w 21tyg ciąży i też nie czuła ruchów. Jej dziecię było trochę leniwe. I nie chciało mi się tak ruszać. Być może, że Twoje rusza się w nocy, kiedy śpisz i jesteś spokojna, dlatego nie czujesz ruchow

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    salenne wrote:
    Lady, a Twoja ginekolog pracuje na Polnej? Jak się nazywa? Ja chyba chcę rodzić w Raszei mimo, że lekarkę mam z Polnej.

    Tak, pracuje, dr Monika Engelt-Golon

    salenne lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze przeniose tabelke na druga strone naszego watku bedzie jako pierwszy post i nikomu sie nie bedzie mylila z ta z postu Tizzi

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie, może zostać tak jak jest. Mi się nie myli :)

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 lipca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliamonika wrote:
    Ja też bym taki fajny już chciała. Mnie nawet w kolejce nikt nie przepuszcza jeszcze :( :P
    ja mam juz taki mega ciazowy a i tak mnie nie przepuszczaja tylko udaja ze nie widza....

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 lipca 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aztoria wrote:
    Pytanie do doswiadczonych mam, do jakiego rozmiaru kompletowac wyprawke juz teraz? Bo nieraz np na blogach widze ze dziewczyny maja ubranka juz do roczku albo dalej, ale tak sobie mysle ze przeciez nie wiem co mi sie sprawdzi, czy nie wystarczy np do rozmiaru 68 kupic? Tym bardziej ze przy takiej dostepnosci i w dobie internetu to chyba nie problem na biezaco kupowac? Jak radzicie?
    spokojnie wystarczy do 68 ...tym bardziej ze tak jak piszesz nie wiesz jaki rodzaj ubranek bedzie dla dziecka i Ciebie najwygodniejszy

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 lipca 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jooozefka wrote:
    Ja tak na szybko dziewczyny później doczytam co u Was...

    Adasiowi odpadł siusiak ;P będzie Ania...jestem w szoku...wiadomo, że najważniejsze żeby zdrowe, ale już przyzwyczaiłam się do wizji samolocików i samochodów...a tu znów róż i falbanki :) byle zdrowe pokocham jak własne ;P

    Zaznaczcie proszę dziewczynkę
    hehehe juz zmienilam a ja sie coraz czesciej zastanawiam czy Teosiowi tez nie odpadnie siusiak :P na ostatnim usg mial zacisniete nozki .... jakos takie mam przeczucia...ale bylyby jaja :D

    Jooozefka lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 lipca 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    kilka sztuk możesz mieć, w domu przecież nie będzie chodził/a na długi rękaw, no chyba że macie zimno.
    moj chodzil (lezał) ubrany na długi rekaw w mieszkaniu mielismy cieplo

    emikey lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 lipca 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 wrote:
    Prosilam ostatnio o zmiane i nadal bez zmian :( u mnie DZIEWCZYNKA
    juz dawno zmienione ;)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Aztoria Autorytet
    Postów: 372 435

    Wysłany: 21 lipca 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedzi odnosnie ubranek ;) czyli kupie do rozmiaru 68

    Zakupy planuje jak juz bede na wolnym w domku to sie na spokojnie tym zajme.

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Synuś :)
    oar8yx8d9kb4k9pj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierzę co za ciąża. Ciągle ktoś mi robi przykrości. Juz psychicznie nie wytrzymuje. Ileż można. Ciągle tylko płacz i stres od samego początku. Biedne moje dzieciatko oby tylko wszystko było dobrze i mama mu nie zaszkodziła tymi nerwami. Nigdy w życiu nie myślałam że w ciąży spotka mnie tyle zła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga- co się stało?

  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 22 lipca 2017, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się stało Aga? Kto Ci zrobił przykrość? Niech ja go tylko dopadne!! ;-)

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 22 lipca 2017, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu szef?

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2017, 12:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Tak, rodziłam na Polnej, a do szpitala pójdę 26 listopada, bo jak to powiedziała moja ginekolog, znając historię poprzedniego porodu, żebym w drodze nie urodziła, skieruje mnie wcześniej.

    No właśnie ja się zastanawiam jak to będzie u mnie, bo dopiero we wtorek tak na serio poruszymy ten temat z moją gin.
    Wstępnie zapowiedziała, że będzie cc, bo przy pierwszym porodzie miałam za wąską miednice, więc to na pewno się nie zmieniło. Ale problem w tym, że ostatnim razem ledwo zdążyłam na porodówkę (cc na 10cm rozwarcia i to w biegu). A nastraszyła mnie już gin co może się stać gdy przy takiej wąskiej miednicy dojdzie do partych i porodu.
    Dziwi mnie to strasznie, bo skoro to takie niebezpieczne to czemu w poprzedniej ciąży nikt przez całe 9 miesięcy nawet się tym nie zainteresował...Dopiero na porodówce mnie zmierzyli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga1402 wrote:
    Wiecie co jest najgorsze ze w nikim nie mam poparcia. Cokolwiek bym nie zrobiła nie powiedziała to zawsze źle to zawsze ja ta zła. Tyle osób co mnie zraniło od samego pocAtku ciąży to aż się w głowie nie mieści. A co ja im wszystkim robie ? Nigdy nic nikomu.nie powiedziałam złego nigdy nic od nikogo nie chciałam. A tak każdy mnie rani. Za co ?

    Tu masz pełne poparcie <3
    Wiem, że dopiero co wpadłam tu do was z buciorami, ale jestem pewna, że i dziewczyny i ja chętnie wysłuchamy co Cię trapi i pomożemy jak tylko możemy chociażby dobrym słowem i wsparciem.
    Więc wal śmiało drzwiami i oknami gdy Ci źle lub gdy masz problem <3

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 22 lipca 2017, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga1402 wrote:
    Wiecie co jest najgorsze ze w nikim nie mam poparcia. Cokolwiek bym nie zrobiła nie powiedziała to zawsze źle to zawsze ja ta zła. Tyle osób co mnie zraniło od samego pocAtku ciąży to aż się w głowie nie mieści. A co ja im wszystkim robie ? Nigdy nic nikomu.nie powiedziałam złego nigdy nic od nikogo nie chciałam. A tak każdy mnie rani. Za co ?
    Polecam raz czy drugi odpowiedzieć dosadnie osobie która cię rani i zobaczysz ze sie skończy. Ludzie maja w naturze ze jak wyczują ze mogą sobie na kimś pozwolić to, to robią. Uszy do góry najważniejsze są teraz nasze maleństwa w brzuchu i dla nich musimy być silne :)

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
‹‹ 757 758 759 760 761 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ