X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2020
Odpowiedz

Grudzień 2020

Oceń ten wątek:
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 29 listopada 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wychodzę :)

    Kinaa lubi tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 29 listopada 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nad ranem odeszły mi wody i urodziłam dziś o 11:30. Drugi poród był cięższy niż pierwszy. Synuś ponad 3,5 kg.

    mon!ta^, kingus0x, Chcę być mamą, Kinaa lubią tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Emigrantka Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 29 listopada 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka! Gratuluję! No i witamy Twojego synka na świecie:)

    Magdoczka lubi tę wiadomość

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 30 listopada 2020, 02:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dziewczyny, nad ranem odeszły mi wody i urodziłam dziś o 11:30. Drugi poród był cięższy niż pierwszy. Synuś ponad 3,5 kg.
    Gratuluję!!!

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • edyciak. Autorytet
    Postów: 504 529

    Wysłany: 30 listopada 2020, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! Macie to już za sobą 😊 powoli worek z dziećmi się rozwiązuje. 😉

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    f2wlj44jsgpqyg7q.png
  • kingus0x Ekspertka
    Postów: 132 84

    Wysłany: 30 listopada 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! 😊😊
    Czy któraś w najbliższym czasie wizytuje? Ja jutro :)

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    07.04.2020 - Ⅱ <3
    qb3cx1hpo3lollv8.png
    💙 14.12.2020 💙
  • Tortie Autorytet
    Postów: 419 281

    Wysłany: 30 listopada 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka jak fajnie, że jesteście już razem

    Kingus0x ja mam wizytę dopiero za tydzień. Powodzenia na Twojej.

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    f2w390bvk02v4xta.png
    Ponad dwa lata starań
  • edyciak. Autorytet
    Postów: 504 529

    Wysłany: 30 listopada 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś popołudniu wizytę. 😉
    Myślę, że wszystko w porządku.
    Skoro mój mały nadal siedzi w swoim domku, to chyba tak szybko nie wyjdzie, a takie straszaki dawał. 😉
    Tylko jeszcze na domiar złego wyszedł mi dodatni GBS.. 😕

    f2wlj44jsgpqyg7q.png
  • edyciak. Autorytet
    Postów: 504 529

    Wysłany: 30 listopada 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie. Rozwarcie 1 cm, szyjka częściowo zgładzona, ale jeszcze dość długa. Czyli od pobytu w szpitalu nic się nie zmieniło. 😉
    Kolejna wizyta za dwa tygodnie razem z ktg i potem co tydzień ktg. Choć mój prowadzący mówi, że za dwa tygodnie to może się zobaczymy, ale za trzy to nie wiadomo, bo już bliżej jak dalej, że wszystko jest już gotowe i teoretycznie jestem już "w terminie".

    f2wlj44jsgpqyg7q.png
  • Mamadzieci Znajoma
    Postów: 30 55

    Wysłany: 30 listopada 2020, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę 2 i jak do tej pory nie urodzę to sama poproszę o masaż szyjki...Termin mam na 7 więc już tuż, tuż

    edyciak. lubi tę wiadomość

  • Szalona 27 Przyjaciółka
    Postów: 129 36

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny ja wizytę mam teraz 9, ostatnio 25.11 Mała ważyła prawie 2800. Termin na 24, ale cały czas mam obawy że przegapie moment, że trzeba na do szpitala. Powiedzcie mi czy Wy też się borykacie z taka wilgocia w majtkach? Zaczęłam mieć obawy że Sącza się wody, chociaż lekarz mówi że chyba ok ale sama nie wiem. Jak to jest u Was? ☺ wiem głupie pytanie ☺

    Szalona 27
  • Tortie Autorytet
    Postów: 419 281

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalona 27 u mnie podobnie jak u ciebie. Jak masz duże wątpliwości to możesz kupić paski do badania pH.
    Ja mam termin na 25.12 i też coraz większą wilgoć.
    Ja byłam na badaniu 25.11 i waga wychodzila 2500g a następna wizyta 7.12

    Dzisiaj mi się już śniło, że rodzę.

    f2w390bvk02v4xta.png
    Ponad dwa lata starań
  • Emigrantka Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam gigantyczne upławy i wkładki idą jak za płot. Pod koniec mogą pojawić się problemy z trzymaniem moczu więc co chwila albo wizyta w łazience albo zmiana bielizny. Ja się boje kichać ;)
    Ale pomysł z testem na pH jest dobry żeby pozbyć się wątpliwości.

    Mi się już drugi raz śniło, że urodziłam w sylwestra rudego chłopca(chociaż na połówkowym USG stwierdzono dziewczynkę). Nie chcę wnikać skąd te rude włosy... ;)

    Zazdroszczę wam że macie teraz co chwilę badanie i wiecie co i jak z waszymi dziećmi. Ja miałam ostatnie USG na pocz listopada. Ostatnia wizyta u gina tydz temu powiedział że jest ok i że są małe szanse że urodzę przed 20.12 i żebym się zgłosiła po świętach.

  • Szalona 27 Przyjaciółka
    Postów: 129 36

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie bałam się ze to te wody się Sącza, zamówiłam wkładki ale nic nie pokazują. I nie wiem. Mocz to raczej nie jest. Ale konsystencja też nie przypomina służy tylko woda a u Was? 🤣Ostatnio też mi się śniło że rodzę, już nawet znieczulenie miałam podlaczone i się obudziłam 🤣🤣 ale często się sni poród 🤣

    Szalona 27
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja :) a czop odszedł? U mnie czop odchodził i mi na IP jeszcze w razie czego sprawdził papierkiem czy też wody się nie sacza. Ale było ok.

    My nadal w szpitalu jutro będzie tydzień jak siedzę w nim 😂😂😂😂 masakra

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Szalona 27 Przyjaciółka
    Postów: 129 36

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no nie odszedł, bynajmniej nic nie zauważyłam. To moja pierwsza ciąża to nie wiem czego się spodziewac ☺

    Szalona 27
  • Grudniowa Mama Znajoma
    Postów: 22 13

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, serdecznie Wam gratuluję! :) ja dziś wizytowałam, termin na 14.12, mały waży trochę ponad 3000g, ale coś wyszło z usg, że ma trochę za mały brzuszek względem reszty, Pani Doktor powiedziała żeby się tym narazie nie przejmować bo przeplywy są ok, ale tak człowiek już później swoje myśli 🤔 i kolejna wizyta żeby to sprawdzić 10.12,no ale może jak nie trzeba się przejmować to nie trzeba :)
    Co do tej wilgotności to mam to samo, a ilość wód w normie więc też nie wiem co to.
    A czy Wam dziewczyny na wizytach ginekolog robi ktg? Czy tylko w szpitalu?

    oar83e3k8ifp7zay.png
  • Szalona 27 Przyjaciółka
    Postów: 129 36

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grudniowa Mama wrote:
    Dziewczyny, serdecznie Wam gratuluję! :) ja dziś wizytowałam, termin na 14.12, mały waży trochę ponad 3000g, ale coś wyszło z usg, że ma trochę za mały brzuszek względem reszty, Pani Doktor powiedziała żeby się tym narazie nie przejmować bo przeplywy są ok, ale tak człowiek już później swoje myśli 🤔 i kolejna wizyta żeby to sprawdzić 10.12,no ale może jak nie trzeba się przejmować to nie trzeba :)
    Co do tej wilgotności to mam to samo, a ilość wód w normie więc też nie wiem co to.
    A czy Wam dziewczyny na wizytach ginekolog robi ktg? Czy tylko w szpitalu?

    Nie robi, mnie tylko pyta czy są skurcze i ktg żadnego nie miałam. Nawet nie wspominano mi żebym zrobiła. Teraz 9 mam mieć już ostatnia wizytę.

    Szalona 27
  • Tortie Autorytet
    Postów: 419 281

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam pierwsze KTG w 26tc, ale to podczas pobytu kontrolnego w szpitalu z powodu cukrzycy. Teraz jako, że nie jestem w zwykłej poradni tylko w patologii ciąży (mimo, że moja cukrzycą jest dobrze kontrolowana sama dietą) to przed każdą wizytą mam KTG.

    Mi czop już dawno zaczął odchodzić, ale myślę że jeszcze nie cały bo nie był podbarwiony krwią.

    f2w390bvk02v4xta.png
    Ponad dwa lata starań
  • Mamadzieci Znajoma
    Postów: 30 55

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.Dziś o 1.38 powitałam Katie❤3.720 i 54cm, poród krótki ale było ciężko. Najważniejsze że już jest.

    mon!ta^, kingus0x, Magdoczka, edyciak., Kinaa lubią tę wiadomość

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ