X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2020
Odpowiedz

Grudzień 2020

Oceń ten wątek:
  • Mamadzieci Znajoma
    Postów: 30 55

    Wysłany: 26 maja 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.ja dziś mam prenatalne o 15.30.trzymajcie kciuki proszę ☺

    potrójnamama, Glonojadek, Anuśla, Kokaina lubią tę wiadomość

  • potrójnamama Przyjaciółka
    Postów: 66 58

    Wysłany: 26 maja 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamadzieci wrote:
    Witajcie.ja dziś mam prenatalne o 15.30.trzymajcie kciuki proszę ☺

    Trzymam kciuki!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2020, 11:03

    Pierwsza ciąża 8tc poronienie
    Synek 2015
    Córeczka 2017
    Synek 05-16.03.2019 💔

    7v8r3e3k3cjsoq3e.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 26 maja 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    Ja też w piątek prenatalne! 🤗


    Ale nas będzie :) :)
    Trzymam za nas wszystkie kciuki :)

    Kokaina lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • potrójnamama Przyjaciółka
    Postów: 66 58

    Wysłany: 26 maja 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Ja wczoraj miałam prenatalne. Wróciłam bardzo późno i już nie miałam siły pisać bo padłam.

    Z dzidziusiem wszystko ok. To 12t4d (dziś 12t5d) czyli idelanie z om ;)
    Wg usg wszystko dobrze, mój lekarz powiedział, że nie ma się do czego przyczepić. Teraz jeszcze czekamy na wyniki z krwi. Po krwiaku też nie ma już ani śladu <3
    Nasz cud ma 6cm i jak to lekarz powtórzył 3 razy według niego to chłopak :D


    Na następną wizytę znowu czekać muszę miesiąc ale jakoś dam radę ;)

    Zdjęcie maluszka:

    https://zapodaj.net/27a9333e1ff0c.jpg.html?fbclid=IwAR14zIFJEp70t5o0NtH20b_x3mFOGrUAi70Q14Igwcx1WYkZrYcX8b4sjic

    Anuśla, Inga28, jjs, Chcę być mamą, Glonojadek, Kokaina, Mała panda, Mamadzieci, Kinaa, mon!ta^ lubią tę wiadomość

    Pierwsza ciąża 8tc poronienie
    Synek 2015
    Córeczka 2017
    Synek 05-16.03.2019 💔

    7v8r3e3k3cjsoq3e.png
  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 26 maja 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potrójnamama wrote:
    Hej.

    Ja wczoraj miałam prenatalne. Wróciłam bardzo późno i już nie miałam siły pisać bo padłam.

    Z dzidziusiem wszystko ok. To 12t4d (dziś 12t5d) czyli idelanie z om ;)
    Wg usg wszystko dobrze, mój lekarz powiedział, że nie ma się do czego przyczepić. Teraz jeszcze czekamy na wyniki z krwi. Po krwiaku też nie ma już ani śladu <3
    Nasz cud ma 6cm i jak to lekarz powtórzył 3 razy według niego to chłopak :D


    Na następną wizytę znowu czekać muszę miesiąc ale jakoś dam radę ;)

    Zdjęcie maluszka:

    https://zapodaj.net/27a9333e1ff0c.jpg.html?fbclid=IwAR14zIFJEp70t5o0NtH20b_x3mFOGrUAi70Q14Igwcx1WYkZrYcX8b4sjic
    Cudo! Gratulacje 🥰

    potrójnamama, PatSim lubią tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 26 maja 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczny dzidziuś!

    potrójnamama lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamadzieci wrote:
    Witajcie.ja dziś mam prenatalne o 15.30.trzymajcie kciuki proszę ☺
    Ja tez ja tez :) tzn usg pierwszego trymestru u mojej prowadzącej dokładnie o tej samej godzinie a prenatalne w klinice za dwa dni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potrójnamama wrote:
    Hej.

    Ja wczoraj miałam prenatalne. Wróciłam bardzo późno i już nie miałam siły pisać bo padłam.

    Z dzidziusiem wszystko ok. To 12t4d (dziś 12t5d) czyli idelanie z om ;)
    Wg usg wszystko dobrze, mój lekarz powiedział, że nie ma się do czego przyczepić. Teraz jeszcze czekamy na wyniki z krwi. Po krwiaku też nie ma już ani śladu <3
    Nasz cud ma 6cm i jak to lekarz powtórzył 3 razy według niego to chłopak :D


    Na następną wizytę znowu czekać muszę miesiąc ale jakoś dam radę ;)

    Zdjęcie maluszka:

    https://zapodaj.net/27a9333e1ff0c.jpg.html?fbclid=IwAR14zIFJEp70t5o0NtH20b_x3mFOGrUAi70Q14Igwcx1WYkZrYcX8b4sjic
    Super 😍 gratulacje :) my tez o synku się tak szybko dowiedzieliśmy :)

    potrójnamama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaggaa12 wrote:
    Cudo! Gratulacje 🥰
    Śliczne zdjęcie

    potrójnamama lubi tę wiadomość

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 26 maja 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potrójnamama gratulacje!!

    potrójnamama lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 26 maja 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie może problem ze zgagą? Strasznie mnie męczy ten okropny kwas w ustach. Może macie jakieś sprawdzone sposoby?

  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 26 maja 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was ma takie ukłucia w pochwie? Takie sekundowe jak by ktoś mnie szpilką ukuł. Miałam już tak raz z tydzień temu i dzisiaj znowu kilka razy w ciągu dnia...

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh my po wizycie. Ciąża młodsza względem poprzedniego usg o 10 dni i niby dzisiaj jesteśmy 10 i 5. Zupełnie mi się to nie zgadza ani z wysoka beta prawie 6 tyg temu, ani z tym kiedy mogło dojsc do zapłodnienia. najgorzej ze za dwa dni prenatalne i martwie się ze jest za szybko. Nie wiem totalnie co robić.

    A co do kłucia to mnie ciagle tak kłuje i napina się już cały brzuch wystarczy ze trochę pochodzę. Same takie bóle jak na okres są całkowicie normalne

  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 26 maja 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    Eh my po wizycie. Ciąża młodsza względem poprzedniego usg o 10 dni i niby dzisiaj jesteśmy 10 i 5. Zupełnie mi się to nie zgadza ani z wysoka beta prawie 6 tyg temu, ani z tym kiedy mogło dojsc do zapłodnienia. najgorzej ze za dwa dni prenatalne i martwie się ze jest za szybko. Nie wiem totalnie co robić.

    A co do kłucia to mnie ciagle tak kłuje i napina się już cały brzuch wystarczy ze trochę pochodzę. Same takie bóle jak na okres są całkowicie normalne

    A co lekarz na to, że ciąża jest młodsza? Może po prostu był zły pomiar? Kiedy miałaś poprzednią wizyte?

    age.png

    age.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 26 maja 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga teraz jeszcze nie doświadczam tej szpilki, ale pamiętam aż za dobrze z poprzedniej ciąży - jakby jakiś mały skrzat tam siedział i wbijał co jakiś czas. Ale to nic groźnego, jeden z efektów ubocznych ciąży :D

    Dziewczyny ale będzie emocjonujący w wizyty piątek! Ogromne kciuki za Wasze wizyty, widzę że to głównie prenatalne więc będzie wysyp cudnych zdjęć - to moje ulubione z całego okresu ciąży <3

    PatSim przepraszam, ale nie zrozumiałam - na dzisiejszym USG ciąża wygląda na młodszą o 10 dni porównując do wieku z om, tak? Nie, ze wygląda na młodszą niż przy poprzednim pomiarze?

    Glonojadek lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    A co lekarz na to, że ciąża jest młodsza? Może po prostu był zły pomiar? Kiedy miałaś poprzednią wizyte?
    W sumie to nic 😔 ona jest beznadziejna i chyba ostatni raz u niej byłam. Nic nie mierzy nic nie sprawdza tylko kasę liczy. Poprzednia wizytę miałam równe 4 tyg temu i wtedy wychodziło 8 i 3, a teraz nagle 10 i 4

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Inga teraz jeszcze nie doświadczam tej szpilki, ale pamiętam aż za dobrze z poprzedniej ciąży - jakby jakiś mały skrzat tam siedział i wbijał co jakiś czas. Ale to nic groźnego, jeden z efektów ubocznych ciąży :D

    Dziewczyny ale będzie emocjonujący w wizyty piątek! Ogromne kciuki za Wasze wizyty, widzę że to głównie prenatalne więc będzie wysyp cudnych zdjęć - to moje ulubione z całego okresu ciąży <3

    PatSim przepraszam, ale nie zrozumiałam - na dzisiejszym USG ciąża wygląda na młodszą o 10 dni porównując do wieku z om, tak? Nie, ze wygląda na młodszą niż przy poprzednim pomiarze?
    Właśnie z poprzednim usg. Ja nie miewam owulacji wiec bazujemy niestety tylko na pomiarach z usg. Eh i tak jade w czwartek do kliniki i już tam chyba tam zostanę, bo wkurza mnie moja gin.

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 26 maja 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    Czy któraś z Was ma takie ukłucia w pochwie? Takie sekundowe jak by ktoś mnie szpilką ukuł. Miałam już tak raz z tydzień temu i dzisiaj znowu kilka razy w ciągu dnia...

    Też mi się coś takiego robi, aż podskakuję. Taka igiełka w pipce :D No i w ogóle czuje rozciąganie i rozpychanie w brzuchu.

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie z kolei boli wiecznie prawy jajnik w którym jest ciałko żôłte. Choć przed ciążą też bolał mnie tylko prawy

  • Aaggaa12 Przyjaciółka
    Postów: 75 22

    Wysłany: 27 maja 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używacie detektorów tętna płodu? Mi się wydaje że dziś znalazłam tętno maluszka a to 12 TC. Wyraźnie szybsze od mojego i to taki dźwięk który trudno pomylić więc chyba trafiłam 😊

    Mała panda, Kinaa lubią tę wiadomość

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ