Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie teraz lekarz skierował na badanie moczu ogólne , grupę krwi i wr

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Hej dziewczyny
    Bella to dobrze, że się obyło bez szpitala, może spróbuj jeść coś słonego , u mnie działa przy mdłościach, dziewczyny pisały też, że pomaga, a próbowałaś wody z imbirem?

    Ja robiłam badania, wszystkie wyszły w normie, także ok
    Mam do Was tylko pytanie gin dała mi skierowanie na toxo, ale nie na cytomegalie, jakie badania miałyście na początku?

    Witaj Paulia, gratuluje

    Ja juz probowalam chyba wszystkiego :-/ niestety niewiele pomaga:-/
    ja mialam same podstawowe badania, grupa krwi, glukoza, WR, mocz. Teraz mam zrobic TSH, HIV plus tokso

  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, co to jest to WR które robiłyście? Czy za badania grupy krwi się płaci?

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    badanie wr to badanie czy nie jestesmy zarazone kila. nie wiem czy cos sie placi ale watpie skoro ja jestem na nfz, a na badanie wybieram sie w nowym roku bo kolejna wizyte mam 8.01.2014

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za niektore np grupe krwi musialam zaplacic, niby mialo to byc refundowane przez NFZ ale jakims cudem u mojego lekarza nie refunduja... szkoda gadac :-/

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie grupy krwi jest platne nfz nie refunduje:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2013, 12:21

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margotka jak tam ??

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka co tam z Karolą???

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada dobrze jest będzie chlopczyk chyba:) a Ty jak tam

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i macie dziewczynki pozdrowienia od Plumb80 niestety nie może tak często wchodzić więc kazał WAS UŚCISKAĆ :)

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a spoko dzis narazie nie mam mdlosci ale za to sutki bola masakra

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia nie wiem czy mogę pisać bi Karolcia pewnie sama napisze co i jak ale dobrze nie jest...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2013, 12:26

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aw domu jest juz?? zapytaj sie ja cy mozesz martwimy sie o nia

    Paulia87 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nawet bety Margotka nam nie możesz podać?? Napisz jej że naprawdę się bardzo martwimy i ją pozdrawiamy CAŁUSKI DLA NIEJ!!!

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka gratuluje

    Ja miałam morfologie, mocz, toxo, WR, antygen HBs, glukozę
    lekarze tak dają partiami te badania?

    A orientujecie się ile kosztuje badanie na grupę krwi?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja placilam troche ponad 30zl

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    Badanie grupy krwi jest platne nfz nie refunduje:)
    teraz juz wiem :-) ale znalazlam tu info, ze powinno b
    yc refundowane http://www.ciazowy.pl/artykul,bezplatne-badania-dla-ciezarnych-co-gwarantuje-nfz,2689,1.html

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przekaz d PLUMB80 (ja piszę Anitka zawsze)
    Synek Bartosz już lepiej ale mężowi Anitki gorączka nie schodzi ma szpital w domu i zachrzania sama.... Całuję Was i pamięta o każdej z Was cieszy się Margotka że to syn najprawdopodobniej i martwi się o Karolę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2013, 12:46

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duzo zdrowka dla Plumb80 i jej rodzinki :-)
    trzymam kciuki za Karole!

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Bella

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ