Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 25 listopada 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    34bwvfxm3c5nlb8d.png

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 25 listopada 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się mam suwaczek:)W sumie wpisałam najbardziej prawdopodobny termin ciąży-a nie pierwszy dzien ost @.

    Dziewczyny u mnie za oknem słonecznie. Do środy na zwolnieniu jestem a potem praca. Mdłości od rana mam i zero pomyslę na obiad, bo jak pomyślę to mi ,,źle"

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 25 listopada 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) U mnie okropnie zimno, sloneczo sie przebija ale takie chyba z zebami. Wieje jak cholera a w nocy snieg padal :P

    Misia- suwaczek dziala :)

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 25 listopada 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane u mnie śnieg spadł zimno i do dupy"/ od wczoraj czuje się fatalnie muli mnie słabo się rrobi i nogi jak z waty się ribia:(

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 25 listopada 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedze z kubkiem goracej herbaty poowijana kocem bo tak zimno mi :P Powlanczalam w calym mieszkaniu kaloryfery na 5 i czekam az sie nagrzeje :P

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w tym chłodnym dniu. U mnie śnieg nie padał ale zimno i mocno wieje. Zaczynam bardziej odczuwać ciążę, pojawiły się lekkie mdłości i pobolewanie brzucha. Najchętniej cały dzień bym przeleżała ale muszę się ogarnąć, zrobić zakupy i ugotować jakiś obiad.

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dokladnie to samo. Nie wychodzilabym z lozka. Na obiad naszczescie zostalismy zaproszeni do rodzicow a potem jedziemy na cmentarz bo kupilam Julce mikolajka, balwanka i renifera i chce jej teraz zrobic taki inny wystroj :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 25 listopada 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza :P Czyzby kazda sie w lozku grzala :P

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 25 listopada 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba wszystko na dziś zrobiłam i czekam na męża aż wróci z pracy.

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 25 listopada 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zostałam na mieszkaniu sama. Mąż dzisiaj pracuje do 22. Zaraz może troche poprasuje a potem podskocze do sklepu po swoje ulubione jogurty, bo juz mi sie konczą a ja mam teraz taką ochote na joguty cały czas bym je w ciąży jadła.
    A z tego co czytam to dzisiaj chyba jakaś epidemia mdłości. Mi też rano dały troche mdłości popalić myślałam że już nie wytrzymam, ale pozniej jakoś przeszły. No nic zabieram się za prasowanie. Miłego wieczorku

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie po obiadku jestem i mdli, chyba muszę się przyzwyczaić;/

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    No i zostałam na mieszkaniu sama. Mąż dzisiaj pracuje do 22. Zaraz może troche poprasuje a potem podskocze do sklepu po swoje ulubione jogurty, bo juz mi sie konczą a ja mam teraz taką ochote na joguty cały czas bym je w ciąży jadła.
    A z tego co czytam to dzisiaj chyba jakaś epidemia mdłości. Mi też rano dały troche mdłości popalić myślałam że już nie wytrzymam, ale pozniej jakoś przeszły. No nic zabieram się za prasowanie. Miłego wieczorku

    W sumie patrzę na moja stertę prania do prasowaniai i, schowam ją do szafy;)

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też zimno ale w sumie fajne powietrze.Ja wróciłam z pracy przed 17.00 i gotuje zupke Jarzynową dla dzieciaków.Kurde przeziębienie mnie cały czas trzyma.
    Od wczoraj jestem strasznie wzdeta,że nie dopinam sie w spodniach he
    Ja jak narazie odpukać nie mam mdłości.
    Pozdrowionka

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane odebrałam drugi wynik bety, proszę powiedzcie czy dobrze przyrasta, pierwszy miałam w czwartek 134 a dzisiaj 997,6 czy dobrze ?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • KaroLinka Ekspertka
    Postów: 234 176

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15 listopada zobaczyłam II kreseczki więc sie dopisuje :D Dziś rzeczywiście strasznie brzydko . Wysyp mdłości :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    59391dcb2f510945c62ded2d46597f9d.png
    bi7ywu52bqyvqoqm.png
    zrz6anli6i1h5vym.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    hej kochane odebrałam drugi wynik bety, proszę powiedzcie czy dobrze przyrasta, pierwszy miałam w czwartek 134 a dzisiaj 997,6 czy dobrze ?

    bardzo dobrze :) gratuluje :))

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    bardzo dobrze :) gratuluje :))
    dziękuje kochana za odpowiedz <3

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLinka wrote:
    15 listopada zobaczyłam II kreseczki więc sie dopisuje :D Dziś rzeczywiście strasznie brzydko . Wysyp mdłości :D

    Gratulacje i witamy :*

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amela- dobry przyrost :)

    amela lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie prasuje prania od razu po wypraniu :P Przerabialam juz to i sie nie sprawdzilo szczegolnie w przypadku Dawida :P Zawsze przed wyjsciem znow trzeba bylo prasowac wiec teraz niewyprasowane skladam do szafy a prasuje prosto przed zalozeniem :P Zaoszczedzilam sobie podwojnej roboty :D

    misia_k1 lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ