Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reaguje różnie, chyba jak każda z nas, jak masz zły dzień to chyba jesteś bardziej przewrażliwiona niż jak wszystko jest super

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to napewno ... Ciesze sie ze wyjasnione to mamy

    amela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba bede się kładła spać niedługo, musze się wyspać :)
    Ruda jak się czujesz ?

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amela dobrze, jedynie czasami boli mnie brzuch. I to nie bol okresowy a taki inny, od razu lapie schiza i sie klade i lepiej... Zwariuje kiedys :p a Ty jak slonce?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - hormony do wora i cisza na forum !!! :O
    Cieszę się,że już wyjaśnione wszystko.Proszę,dbajmy o nasze forum i nie kłóćmy się,bo nie warto ;)

    Jutro idę do położnej na pierwszą wizytę,później napiszę co i jak,jakie wrażenia.Wiem,że pewnie założy kartę ciąży,może zleci badania i tyle.Na usg umówią mnie w okolicach 12 tyg.Angielski system działa z opóźnieniem.Mam nadzieję,że chociaż usłyszę jutro jak bije serduszko.

    Ja zajadam się kabanosikami cieniutkimi,pychotka :)

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja dobrze. Ja w sumie tylko często siusiam, brzuch czasami zaboli ale tak delikatnie a poza tym nic. Najchętniej bym poszła na usg w przyszłym tygodniu ale to będzie za wcześnie ! Jeszcze tydzień muszę wytrzymać !

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Dziewczyny - hormony do wora i cisza na forum !!! :O
    Cieszę się,że już wyjaśnione wszystko.Proszę,dbajmy o nasze forum i nie kłóćmy się,bo nie warto ;)

    Jutro idę do położnej na pierwszą wizytę,później napiszę co i jak,jakie wrażenia.Wiem,że pewnie założy kartę ciąży,może zleci badania i tyle.Na usg umówią mnie w okolicach 12 tyg.Angielski system działa z opóźnieniem.Mam nadzieję,że chociaż usłyszę jutro jak bije serduszko.

    Ja zajadam się kabanosikami cieniutkimi,pychotka :)
    Widzę Kochana że jesteś moją imienniczką :)

    Daj nam od razu znać jutro jak po wizycie :) <3

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amela mam to samo, ciezko wytrzymac... Planuje 12.12 isc

    Anitko czekamy jutro na wiesci :)
    Smacznego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    Widzę Kochana że jesteś moją imienniczką :)

    Daj nam od razu znać jutro jak po wizycie :) <3

    To się cieszę ;)
    Dam znać na pewno jutro.
    Ruda moja kochana - dziękuję - ja nie jem kabanosów,ja pożeram dzisiaj :O

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planowałam iść 9-10.12 ale to może za wcześnie jeszcze ? Ale pewnie nie wytrzymam dłużej :D

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczylam ze 12.12, bd ok 30 dpo wiec serduszko powinno byc :)
    Powinno byc po ok 22 ale roznie bywa wiadomo, ok 26 bardziej bo w koncu nie wiemy kiedy dokladnie do zaplodnienia doszlo :p
    Anitko to smacznego pozerania :) hehe na zdrowko :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    Ja planowałam iść 9-10.12 ale to może za wcześnie jeszcze ? Ale pewnie nie wytrzymam dłużej :D

    Spróbuj,będziesz spokojniejsza.Jeśli nawet za wiele nie zobaczysz,to na pewno serduszko bijące będzie widać.Wiem,to czekanie jest najgorsze.Ja niestety dopiero pierwsze usg najszybciej w styczniu :(

    amela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Ja liczylam ze 12.12, bd ok 30 dpo wiec serduszko powinno byc :)
    Powinno byc po ok 22 ale roznie bywa wiadomo, ok 26 bardziej bo w koncu nie wiemy kiedy dokladnie do zaplodnienia doszlo :p
    Anitko to smacznego pozerania :) hehe na zdrowko :D

    Dziękuję Kochana <3 Już się opanowałam haha

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Spróbuj,będziesz spokojniejsza.Jeśli nawet za wiele nie zobaczysz,to na pewno serduszko bijące będzie widać.Wiem,to czekanie jest najgorsze.Ja niestety dopiero pierwsze usg najszybciej w styczniu :(
    Kurcze szkoda że tak długo musicie czekać na usg !
    Dokładnie to czekanie jest najgorsze, a to dopiero początek Kochane przed nami jeszcze tyle miesięcy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    Kurcze szkoda że tak długo musicie czekać na usg !
    Dokładnie to czekanie jest najgorsze, a to dopiero początek Kochane przed nami jeszcze tyle miesięcy :)

    Wiesz co,tłumaczę sobie jedynie tak,że skoro nie dzieje się nic złego,nie plamię,objawy ciąży są każdego dnia - no to musi być dobrze. I pozostaje cierpliwie czekać. Nic nie zrobię i nie przyspieszę tego.
    Chciałabym tylko usłyszeć jutro bicie serduszka u położnej.Mam nadzieję,że ma sprzęt i zbada to.Bo jak nie... t w wiadomościach jutrzejszych usłyszycie,że wściekła ciężarna w Anglii pogryzła położną :O haha

    amela, Margotka87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Kobitki :* ja tez pochlaniam ale zapiekanki i racuchy z jablkami :D co do objawow to ja mysle ze mozna miec ich dosc:) i mozna smialo o tym pisac bo nie ma w tym nic zlego :) objawy albo sa albo nie ciaza ciazy nierowna :) takze dziewczyny peace'n'love :D bo musimy ze soba jeszcze wytrzymac dluzszy czas a lepiej to wyjdzie przy dobrym feng shui na forum :D pozdrawiam i buziaki sle :* Plumbek daj jutro koniecznie znac co i jak czekam niecierpliwie na wiesci :*

    nick nieaktualny, Paula_29 lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Wiesz co,tłumaczę sobie jedynie tak,że skoro nie dzieje się nic złego,nie plamię,objawy ciąży są każdego dnia - no to musi być dobrze. I pozostaje cierpliwie czekać. Nic nie zrobię i nie przyspieszę tego.
    Chciałabym tylko usłyszeć jutro bicie serduszka u położnej.Mam nadzieję,że ma sprzęt i zbada to.Bo jak nie... t w wiadomościach jutrzejszych usłyszycie,że wściekła ciężarna w Anglii pogryzła położną :O haha
    Na pewno usłyszysz Kochana :) Czekamy tu na wieści jutro <3
    Dokładnie, najważniejsze ze wszystko jest w porządku i tak będzie do 9 miesiąca :) <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka dawaj racuchy !!!!!!!!!!!!

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam dziś najgorsze dzień, a jutro zaczynam 8 tc, mam nadzieję, że to nie zwiastuje takich bóli krzyża przez całą ciążę.

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, ze ja dzis omijalam forum i nerwy wylądowałam na narzeczonym który jeszcze nic nie wie ale niech mnie - domyśla sie...

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ