X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    No to ja ide zrobić sobie kopytka na obiad. Bo coś zgłodniałam. Odkąd jestem w dwupaku to cały czas chce mi się jeść ;p
    Ja jeszcze nie czuję wzrostu apetytu,ale to początek dopiero ;)
    Nie denerwuj się na faceta,szkoda złościć dzidzię.Ale wiecie co,ja też zauważyłam,że przy lekkim zdenerwowaniu od razu brzuch zaczyna boleć.Chyba dzieciątka dają nam ostrzeżenie ;) No bo później to pewnie kopną z rozmachu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    ale tu cisza ;-) narazie u mnie niewiem na czym stoje ale jak mozecie trzymajcie kciuki bo w srode robie pierwszy test ;-) milego wieczorku ;-) <3
    Powodzenia i koniecznie daj nam znać jak test wypadł ;)

    rybka lubi tę wiadomość

  • slonce89 Znajoma
    Postów: 16 9

    Wysłany: 11 listopada 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z przyjemnością do dołączam się i ja! :) Jestem po testach domowych, jutro robię krew, ale już nie mam żadnych wątpliwości, że to ciąża :)

    Trochę nie dociera do mnie jeszcze, że będzie dzidziuś, szczególnie, że udało się za 1 razem :)

    Plumb80, rybka lubią tę wiadomość

    p19u9n732z04vt9o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slonce89 wrote:
    Z przyjemnością do dołączam się i ja! :) Jestem po testach domowych, jutro robię krew, ale już nie mam żadnych wątpliwości, że to ciąża :)

    Trochę nie dociera do mnie jeszcze, że będzie dzidziuś, szczególnie, że udało się za 1 razem :)
    Gratuluję Kochana !!! Dzisiaj testowałaś?Zapraszamy do nas :) Ja dzisiaj już idę spać,ale mam nadzieję że jutro więcej popiszemy sobie.Jeszcze raz gratuluję !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2013, 22:22

    rybka lubi tę wiadomość

  • slonce89 Znajoma
    Postów: 16 9

    Wysłany: 11 listopada 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś robiłam drugi test. Pierwszy wczoraj i też pozytywny. Nie sądziłam że tak szybko się uda :)

    Dobranoc i również uciekam już odpoczywać:)

    rybka, Plumb80 lubią tę wiadomość

    p19u9n732z04vt9o.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 11 listopada 2013, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slonce89 fajnie że sie udało. Gratuluje serdecznie no i spokojnej ciąży zycze.

    Plumbo masz racje szkoda zdrowia na facetow. A co do tego pobolewania brzucha to tak rzeczywiscie moze byc ze dzieciatka nas ostrzegaja.
    Abysmy sie tyle nie stresowaly. Jutro czeka nam pare spraw urzedowych do zalatwienia a za rowny tydz od jutra wizyta u gina juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc fasolke

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 12 listopada 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slonce89 wrote:
    Z przyjemnością do dołączam się i ja! :) Jestem po testach domowych, jutro robię krew, ale już nie mam żadnych wątpliwości, że to ciąża :)

    Trochę nie dociera do mnie jeszcze, że będzie dzidziuś, szczególnie, że udało się za 1 razem :)

    Super!! Gratulacje z calego serca! Jestem pod wrazeniem, ze udalo sie za pierwszym razem bo to malo komu sie udaje. Mialas cholerne szczescie :)

    Takim oto sposobem jest nas coraz wiecej zafasolkowanych :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 12 listopada 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grono lipcowych ciezarowek powiwksza sie

    rybka, Plumb80 lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 12 listopada 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i oby ans co raz wiecej bylo :) szczegolnie 3mam kciuki za Dziewczyny od nas z wątku poprzedniegho :)

    rybka, Plumb80 lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 12 listopada 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka przeczytalam Twoj wpis na poprzednim naszym watku i powiem Ci, ze chyba kobieta w okresie ciazy jest bardzo poddatna na wszelkie rodzaje przeziebienie. Mnie od poczatku meczy cholerny katar. Normalnie musialabym sobie miske pod nos podlozyc bo leci jak wodospad :P Zadnych kropki itp brac nie moge jedynie sol fizjologiczna taka jak dla niemowlat, ktora powoduje jeszcze wiekszy potok...

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 12 listopada 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sol mam i stosuje ale umowmy sie ze to jest do dupy :D ide do lekarza moze cos przepisze co moge brac :) mnie najbardziej kaszel meczy w nocy;/ na szczescie goraczki nie mam :D

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 12 listopada 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    sol mam i stosuje ale umowmy sie ze to jest do dupy :D ide do lekarza moze cos przepisze co moge brac :) mnie najbardziej kaszel meczy w nocy;/ na szczescie goraczki nie mam :D

    Ja tak mialam z Julka w ciazy. Tez poszlam do lekarza i przepisal mi jakis syrop ale teraz za cholere nie umie sobie przypomniec jak sie nazywal. A probowalas syrop z cebuli?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 listopada 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane!! niestety narazie do was nie dolacze wredna mnie zawitala i niechciala sobie isc :-( zarazam sie od was wiruskami i zycze zdrowka :-) <3 ale bede was podczytywac chce byc na bierzaco jak oczywiscie moge ;-) milego dzionka :-)

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 12 listopada 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    hejka kochane!! niestety narazie do was nie dolacze wredna mnie zawitala i niechciala sobie isc :-( zarazam sie od was wiruskami i zycze zdrowka :-) <3 ale bede was podczytywac chce byc na bierzaco jak oczywiscie moge ;-) milego dzionka :-)

    No oczywiscie, ze mozesz. My bedziemy dalej Ci ostro kibicowaly i grzaly dla Ciebie miejsce :):*

    rybka, mindusia lubią tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    hejka kochane!! niestety narazie do was nie dolacze wredna mnie zawitala i niechciala sobie isc :-( zarazam sie od was wiruskami i zycze zdrowka :-) <3 ale bede was podczytywac chce byc na bierzaco jak oczywiscie moge ;-) milego dzionka :-)
    Szkoda rybka,mam nadzieję że szybciutko do nas dołączysz.I podczytuj nas codziennie,pewnie :) Czekamy na Ciebie !!!

    mindusia, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Jak samopoczucie?Ja w miarę dobrze.Trochę dziś osłabiona.Zaprowadziłam dzieci do szkoły i wróciłam cała mokra.Męczę się dzisiaj strasznie :/ Do tego biała na twarzy i śpiąca na maksa.
    A jak u Was? Margotka ząb już nie dokucza w końcu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka - właśnie doczytałam na drugim forum - mam nadzieję,że to nie jest żadne zapalenie !!! Biegnij do lekarza,niech Cię podleczy szybciutko <3

    Klaudia - Tobie też zdrówka życzę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2013, 11:10

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 12 listopada 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wszystkim listopadowym zielonym kropeczkom! :) przyjemnej ciazy zycze i mam nadzieje ze do was dolacze :)

    pozdrawiam

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Kiniejka Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 12 listopada 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2014, 16:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    Gratuluje wszystkim listopadowym zielonym kropeczkom! :) przyjemnej ciazy zycze i mam nadzieje ze do was dolacze :)

    pozdrawiam
    W takim razie czekamy i dziękujemy <3

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ