X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KWIECIEŃ 2023
Odpowiedz

KWIECIEŃ 2023

Oceń ten wątek:
  • Iga Kwietniowa Autorytet
    Postów: 1323 299

    Wysłany: 27 lutego, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://lexlege.pl/kp/art-67-19/

    Tu macie przepis o pracy zdalnej, który może się przydać jak ktoś musi wrócić do pracy. Co prawda jedna adwokatka na drugim wątku twierdzi że to się nie uda, ale moi znajomi powołując się na ten przepis pracują zdalnie więc możecie spróbować 🙈🙊🙉

  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 287 204

    Wysłany: 4 marca, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz chodzimy🥰

    MaggieMay, Sigi13, Ajka, Parole lubią tę wiadomość

    age.png

    preg.png
  • Mamamani Autorytet
    Postów: 533 394

    Wysłany: 4 marca, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Madzia masz fajnie, wyrobiła się starsza z chodzeniem nim siostra się urodzi, nie będziesz musiała dwójki nosić.
    U nas też ruszyło, siada, podciaga się wysoko na kolanach, by to zrobić to przybiera pozycję czworaczą ale wybiera pelzanie, dzis próbował stanąć.
    Chyba idzie pierwszy ząb bo ma okropny katar aż idę go osłuchać. Mam nadzieję że w lato też już bedzie dreptał.

    event.png
  • MarBal Autorytet
    Postów: 471 278

    Wysłany: 4 marca, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia35 wrote:
    My juz chodzimy🥰
    Ale supcio ! 😁
    Moj chodzi po lozku tylko jak sie trzyma i na podlodze za raczki jak go trzymam to pare krokow zrobi i na kolana za chwilę 😁 ,stoi jedynie bez trzymanki juz tak ok minute .
    Tak poza tym to u nas chyba po staremu.maly klaska w raczki ,robi papa,gada duzo po swojemu ,drzemki ma raz jedna ,raz dwie i zaczal dzieki temu chodzic wcześnie spac bo popoludniu juz nie spi wcale .
    Zaraz roczek beda miec nasze bobasy .jak to zlecialo .

    05396a9a8c.png
  • Mamamani Autorytet
    Postów: 533 394

    Wysłany: 4 marca, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też klaszcze, a papa to robi tylko jak nie chce jedzonka, mówi też pomału nene ( nie) prócz tego mama, baba, dada, brr cwiczył chyba z 3 dni, gugu, tata ( baba i tata nie przypisuje do osob) . Jak tylko się śpiewa albo puści muzykę to tańczy w krzesełku czy na pełzaka. Umie postawić nawet z 3 klocki na siebie, od niedawna siedzi ale siedzenie go nie interesuje jako tryb zabawy, woli cwiczyc podciaganie albo bawic sie na brzuchu

    event.png
  • Mamamani Autorytet
    Postów: 533 394

    Wysłany: 4 marca, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i młody mi schudł, waży 10,70 kg dzisiaj u lekarza, a ja obstawiałam już z 12 a tu kilo mu zeszło bo jest straszny wiercipięta cały dzień w ruchu

    event.png
  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 287 204

    Wysłany: 5 marca, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo sie ciesze, z tego chodzenia wlasnie ze wzgledu na drugie dziecko. Ale neurolog mnie uprzedził, ze jak sie rodzenstwo pojawi to może z zazdrości sie trochę "cofnąć " i tez bedzie chciała noszenia, itp.

    age.png

    preg.png
  • Taka_Sytuacja Autorytet
    Postów: 291 248

    Wysłany: 5 marca, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo maluchy!
    Ja już wiem że moja Hanka będzie późno chodzącym dzieckiem. Siada w końcu sama, ale dalej 80% ruchu to pełzanie, i raczkuje tylko na bliskie odległości. Wogóle nie staje, max to klękanie. Jest za to gaduła, jest mega zdolna manualnie (w porównaniu z bratem) i sama je łyżeczką i próbuje widelcem. Za to w nocy dramat, budzi się co kwadrans,max jednorazowo prześpi 2h w ciągu.
    U nas starszak od jelitowki, po zapalenie ucha i grypy w 2 tyg. A dzidziuś nic nie łapie.

    Ona: 35lata Niedoczynność tarczycy, Endometrioza, PCOS
    On: 40lat Morfologia 3% DFI: 32% > 29%
    Dziecko 2016 po 18cs
    Starania o rodzeństwo od kwietnia 2019:
    04.19 ciąża biochemiczna, 2x IUI :( 08.22 pozytywny test po biopsji endometrium :)
    Córcia ❤️ tp. 11.04
  • Nati6 Autorytet
    Postów: 422 200

    Wysłany: 5 marca, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , dawno mnie nie bylo moja juz chodzi z dobre 3 tygodnie a nawet zaczyna biegac , z kucaka wstaje ,prubuje sie wspiac ale jeszcze do tego daleko , chodzi z zqbawkami takrze po 50 razy dziennie biegam salon kuchnia bo ucieka😆 . Cwiczy rowno chodzenie . I czuje sie coraz pewniejsza na tych nogach choc czasem sie zachwieje pare razy Do lata juz bedzie tak wyrobiona pewnie ze po ohrodzie bedzie zasowac😀 A ja za nia .Ja wrucilam do 1 z prac narazie . Pewnie za miesiac nie bende miec juz czasu na nic na caly etat bende robic 😪 az sie boje czy dam rade

    Madzia35 lubi tę wiadomość

  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 287 204

    Wysłany: 6 marca, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Sytuacja wrote:
    Brawo maluchy!
    Ja już wiem że moja Hanka będzie późno chodzącym dzieckiem. Siada w końcu sama, ale dalej 80% ruchu to pełzanie, i raczkuje tylko na bliskie odległości. Wogóle nie staje, max to klękanie. Jest za to gaduła, jest mega zdolna manualnie (w porównaniu z bratem) i sama je łyżeczką i próbuje widelcem. Za to w nocy dramat, budzi się co kwadrans,max jednorazowo prześpi 2h w ciągu.
    U nas starszak od jelitowki, po zapalenie ucha i grypy w 2 tyg. A dzidziuś nic nie łapie.
    Cos za coś 😉 jeszcze zdąży. U mojej za to nie ma mowy o jedzeniu łyżeczką, tylko rączką daje radę. Trudno jej sie skupić na drobnych czynnościach, wszystko chce szybko. Z gadaniem też nie po drodze, troche tak ale czesciej to takie pojedyncze dźwięki i baaardzo głośne piski... aż bębenki pękają.
    I wyszły kolejne zęby, razem 8.

    age.png

    preg.png
  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 287 204

    Wysłany: 8 marca, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jakiej firmy polecacie kupować pierwsze buciki? Rozgladam sie juz za czyms na wiosnę.

    age.png

    preg.png
  • Mamamani Autorytet
    Postów: 533 394

    Wysłany: 8 marca, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córka miała pierwsze buciki emel, w decathlonie sa tez elephanten, zobacz sobie ew u fizjomommy ona robi testy bucikow z roznych sklepow i mowi jak sprawdzic czy jest odpowiedni

    Madzia35 lubi tę wiadomość

    event.png
  • Iga Kwietniowa Autorytet
    Postów: 1323 299

    Wysłany: 9 marca, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia35 wrote:
    Z jakiej firmy polecacie kupować pierwsze buciki? Rozgladam sie juz za czyms na wiosnę.

    Ja pójdę do sklepu typowo z dziecięcymi butami żeby sprzedawca mi dobrał, bo moja ma długą i szczupłą stopę więc jak jej przymierzałam buty dzieci koleżanek to 🙉🙈🙊

  • Mamamani Autorytet
    Postów: 533 394

    Wysłany: 9 marca, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja corka ma grubą z wysokim podbiciem i za ciasne na nią są z Bartka więc na pewno Bartek pasuje na szczuplą, tym co muszą miec szerokie buty nie polecam u nas nawet jak kupilam takie ich buty co maja przedluzke rzepow to i tak sie nie zapiely

    event.png
  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 287 204

    Wysłany: 10 marca, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamamani wrote:
    Moja corka ma grubą z wysokim podbiciem i za ciasne na nią są z Bartka więc na pewno Bartek pasuje na szczuplą, tym co muszą miec szerokie buty nie polecam u nas nawet jak kupilam takie ich buty co maja przedluzke rzepow to i tak sie nie zapiely
    No to juz wiem, ze Bartek odpada, bo moja też ma taką stópkę, odziedziczoną po rodzicach😏
    A mogę wiedziec gdzie znalazłaś odpowiednie buciki?

    age.png

    preg.png
  • Mamamani Autorytet
    Postów: 533 394

    Wysłany: 10 marca, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emelki kupilam na allegro bo są tańsze niż w tych stacjonarnych, one są bardzo delikatne z miękkiej skórki i sznurowane wiec nic nie ciśnie do tego lekkie. Na pierwsze kroczki polecam, minus taki że jak to skórzane no ściera się barwnik i może nie będą jakoś super wyglądać ale na pewno są wygodne.
    Potem myślę że kolejne to juz zalezy jak bardzo dziecko bedzie szalało to trzeba uwzględnić przy zakupie kolejnej pary i kupić już buty z wytrzymałymi czubkami, moja chodziła w mrugale porto bo mają zapięcie za kostkę ale ona koslawiła stopy, jak dziecko ma zdrowe stópki to mozna patrzeć po tych sklepowych typu elephanten albo z ccc też jest seria twisty maka certyfikat zdrowa stopa. Kapcie do przedszkola ma befado, inni kupują dawidki albo danielki.

    Madzia35 lubi tę wiadomość

    event.png
  • Mamamani Autorytet
    Postów: 533 394

    Wysłany: 10 marca, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mozna zamowic na allegro i odeslac, dla mnie to bylo wygodniejsze bo dziecko w sklepie nie mialo humoru mierzyc 3 par butow albo jak bylo starsze to by wybralo ze wzgledu na wyglad a nie to co jest wlasciwe. Tak mialam wiecej czasu na przymiarki. Teraz juz jak jest starsza to kupujemy juz normalnie i mierzymy az cos znajdziemy alw znaleźć dobre buty od 30 wzwyz jest bardzo trudne

    event.png
  • Mamamani Autorytet
    Postów: 533 394

    Wysłany: 10 marca, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest filmik fizjo mommy co ma miec bucik, ma sie zginac w polowei i skosnie podeszwa, sztywny zapietek miec i plaska podeszwe ( my musieliśmy miec akurat obcas Thomasa ze względu na plaskokoslawosc). My jeszcze musielismy miec go za kostkę

    event.png
  • MarBal Autorytet
    Postów: 471 278

    Wysłany: 11 marca, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja corce tez kupowalam najpierw emelki ,potem bartki ale niestety itak ja dopadla stopa plasko koslawa i potem chodzilysmy na takie zajęcia specjalne i dlugo musiala nosic takie sandałki ze sklepu ortopedycznego. Z synkiem jeszcze nie myslalam o butach ale tez napewno na tym oszczedzac nie bede

    05396a9a8c.png
  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 287 204

    Wysłany: 11 marca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamamani bardzo dziękuję za pomoc, bede sie za tymi markami rozglądać. Widzialam ten filmik wiec juz łatwiej bedzie mi wybrać. Ja też wole przez internet zamówić i na spokojnie przymierzyć.

    age.png

    preg.png
‹‹ 272 273 274 275 276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ