X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 27 lutego 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od marca planuję odstawiać od cyca.
    Ale prawdę mówiąc nie wiem jak się za to zabrać.
    Tymbardziej, że ostatnio dobiera mi się do dekoldu tylko poto żeby się przytulić.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 27 lutego 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia, a masz ciagle jakies problemy w zwiazku z karmieniem lub wracasz do pracy? Tak sie wszyscy rzucili na maski antysmogowe/antywirusowe, ze sie spoznilam z zakupem ;) Jest wiele osob co twierdzi ze to rozdmuchana sprawa, a na boku zaopatrza sie na zapas.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 27 lutego 2020, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Tunia, a masz ciagle jakies problemy w zwiazku z karmieniem lub wracasz do pracy? Tak sie wszyscy rzucili na maski antysmogowe/antywirusowe, ze sie spoznilam z zakupem ;) Jest wiele osob co twierdzi ze to rozdmuchana sprawa, a na boku zaopatrza sie na zapas.
    Lewy cyc nieczynny.
    Prawy boli przy karmieniu, Wiki lubi gryźć.
    No i liczę, że zacznie spać w nocy jak odstawie.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 27 lutego 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam relax.
    Czekałam na to ponad miesiąc.

    Wizyta u ginekologa.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 27 lutego 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy trzeba złożyć wniosek o wychowawczy?
    Kiedy o zaległy urlop?

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Kiedy trzeba złożyć wniosek o wychowawczy?
    Kiedy o zaległy urlop?
    21dni przed rozpoczęciem urlopu.

    Tunia76 lubi tę wiadomość

  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 27 lutego 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas różnie ze spaniem...w dzień zazwyczaj w okolicy 12 pije mleko i śpi nawet 2 godziny ale muszę siedzieć obok. Jak próbowałam żeby spal w łóżeczku to max 20.min i po spaniu.
    Pozniejsza drzemka jest różna i wypada zazwyczaj w okolicy 17-18 (albo jak dzis nadal trwa od 17 a mamy 18.30).
    Spanie wieczorem wypada mega pozno zazwyczaj bo ok.23 chyba ze jakims cudem unikniemy popoludniowej drzemki...
    W nocy różnie -zazwyczaj raz zjada mleko i spi dalej ale juz w naszym łóżku 😉

    Po szczepieniu przyczepilo się Natankowi przeziębienie od siostry...🤐🤐🤐🤐

    Aktualnie się wkurzylam bo mimo,ze ja nie jem słodyczy (3 tydzień leci💪💪💪)to chciałam córce i mężowi zrobic mała przyjemność i zabralam sie za muffinki...i mam zakalca😐😐😐ehh...kuchnia nie jest moja mocną stroną 😑😑😑😑

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 27 lutego 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jakie elementy przykręcacie do tablicy? Też bym zrobiła ale brak mi pomysłu co warto tam dać 🤔.

    My chyba powoli zbliżamy się do końca rehabilitacji chodź nie chce zapeszać tfu tfu. Filip zaczyna czworakowac, wstaje i chodzi do boku. Pracujemy jeszcze nad stopkami 😊.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka - trąbki, dzwonki do roweru, rura pcv, spinner, zamki różnego rodzaju, włącznik że światłem, liczydło, kółka różne (takie jak do wózków sklepowych albo do drzwi szafy), rączki od mebli, kalkulator... To na razie u nas.
    Mam w planach wymieniać/dokładać w miarę jak Igs będzie się rozwijał

    Lolka30 lubi tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 27 lutego 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Kiedy trzeba złożyć wniosek o wychowawczy?
    Kiedy o zaległy urlop?


    O wychowawczy 21 dni przed planowanym urlopem a o urlop przed urlopem 😁

    Tunia76 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 27 lutego 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już rozmyslam o odstawieniu od piersi przede wszystkim ze względu na noce. Z drugiej strony jak pomysle ze moze bede miała tylko Ją jedna i tylko raz w życiu bede karmila to znów mi szkoda kończyć i juz sie waham.
    Ja wiem że 2-3 karmienia to jeszcze nie tragedia ale od porodu nie przespałam nocy i nawet jeśli Kasia śpi to ja i tak jestem w trybie czuwania i budzi mnie każde Jej sapniecie czy uderzenie nogą w łóżeczko. A spanie znów się pogorszylo i wiele czynników wskazuje na kolejne ząbki...

    Paula, Fasolka pokażcie tutaj Wasze tablice please bo na fb to ja nie zobaczę...

    age.png
    age.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 27 lutego 2020, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka u nas podobnie jak u Pauli plus klodka, Zasuwka, telefon z tarcza, zębatki, but do sznurowania, zamek, pasek od spodni, ksepsydra. Raczej nie uda mi się tego wszystkiego na raz wrzucić, muszę to rozplanować. Ale takie mam pomysły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2020, 06:30

    Misiabella lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha - my bucika damy jak Ignas zacznie nosić i ogarniać sznurowanie ;-)
    Kłódkę odgapiam ;-)
    Zasuwkę mamy, zębatki też. Telefonu z tarczą będę szukać na targu staroci w niedzielę ;-)

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansi - jasne, dodam.
    Mi karmienie piersią jakoś nie przeszkadza w sumie. Ale to dlatego że u nas to nie jest takie intensywne. Ignas powoli schodzi do karmienia tylko na usypianie. W nocy czasem karmię, czasem nie. Zwykle weźmie w buźkę i po dwóch pociągnięciach śpi. W dzień jest dwa karmienia maks.

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Ja też już rozmyslam o odstawieniu od piersi przede wszystkim ze względu na noce. Z drugiej strony jak pomysle ze moze bede miała tylko Ją jedna i tylko raz w życiu bede karmila to znów mi szkoda kończyć i juz sie waham.
    Ja wiem że 2-3 karmienia to jeszcze nie tragedia ale od porodu nie przespałam nocy i nawet jeśli Kasia śpi to ja i tak jestem w trybie czuwania i budzi mnie każde Jej sapniecie czy uderzenie nogą w łóżeczko. A spanie znów się pogorszylo i wiele czynników wskazuje na kolejne ząbki...

    Paula, Fasolka pokażcie tutaj Wasze tablice please bo na fb to ja nie zobaczę...


    Może się uda staremu w weekend zrobić to pokaże 😁

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Mycha - my bucika damy jak Ignas zacznie nosić i ogarniać sznurowanie ;-)
    Kłódkę odgapiam ;-)
    Zasuwkę mamy, zębatki też. Telefonu z tarczą będę szukać na targu staroci w niedzielę ;-)
    Ja rodzinę zaprzęgłam do przeszukania piwnic i strychów, może się zegar znajdzie. A jak nie to na aukcji :)

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Sansi - jasne, dodam.
    Mi karmienie piersią jakoś nie przeszkadza w sumie. Ale to dlatego że u nas to nie jest takie intensywne. Ignas powoli schodzi do karmienia tylko na usypianie. W nocy czasem karmię, czasem nie. Zwykle weźmie w buźkę i po dwóch pociągnięciach śpi. W dzień jest dwa karmienia maks.
    Oo już zeszliście do dwóch? Ja na razie mlekiem karmie 3 razy około 11 miesiąca chciałabym spróbować 2 razy dziennie, żeby po roczku zostało jedno poranne np. Z tego porannego chyba najtrudniej będzie mi zrezygnować bo najszybciej się robi :) a wstawać przed Nina mi się nie chce

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Oo już zeszliście do dwóch? Ja na razie mlekiem karmie 3 razy około 11 miesiąca chciałabym spróbować 2 razy dziennie, żeby po roczku zostało jedno poranne np. Z tego porannego chyba najtrudniej będzie mi zrezygnować bo najszybciej się robi :) a wstawać przed Nina mi się nie chce
    Ja się budzę już wyspana, zawsze tak wcześnie wstawałam. Dla mnie godzina 8 rano to już południe ;-) . Ignas sam schodzi z karmien. Zwykle jest jedno rano po przebudzeniu i jedno gdzieś po południu. Potem to na noc i w nocy czasem.

    Jak patrzyłam na ceny tych telefonów na aukcjach to mi się odechciało ;-) kosztują więcej niż połowa pozostałych fantów. Ja wszystko nowe, bo u nas nie ma od kogo wziąć

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 28 lutego 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tata pracuje w muzeum PRL i myślałam żeby jeszcze do jego szefowej uderzyć o zapytać czy nie chciałaby sprzedać. Wiem że mają pochowane i nieuzywane

    f1d9680377.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 28 lutego 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Ignas sam schodzi z karmien. Zwykle jest jedno rano po przebudzeniu i jedno gdzieś po południu. Potem to na noc i w nocy czasem.

    To u nas identycznie tylko w nocy jednak mamy 2 lub 3 karmienia.
    No i co wczesnego wstawiania to teraz bardzo cierpię bo jestem "nocnym markiem" i lubię długo siedzieć wieczorami a rano pospać. Teraz mi zostało to wieczorne siedzenie ale rano dospać się już nie da...dziś pobudka o 6:40.

    age.png
    age.png
‹‹ 4147 4148 4149 4150 4151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ