Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 września 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katka. wrote:
    tak ;) nawet nie wiesz jak się cieszę :D teraz oby wszystko było dobrze

    będzie dobrze, wszystko będzie dobrze aby dbaj o siebie :)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2657

    Wysłany: 4 września 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katka gratulacje!
    Ciesze się ze się cieszysz :) u mnie byly 2 pecherzyki ale jeden sie nie rozwinal - ulzylo mi, a mezowi 3x bardziej. Mimo to do tej pory jestem w szoku ze o malo co nie mialabym blizniat :P

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katka. wrote:
    tak ;) nawet nie wiesz jak się cieszę :D teraz oby wszystko było dobrze
    Będzie będzie :D zanim się obejrzysz będziesz rodzić :P

  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 4 września 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo gratuluje pociech :)

    A mnie ciagle boli głowa, od rana do wieczora a dzis nawet kawa zbytnio nie pomogla. Musze zaczac wiecej pic, dzis prawie w ogole nie ruszylam wody.

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 września 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acygan wrote:
    Bardzo gratuluje pociech :)

    A mnie ciagle boli głowa, od rana do wieczora a dzis nawet kawa zbytnio nie pomogla. Musze zaczac wiecej pic, dzis prawie w ogole nie ruszylam wody.

    no pij kochana, może to oznaki odwodnienia?

    ja dziś przesadziłam ze słodkim i jest mi nie dobrze, ale to pewnie od słodyczy! do wieczora nic nie jem.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 4 września 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katka ogromne gratulacje! Dbaj o siebie o to spore wyzwanie fla organizmu:)
    Cieszę sie, ze wszystko u Was kochane jest dobrze, dzieci rosną jak na drożdżach :)❤️

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 4 września 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny :-*
    Na mojej pierwszej wizycie gin uparcie szukał czy nie ma dwóch, Ale nie było ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 4 września 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też szukał, czy gdzieś się drugie nie schowało :)

    Ech, tak się cieszyłam, że mdłości mnie opuściły... A tu zachciało mi się fasolki szparagowej, zjadłam i mi nie dobrze.

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi naleśnika, też się męczę.

    Dziewczyny idziecie na testy Pappa?

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 4 września 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Gratulacje dziewczyny :-*
    Na mojej pierwszej wizycie gin uparcie szukał czy nie ma dwóch, Ale nie było ;-)
    Mnie zaczal straszyć bliźniakami przez wysoki progesteron

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Mania 86 Przyjaciółka
    Postów: 67 40

    Wysłany: 4 września 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę na testy Pappa. Mam w pakiecie.

  • Katka. Autorytet
    Postów: 719 844

    Wysłany: 4 września 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na 1.05.2018, ale pewnie urodzę w połowie kwietnia... bo ciąża bliźniacza. I chyba przez cc.

    klz9piqvvra11kd2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania ja idę prywatnie. 300 zł USG a z Pappą 550zł. Więc rozważam tę drugą opcję.

  • Bianka* Autorytet
    Postów: 621 502

    Wysłany: 4 września 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię pełny pakiet, czyli Pappa też :)
    Gratuluję udanych wizyt!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w57vkrnt52z8506i.png
    dqprj44j7fvgc606.png
    08.09.2017 [*] 8tc
  • MaminaMina Przyjaciółka
    Postów: 66 44

    Wysłany: 4 września 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie miałam pytać czy nie ukrywa się wśród nas ciąża bliźniacza. Super! Gratuluje!

    A czy któraś jeszcze czeka na wizytę serduszkową? Ja mam dopiero w czwartek...

    8uneyx8dg0pub9vz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za tydzien w pn ide

  • Myszka_Lena Ekspertka
    Postów: 121 111

    Wysłany: 4 września 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie, serduszko bije a maluch ma 7 mm :)

    darika, nick nieaktualny, Kinga., nick nieaktualny, Ellka, nick nieaktualny, Agusia_pia, justysbp lubią tę wiadomość

    ug37zbmhxq91lzcp.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 4 września 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka_Lena wrote:
    Ja już po wizycie, serduszko bije a maluch ma 7 mm :)


    Super wieści: )

  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 4 września 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaminaMina wrote:
    A właśnie miałam pytać czy nie ukrywa się wśród nas ciąża bliźniacza. Super! Gratuluje!

    A czy któraś jeszcze czeka na wizytę serduszkową? Ja mam dopiero w czwartek...



    I ja w czwartek :) bedziemy razem sie stresowac :)

  • Asiaa1201 Autorytet
    Postów: 1759 2048

    Wysłany: 4 września 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje wszystkim dziś wizytującym i takich wspaniałych wieści .. ja kolejną wizytę mam 11.09 na godz 16:30

    atdcanliuj218uui.png
    l22ndf9hdqcjnu93.png

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ