X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jedzenie ostatnio strasznie do bańki, już miała taki tydzień, że jadła pięknie, a teraz znowu tylko cycek i ewentualnie jakiś owoc, ale też nie za wiele :/ zawsze tak przy wychodzeniu zęba :/

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja buty też zamawiałam z Ali. Brzydkie jak noc, ale mają rzepy z dwóch stron dzięki czemu utrzymują się jeszcze na nogach XD

    O, pożyczyłam zdjęcie z feedbacków, żeby było wiadomo o co chodzi:

    7054c8bc631ace52med.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 19:05

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda oo to nie wiedziałam, że teraz czwórki.
    Ogólnie to mimo tego, że ostatnia dwójka na wierzchu (czuć pod palcem) to i tak wciąż potok śliny. I tak gryzie wszystko... Rany mam nadzieję, że to nie zbliżające się czwórki, bo mam wrażenie, że od miesiąca, czyli jak zaczęly iść górne jedynki to ciągle marudzi. Naprawdę mamy mało dobrych dni ostatnio.

    Katy u nas też kiepsko. Ogólnie zanim zaczęły jej iść dwójki to było ok, jadła już naprawdę sporo i praktycznie jeden posiłek mleczny udało się zastąpić stałym. A ostatnio tragedia. Dzisiaj dwie łyżeczki zupki i koniec. Nawet nie było mowy o więcej. Z mlekiem od wczoraj też średnio. Byłam pewna, że ta dwójka ją męczy a jak dzisiaj wyczulam ją pod palcem to nie wiem. Chociaż już były takie etapy, że jadła mniej mleka. W czwartek mamy szczepienie więc będę pytać.

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buty mamy, zamawiałam z allegro. Ale raczej nie będziemy używać bo mamy kombinezon zimowy.

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halooo czy tylko mój Stasiul bez zębów ? :D
    ps. Mamy dziś 7 miesięcy <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 19:46

    White Innocent, Totoro, Andzia123, edwarda20, gondi, Katy, Malyprosiaczek lubią tę wiadomość

    xk81pfk.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa95 wrote:
    Halooo czy tylko mój Stasiul bez zębów ? :D
    ps. Mamy dziś 7 miesięcy <3

    Wszystkiego najlepszego dla Stasia! :D Lili też pierwszy ząb wyszedł po ukończeniu 7. miesiąca dopiero ;)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat Stasiu! :) my mamy już 3 :p i jedynka na wylocie prawie.

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam, że u nas szykuje się górna jedynka, tymczasem chyba jednak druga górna dwójka :) na razie mamy dolne jedynki i jedną górną dwójkę :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S wrote:
    Edwarda, a tak przypomnialam sobie o spiworku, jak zwykleee. Bardzo cie przepraszam, jutro zrobie jesli jestes jeszcze zainteresowana tym jak sie prezentuje w srodku
    Spoko loko :) Juz zamowilam. Zobaczymy co przyjdzie, najwyzej oddam ;p

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • gondi Autorytet
    Postów: 297 178

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to u nas ksiazkowo te zeby ida :D Jest juz piec zebow, gorna lewa dwojka tez juz prawie sie przebila i dolne dwojki tez juz widac ze ida:)

    Ja jestem zdania ze matka zna swoje dziecko najlepiej i wie co jest dla niego dobre. Kazde dziecko jest inne, ma inne potrzeby, charakteryzuje sie inna wrazliwoscia wiec takie porownania dzieci ze ja mam lepiej/gorzej nie maja sensu.
    I jako rodzice musimy byc otwarci na rozne mozliwosci i byc elastycznym. Ja przed porodem bylam przekonana ze nie dam mojemu dziecku smoczka bo nie moglam patrzec na te wszystkie dzieci przytykane smokami. Uspokajalam moje dziecko tulac, mowiac do niego i przystawialam czesto do piersi. Ale pewnego dnia uspokajal sie przy piersi a jak mleko zaczelo mu wyplywac to sie strasznie poplakal i wtedy stwierdzilam ze dosc tego moje uprzedzenia nie beda kierowac tym jak wychowuje moje dziecko.

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e9hsogjgk.png

    qdkkanlis2ttu8uo.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malyprosiaczek, u nas dolne jedynki wyszly prawie bez echa. Za to teraz, gorne jedynki i dwojki naraz to jakis armagedon :(

    Kupilam niechodki ocieplane z C&A bo moj tez 3 sekundy i butow nie ma. Takie: https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/buty-dla-niemowlat-2025084/1?categoryId=15859

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Ja myślałam, że u nas szykuje się górna jedynka, tymczasem chyba jednak druga górna dwójka :) na razie mamy dolne jedynki i jedną górną dwójkę :)
    U nas też tak samo :)

    Totoro lubi tę wiadomość

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa95 wrote:
    Halooo czy tylko mój Stasiul bez zębów ? :D
    ps. Mamy dziś 7 miesięcy <3


    Moja tez bez zebow-7.5 miesieca:(( zebow ani widu:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma 2 zeby od 4 miesiaca życia i ani wody żeby coś szło dalej :)

  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda to ja mam takie same tylko że mają uszy odstajace bo to piesek i mimo to ściąga więc już nie wiem jakie buty mam kupić hmm

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • Kate86 Przyjaciółka
    Postów: 67 104

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa95 wrote:
    Halooo czy tylko mój Stasiul bez zębów ? :D
    ps. Mamy dziś 7 miesięcy <3

    U nas też żadnego ząbka nie widać

    IVF maj 2017 nieudane
    Transfer crio lipiec 2017 - udany córeczka <3
    Transfer crio maj 2019 - czekamy na <3
    iv09df9hddm181mm.png

    [w4squgpj0lnox53g.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malyprosiaczek wrote:
    Edwarda to ja mam takie same tylko że mają uszy odstajace bo to piesek i mimo to ściąga więc już nie wiem jakie buty mam kupić hmm
    Aha :) To moze skarpetki, takie grube z welny? Pod spod normalne cienkie i powinna byc podobna ochrona. Na pewno takie są w H&M bo tez kupilam w razie czego :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny, przez własne roztrzepanie co ja przed chwilą przeżyłam.. Szukałam pendrivea i znalazłam opaskę męża ze szpitala jak się urodził i spadło na mnie jak grom z jasnego nieba: gdzie ja opaski Kuby za przeproszeniem wpier**lilam?! Jak przez mgłę pamiętam że miał, Ale co z nimi zrobiłam ni cholery nie mogłam sobie przypomnieć :/ 2 raz komodę przeszukiwalam i nagle pomyślałam że może wsadziłam w pudełko z biżuterią i patrzę a tam wystają paseczki niebieskie :o aż się popłakałam jak je znalazłam!! Eh ten ciążowy i poporodowy mózg o.O teraz już w dobrym miejscu je położyłam XD

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Lili też ani jednego zęba nie ma a jest dokładnie w tym samym wieku co córeczka Dariki :-)
    Co do butów to nie kupuje bo moja ściąga na potęgę:/ mam za to dla niej ciepłe skarpety z wełny i liczę na to, że dadzą rade!
    Rozszerzanie diety to u nas koszmar...małej nadal nie smakuje zupełnie nic, a przebrnęliśmy już przez większość warzyw:/ oby z owocami poszło lepiej :)

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Kate86 Przyjaciółka
    Postów: 67 104

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak czytam, że wstajecie o 5-6 rano to MEGA zazdro !!!!!!!! A 7 lub 9 to obecnie największe marzenie mojego życia:)
    Moja mała budzi się codziennie o 4 !! I tak rozpoczyna dzień....


    Od samego początku śpi w swoim łóżeczku i w swoim pokoju, przez 6 miesięcy karmiona piersią, teraz mm,ogolnie jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem
    Do 4 miesiąca nocki to była bajka, szła spac ok 19.30 i spała do 7-8 z jedną pobudką na karmienie, czasami bez...
    Od połowy sierpnia istny koszmar w nocy, zasypia ok 19.30 bez żadnego problemu, o 1 budzi się na karmienie, a o 4 wlasnie wastaje !!! Wyspana, gotowa do zabawy...
    Nie to, że zęby, że skok, że coś jej dolega czy boli, po prostu jest wyspana i szczęśliwa i gotowa do działania,a my ledwo żywi
    Próbowaliśmy już chyba wszystkiego ( późniejsze polożenie do spania, wcześniejsze, karmienie na śpiocha, dawanie wody,otulacz, zmiana drzemek w ciągu dnia,itd.) nie działa nic ! 4 rano jest pobudka
    Może macie jakieś pomysły czego jeszcze spróbować ??
    Inaczej oszaleje, ciągle powtarzam sobie, że przecież to minie, ale kur.a od sierpnia nie mija...a ja jestem na wykończeniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 22:10

    IVF maj 2017 nieudane
    Transfer crio lipiec 2017 - udany córeczka <3
    Transfer crio maj 2019 - czekamy na <3
    iv09df9hddm181mm.png

    [w4squgpj0lnox53g.png
‹‹ 1406 1407 1408 1409 1410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ