X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 30 marca 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Blueberry :)

    Agusia, gratulacje synka ;)

    Kamil tez zaczal paluszkiem niedawno pokazywac glownie jak cos chce albo wyciąga raczke :p I tez mowi "da" 😂 Ostatnio "kaka" tez zaczal mowic :)

    W ogole to od wczoraj mamy udane spacery w koncu bo mu podwyzszylam siedzisko i chyba mu wygodniej :p Chociaż i tak myślę, ze godzinny spacer to max w jego przypadku, ale lepsze to niz 15min xd

    Totoro, edwarda20, Aga78 lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Aga78 Autorytet
    Postów: 894 453

    Wysłany: 30 marca 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy u nas też się spacery poprawiły.Myslę,że to dlatego bo więcej rzeczy ich interesuje.Nasz rekord 1 i 15 minut.Oczywiscie nie liczę okresu noworodkowego.Wtedy było nawet 3 h.

    Katy lubi tę wiadomość

    14.11.2015- 1 IUI:( 14.01.2016 2 IUI:(
    11.05.2016-INF-I Transfer :(
    06.12.2016 - CRIO II Transfer
    04.05.2017- ciąża naturalna Aniołek [*] 9 tydz
    3jvzi09kjtx66r5t.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 30 marca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Henio w czwartek i caly piatek mial 38 temp. Na szczescie nie rosla. Dzis juz obudzil sie chlodniutki. Nozka tez chyba nie boli, kilka razy ja ogladalam, dotykalam, wieczorem posmarowalam kremem i nawet nie zareagowal wiec chyba juz po wszystkim uffff. Krzyk z bolu wlasnego dziecka to najgorsze co moze byc :(


    Nie wiem jak wy ale ja dopiero niedawno odkrylam Lyzki Smaku z Helpy. Kupilam kilka smakow na probe. Matko jakie to dobre! I jak pachnie! Maly wcina rowno. I co mnie dziwi, uwielbia twarog :O Robie mu z owocami i dodaje te lyzki smaku. Drze sie o wiecej. Wczoraj nawet pogardzil ukochanym chlebem bo chcial tylko twarozek :O

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 30 marca 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że będę miała chwilę rano żeby się odezwać, ale cały dzień biegałam jak kot z pecherzem normalnie XD my jesteśmy po imprezce urodzinowej. Zaczęło się dość kiepsko, mąż rano pojechał po tort i jak przywiózł to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. No okropieństwo takie, że szok. Szybko ściągałam przybranie i leciałam do sklepu po jakieś kwiaty i owoce, że udekorować po swojemu. Na szczęście udało się uratować, chociaż straciłam prawie godzinę na to wszystko. Co do imprezy to było całkiem spoko, Mała przechodziła z rąk do rąk i była zadowolona :) z nowych zabawek mamy domek dumela, lalkę szmaciankę, zestaw Duplo, parę książeczek i od nas dostała bujak Nattou. Oprócz tego trochę pieniędzy i jeden komplecik z sukienką jeansową, bardzo ładny :) chyba idę spać, bo padam z nóg po tych całych przygotowaniach ;)

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 31 marca 2019, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my po wyprawie za sukienką na Chrzciny, koniec końców kupiliśmy w..Smyku.

    Kinga pokazuje palcem, głównie na.. jedzenie. Właśnie mieliśmy imprezę rodzinną i zaprezentowalam ile moja córka je i że w kółko wola o jeszcze- pokazaje paluszkiem i robi taką sówkę, hhuhuhuh. No boki zrywać.

    Edwarda, łyżeczki smaku Helpy kupiliśmy już na wyjazd na Kanary ;-) super sprawa, choć w domu rzadziej jej daję, bo często dostaje do kaszki świeżego owoca. Ale jak nie mam, albo gdzieś właśnie idziemy/jedziemy te łyżeczki są super.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Aga78 Autorytet
    Postów: 894 453

    Wysłany: 31 marca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WI, wszystkiego dobrego dla Idy😀
    My roczek mamy w czwartek.Ciekawe jak Borys zareaguje na gości.Rodzinę z mojej strony zna ale ze strony męża rzadko widzi i się boi.

    White Innocent lubi tę wiadomość

    14.11.2015- 1 IUI:( 14.01.2016 2 IUI:(
    11.05.2016-INF-I Transfer :(
    06.12.2016 - CRIO II Transfer
    04.05.2017- ciąża naturalna Aniołek [*] 9 tydz
    3jvzi09kjtx66r5t.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 31 marca 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj mielismy sesje na roczek. Moje otwarte i radosne dziecko pierwszy raz sie balo, czulo sie niepewnie i uwaga - nie usmiechnal sie ani razu. Ani razu przez 1.5 godziny! Caly czas tylko patrzyl na mnie, robilismy wszystko zeby go rozsmieszyc, misie, ulubione zabawki, piosenki, youtube, miny, spiewy, tance, stawanie na rekach, glowie i nic. Nie usmiechnal sie ani razu. Nie wiem co mu było. Wyszlismy zaraz po drzemce i jedzeniu wiec ani spiacosc ani glod, pani fotograf ladna, miejsce przyjazne. Cos mu ewidentnie nie pasowalo. Jak tylko wróciliśmy do domu to zachowywal sie jak zawsze, radość, piski, gadanie i caly czas usmiechnieta mordka. Takze slabo ale zobaczymy za tydzień co z tego wyszlo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 16:19

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 31 marca 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WI sto lat dla malutkiej :)

    White Innocent lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 31 marca 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem natury... dziwnej. Stoję przed wyborem spacerówki:kk grande, 4baby rapid, eurocart volt pro, eurocart twist i nie wiem... Gabryś wozek srednio lubi ale q czy na jeździć musi. Ale do sedna- dziś byliśmy na spacerze w ... jeździku. Takie autko, rodzice prowadzą A potem odczepiasuw rączkę u dziecko samo jeździ. I młody piszczal jak szalony z radości. I teraz myślę Czy nie lepiej kupić rowerek 8w1. Czy któraś z Was myślała o tym lub miała taki?

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 31 marca 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetmalenka Kuba dostanie taki rowerek na urodziny :) też za wózkiem do tej pory za bardzo nie przepadal a na dodatek kupiliśmy używany i tak jak na początku sprawował się ok, tak teraz jest już do wywalenia chyba i właśnie ktoś gdzieś mi polecił taki rowerek, wklejalam tu nawet linka któregoś razu i Kuba dostanie od chrzestnego na urodziny :) dostanie dokładnie taki czerwony ;)
    https://allegro.pl/oferta/rowerek-trojkolowy-pompowane-kola-skladany-360-8w1-7276885085?utm_source=google&utm_medium=cpc&ds_rl=1262532&ds_rl=1262532&ev_campaign=_DCK_pla_dziecko_rowery&ev_adgr=Rowery+tr%C3%B3jko%C5%82owe&gclid=EAIaIQobChMI6sfApOP54AIVD6qaCh2IygriEAQYASABEgJoJPD_BwE&gclsrc=aw.ds

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 31 marca 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetmalenka wydaje mi sie ze fajna opcja jak dziecko nie lubi wozka. Wydasz pieniadze na wozek a nie bedzie uzywany - bezsensu. A druga sprawa to nasze maluchy juz niedlugo beda chcialy same biegac a nie siedziec w wozku :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 31 marca 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak ale jak pamiętacie ja codziennie jeżdżę z gabrysiem autobusem i nie wiem jak się w kwestii wprowadzenia dziecka z rowerem do autobusu będzie sprawował. Wozek to myk i jestem w środku A tu jednak trochę gorzej. Tym bardziej że rowerek waży 12 kg wiec też sporo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 21:00

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 31 marca 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    Niby tak ale jak pamiętacie ja codziennie jeżdżę z gabrysiem autobusem i nie wiem jak się w kwestii wprowadzenia dziecka z rowerem do autobusu będzie sprawował. Wozek to myk i jestem w środku A tu jednak trochę gorzej. Tym bardziej że rowerek waży 12 kg wiec też sporo
    No tak. To jednak do przemyslenia.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 31 marca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez myślę nad kupnem innej spacerówki. Niko nie przepada za wozkiem ale starszego synka musze zaprowadzić i odebrać z przedszkola no i planuje spacery długie by trochę kg zrzucić. Mam.nadzieje ze mały bedzie współpracował:-)

    My już mieliśmy sesje na roczek. Też kiepsko no ale moje maleństwo jest lękliwe i nie lubi obcych

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 31 marca 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia123 wrote:
    Sweetmalenka Kuba dostanie taki rowerek na urodziny :) też za wózkiem do tej pory za bardzo nie przepadal a na dodatek kupiliśmy używany i tak jak na początku sprawował się ok, tak teraz jest już do wywalenia chyba i właśnie ktoś gdzieś mi polecił taki rowerek, wklejalam tu nawet linka któregoś razu i Kuba dostanie od chrzestnego na urodziny :) dostanie dokładnie taki czerwony ;)
    https://allegro.pl/oferta/rowerek-trojkolowy-pompowane-kola-skladany-360-8w1-7276885085?utm_source=google&utm_medium=cpc&ds_rl=1262532&ds_rl=1262532&ev_campaign=_DCK_pla_dziecko_rowery&ev_adgr=Rowery+tr%C3%B3jko%C5%82owe&gclid=EAIaIQobChMI6sfApOP54AIVD6qaCh2IygriEAQYASABEgJoJPD_BwE&gclsrc=aw.ds
    Myślałam o tym lub o Tym
    https://www.empik.com/smart-trike-folding-trike-700-rowerek-trojkolowy-8w1-smart-trike,p1195723705,zabawki-p?gclid=Cj0KCQjwyoHlBRCNARIsAFjKJ6A-g6_gvVFC7__VsZmDnWFEiU2fNs2SFR6g8CGQzNAr77Gquwxf1a8aAvr6EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 31 marca 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda to Henio się tylko nie uśmiechał, a ja już widzę Lilę na takiej sesji... XD padłoby jedno stanowcze NIE i po sesji xD

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 31 marca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Edwarda to Henio się tylko nie uśmiechał, a ja już widzę Lilę na takiej sesji... XD padłoby jedno stanowcze NIE i po sesji xD
    Haha. Nie no siedział, patrzyl w aparat, na panią, na nas, interesowal sie gadzetami ale prawie nic nie gadal (a normalnie gęba mu sie nie zamyka) no i powaga. I co chwile musiałam go przytulic. Ewidentnie cos mu nie pasowalo... Śmiejemy się ze szkoda, modelem nie będzie a moglibysmy zarobic na reklamie szamponu do włosów czy coś :p


    Henio ostatnio mówi "ne' na nie i kreci glowa.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Aga78 Autorytet
    Postów: 894 453

    Wysłany: 31 marca 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mój Borys też ostatnio taki lękliwy.Dzisiaj byliśmy na imieninach u mojego taty i było trochę rodzinki.Mały cały czas był wtulony we mnie.Na widok wujka się popłakał..może dlatego, że nie miał brody (toleruje panów tylko z brodą-tata ma brodę i ulubiony dziadek).W czwartek roczek i pewnie zafunduję mu niezłego stresach jak przyjdą goście 🙄
    Sesję też miałam umawiać,ale w plenerze, myślałam, że Borysek będzie już chodził, a jednak się nie zapowiada na to wcale, więc umòwię nas w studio..trudno najwyżej będzie nadąsany.

    14.11.2015- 1 IUI:( 14.01.2016 2 IUI:(
    11.05.2016-INF-I Transfer :(
    06.12.2016 - CRIO II Transfer
    04.05.2017- ciąża naturalna Aniołek [*] 9 tydz
    3jvzi09kjtx66r5t.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas odwrotnie, Kinga szybko wchodzi w towarzystwo. Wczoraj na urodzinach u siostry było 5 chłopaków w wieku 4-8. Ja patrzę co ona robi, a ta mnie do nich prowadzi, siada obok nich w pokoju i sobie patrzy i zaraz chce z nimi robić to co oni. Z dorosłymi jest bardziej powściągliwa- na ręce do obcego od razu nie pójdzie i chwilę patrzy nieufnym wzrokiem, ale- jak dorosły do niej coś gada, uśmiecha się i się jej spodoba od razu jest uśmiech i na ręce też się da wziąć :-) wszyscy mówią, że mamy wyjątkowo pogodne dziecko.
    Przy Chrzcinach mamy sesję, jestem pewna, że będzie się uśmiechać. Idziemy tam z jej kuzynem, który ma Komunie, a on to chodzi i tylko strzela głupie miny. Już widzę jak rozsmiesza Kingę :-) Wątpię też żeby się bała aparatu, bo przy tej ilości co jej tata strzela foty, to już mam wrażenie, że nawet wypracowała specjalne miny na jego potrzeby ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2019, 00:14

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Lila do nikogo obcego na ręce nie pójdzie. Poza mną i mężem pójdzie do babć, dziadków, ale jak kogoś nie zna czy długo nie widziała to niee ma szans. Wczoraj byliśmy u mojej ciotki i wujka, Lila widziała ich 2 razy w dużych odstępach czasu i trzeci raz wczoraj to uciekala od ciotki. W dodatku dostała nagle jakiejś mamozy, myślałam, że nie dam rady herbaty wypić O.o rozruszala się dopiero na sam koniec wizyty. I cały wieczór już w domu też uciekala do mnie, mimo, że od jakiegoś czasu ciągle chce siedzieć że swoim tatą. Może któryś ząb w natarciu znowu O.o

    W ogóle trzeci dzień z rzędu Lila jest bardziej zainteresowana chodzeniem, wczoraj pierwszy raz zaczęła chodzić za rączkę i zrobiła przy tacie 2 kroczki sama <3

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
‹‹ 1573 1574 1575 1576 1577 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ