X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 maja 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White temperatura spadala mu powoli ale o 22 juz byla normalna.

    White Innocent, Kala lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Blueberry Autorytet
    Postów: 382 166

    Wysłany: 23 maja 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że wątek znowu żyje, zniknęłam na trochę i tyle zaległości:)
    Choroby to masakra, Jagoda 2 razy do tej pory chorowala i też gorączka była ponad 39, noce były straszne i też nie wiedziałam jak w końcu z tymi lekami, po czopki po jakimś czasie była kupa i nie wiadomo lek działa, czy jeszcze raz podać...
    Jagoda uwielbia konie i też wszędzie je wypatrzy, ale to już pisałam.

    I znowu potwierdzę, że moja pysia to podróżniczka, ostatnio pojechaliśmy pociągiem na "wycieczke" - 2,5 h w jedna srone, miedzy czasie przesiadka na autobus, cały dzień nam zeszło i super dawała rade.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2019, 10:39

    edwarda20, Kala, Totoro lubią tę wiadomość

    gyxwjw4zacghqnnc.png
    dqprx1hp7acrrb8g.png
  • Blueberry Autorytet
    Postów: 382 166

    Wysłany: 23 maja 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i hit wreszcie mamy szóstego zęba, druga górną dwójkę, po 6 mc przerwy!

    Rene trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2019, 10:44

    edwarda20, Kala lubią tę wiadomość

    gyxwjw4zacghqnnc.png
    dqprx1hp7acrrb8g.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 maja 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene trzymamy 🙂

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 maja 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem z siebie dumna, gdyż udało mi się umyć głowę, wysuszyć i wyprostować 😂 niby takie nic, ale nie wiem, czy się chwaliłam ale moja córeczka kochana panicznie boi się suszarki 🤨 i żelazka ... no o ile z prasowania bez mrugnięcia okiem zrezygnowałam, to z mycia głowy trochę słabo ...

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 maja 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala hahaha. Fajnie. Moj sie niczego nie boi i wszystko chce dotknac. Prasowac muszę tylko wtedy jak maz go trzyma bo od razu atakuje zelazko i deske.

    Kala lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Blueberry Autorytet
    Postów: 382 166

    Wysłany: 23 maja 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda suszarkę uwielbia jak jej po kąpieli włosy susze :) ale boi się muchy, zwłaszcza jak wleci taka ogromna bzyczaca 😂😉

    gyxwjw4zacghqnnc.png
    dqprx1hp7acrrb8g.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 maja 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą suszarką to jakiś ewenement, bo niby dzieci śpią przy suszarce... a ona aż się trzęsie ze strachu jak słyszy. I co jest dziwne nie bała się maszynki jak jej włoski podcinałam. Dzisiaj pobudka o 5 ... na szczęście mąż z nią wstał, a ja luksusowo do 6 dospałam i kawę do łóżka dostałam🙂 Ale o 8 musiałam ją położyć, jak zasnęła to szybko do łazienki, bo już taki smalec na głowie,
    ze szok i tylko co chwile nasłuchiwałam czy się nie budzi. Udało się w 100 % i teraz taka piękna ruszam na shopping do mięsnego ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2019, 11:45

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 maja 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry takiej muchy to ja tez się boje 😀 i zreszta innych wszelakich robaków

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 23 maja 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też się boi suszarki xD i prostownicy do włosów, ale to akurat przeze mnie, bo nagadalam jej kiedyś, że nie wolno dotykać, bo jest gorąca, byłoby ała i takie tam... To potem jak chciałam grzywkę podprostowac to płakała 🤦‍♀️

    W ogóle bardzo nie lubi hałasu. Denerwuje ją odkurzacz, nie znosi zgiełku, żadnych głośnych dźwięków, do kościoła jak idziemy to tylko na dworze wytrzymuje..

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 maja 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wrażliwa dziewczynka 🙂 u nas ostatnio jak mówię nie wolno, to najpierw się śmieje i grozi paluszkiem, a potem robi taką artystyczną podkówkę i zaczyna stękać ... komicznie to wygląda

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 maja 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko jak mi się nie chce iść !!!! W ogóle nic mi się nie chce tylko jeść😒 chyba okres się zbliża .... niech mnie ktoś wygoni!!!

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 maja 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę gruba .... ale chociaż z wyprostowanymi włosami ...

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Blueberry Autorytet
    Postów: 382 166

    Wysłany: 23 maja 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala heheh prze swoje teksty padam :) :)

    Kala lubi tę wiadomość

    gyxwjw4zacghqnnc.png
    dqprx1hp7acrrb8g.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 maja 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak u Was, ale nad naszym morzem polskim pięknym pogoda schrzaniła się na maksa. Ubrałam bluzę i jeszcze skórę, a i tak zimno było. W końcu z córcią nie lansowałyśmy się w mięsnym tylko w rossmanie i w związku z poprzednim postem oprócz rzeczy dla małej zamiast kinder country zakupiłam batoniki chodakowskiej 😢 i herbatkę na odchudzanie hahahah

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 23 maja 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy wypis 🙂👍jedziemy zaraz do domu

    Kala, edwarda20, Totoro, Agusia_pia, Blueberry, Sylwiaa95 lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 maja 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina już dzisiaj przeszła samą siebie ... 16:40 a ona już po kolacji ...🙄 no jak kurde teść Śp.o 3 w nocy kawa, 5 odkurzacz a o 17 do spania 😂

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 maja 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Henio jak byl malutki, ciezko mi powiedziec do którego mca, do 6 na pewno, bal sie wszystkich dzwiekow. A potem przeszlo. I nie boi sie niczego, wszystko fajne, interesujące, byle dotknac i polizac.


    Godzine temu Henio bawil sie w swoim kąciku, w pewnej chwili zapadla cisza, zajrzalam co robi, siedzial sobie spokojnie wiec poszlam. Za kilka minut idzie z pampersem i mi daje. Mowie dziękuje, zrobiles kupe? A ten e! i pokazuje na pelna pieluszke :) Smiesznoty takie te nasze misiaczki :)


    Rene jak wyniki?

    Totoro lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 23 maja 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila wie gdzie jej nie wolno w domu czy czego nie ruszać o zazwyczaj podchodzi tam, mówi nie nie nie i idzie dalej 😁

    Edwarda jak uroczo :D uwielbiam takie sytuacje, takie mądre już dzieciaczki <3

    Rene fajnie, że już do domku, daj znać czy wszystko ok:)

    Lili dziś zęby dokuczają, w dodatku wstała za wcześnie, za wcześnie drzemka i marudna dziś jak nie wiem:/ w dodatku calutki dzień pada, więc siedzimy w domu, można dostać czegoś do głowy.. Już nie wiem co jej wymyślać.. Zabawki mogą dla niej nie istnieć, żadne przybory kuchenne, grzebanie w szufladach, piłeczki jej kazałam wkładać do brytfanki na muffinki, lipa, naprawdę nie wiem. Jak sądziłam, że jestem dość kreatywna, tak dziś czuję dziurę w mózgu...

    Kala lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 maja 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro moj tez wie czego nie wolno, ale i tak podchodzi, macha glowa na nie, patrzy na mnie ale i tak robi :p Czasami jak na niego zlowieszczo spojrzę to odejdzie, ale tylko czasami :p

    Totoro lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
‹‹ 1638 1639 1640 1641 1642 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ