Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęskniąca wrote:
    Mysle ze jestesmy w stanie sobie to wyobrazic, niestety....trzymam kciuki, bedzie dobrze !!!!!!!!!!!!

    Wiesz wszystko byloby ok, gdyby nie to ze ten brzuch mnie tak pobolewa od jakiegos czasu, momentami dosc mocno, dlatego to pierwsza az tak stresujaca dla mnie wizyta :( serducho mi zaraz wyskoczy...

  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acygan wrote:
    Wiesz wszystko byloby ok, gdyby nie to ze ten brzuch mnie tak pobolewa od jakiegos czasu, momentami dosc mocno, dlatego to pierwsza az tak stresujaca dla mnie wizyta :( serducho mi zaraz wyskoczy...
    Trzymam kciuki! Na pewno wszystko będzie dobrze :-)

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • grzanewino Autorytet
    Postów: 553 797

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acygan - trzymaj się mocno! Nerwy nie pomagają

    Dorotka 17/04/2018 💗
    Radzio 17/02/2026 💙
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też pokażę :
    https://zapodaj.net/68d824696f61f.jpg.html

    justysbp, Andzia123, darika, tanith lubią tę wiadomość

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Paatka Autorytet
    Postów: 1981 1424

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darika Wszystkiego Najlepszego! :))

    darika lubi tę wiadomość

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    To ja też pokażę :
    https://zapodaj.net/68d824696f61f.jpg.html

    Haha jakie slodkie te Wasze fotki :) super :)

  • tanith Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 3 listopada 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spełnienia marzeń darika!

    darika lubi tę wiadomość

    km5sdf9hi5m1i40u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    To ja też pokażę :
    https://zapodaj.net/68d824696f61f.jpg.html

    Hehe nie ma watpliwosci ze chlopak! Ja sie nie moge doczekac swojego usg jak zobacze co tam skrywa miedzy nogami :)

  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po,wszystko jest super, niepotrzebnie sie balam :) no i na 90 % bedzie dziewczynka, przeczucie mnie nie mylilo :) pani doktor powiedziala, ze co prawda troche tam pepowina jej przeszkadza,ale siusiaka nie widzi i na koniec wizyty zdecydowanie powiedziala ze coreczka :)

    Dziekuje za wsparcie i kciuki :)

    Paatka, nick nieaktualny, grzanewino, darika, Halina90, nick nieaktualny, Sylwiaa95, patusia90, Sassy lubią tę wiadomość

  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Hehe nie ma watpliwosci ze chlopak! Ja sie nie moge doczekac swojego usg jak zobacze co tam skrywa miedzy nogami :)

    No też tak myślę ;)
    Ja dzisiaj w końcu nagrałam "kopa" od młodego ;) był potężny! :D

    patusia90 lubi tę wiadomość

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe mi sa obce złości ja jakoś w ciąży ostoja spokoju.
    Serio ie mam takich jazd o wiele bardziej jestem opanowana niż poza ciążą :D
    Hihi no ciąża mi służy mniej mdłości mniejsza senność i lepszy humor :D

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek wrote:
    A co sądzicie o imieniu Michalina?
    Podoba mi się ;)

  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego Darika spełnienia marzeń szybkiego i bezbolesnego porodu i cudownych chwil z maleństwem.

    darika lubi tę wiadomość

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darika 100 lat ;)
    acygan gratuluję córeczki ;)

    darika, acygan lubią tę wiadomość

  • grzanewino Autorytet
    Postów: 553 797

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acygan - super, że wszystko super! i gratuluję córeczki! :)

    Aliskaa - możesz mnie dopisać do listy, na 24 kwietnia też :)

    Darika - 1OO LAT :)

    darika, acygan, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Dorotka 17/04/2018 💗
    Radzio 17/02/2026 💙
  • Paatka Autorytet
    Postów: 1981 1424

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja poproszę o dopisanie imienia- Bianka :) Najwyżej później będzie korekta jeśli płeć na połówkowym by się zmieniła :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Jestem tu nowa i chciałabym dołączyć
    Wcześniej byłam na majowych mamach ale termin porodu zmienił się na 30.04.2018 :)
    Według om 25.04
    Jestem w 15tc i w brzuszku mam najprawdopodobniej DZIEWCZYNKĘ :)
    Taką wiadomość otrzymałam na badaniach prenatalnych .

    Bardzo proszę o dopisanie mnie do listy a ja zabieram się za nadrabianie wcześniejszych stron .

    Sylwiaa95, acygan, patusia90, nick nieaktualny, tanith, Sassy, Halina90, darika, Asiaa1201, justysbp lubią tę wiadomość

  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulettaa Witamy ;)

    xk81pfk.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulettaa wrote:
    Witam :)
    Jestem tu nowa i chciałabym dołączyć
    Wcześniej byłam na majowych mamach ale termin porodu zmienił się na 30.04.2018 :)
    Według om 25.04
    Jestem w 15tc i w brzuszku mam najprawdopodobniej DZIEWCZYNKĘ :)
    Taką wiadomość otrzymałam na badaniach prenatalnych .

    Bardzo proszę o dopisanie mnie do listy a ja zabieram się za nadrabianie wcześniejszych stron .

    Witaj, zapraszamy :)

  • patusia90 Ekspertka
    Postów: 248 198

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulettaa wrote:
    Witam :)
    Jestem tu nowa i chciałabym dołączyć
    Wcześniej byłam na majowych mamach ale termin porodu zmienił się na 30.04.2018 :)
    Według om 25.04
    Jestem w 15tc i w brzuszku mam najprawdopodobniej DZIEWCZYNKĘ :)
    Taką wiadomość otrzymałam na badaniach prenatalnych .

    Bardzo proszę o dopisanie mnie do listy a ja zabieram się za nadrabianie wcześniejszych stron .
    Gratuluję córeczki :) zapraszamy!

    3jgx3e3k7vxypkzu.png

    20170506580117.png
‹‹ 380 381 382 383 384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ