Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe mamy 2025
Odpowiedz

Kwietniowe mamy 2025

Oceń ten wątek:
  • A_Agnieszka Ekspertka
    Postów: 204 257

    Wysłany: 23 września 2024, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś ja mam prenatalne ... ale stres!
    Kto jeszcze dziś wizytuje? :)

    Sajka, Modra lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Asia2121 Autorytet
    Postów: 504 791

    Wysłany: 23 września 2024, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam wiadomości z całego weekendu, bo nie miałam opcji podglądać forum :)

    Z ciekawości spytam, dziewczyny, które mają zachcianki na śledzie - suplementujecie na codzień omegę? Zastanawiam się czy ta zachcianka może mieć związek z tym, że organizm po prostu komunikuje czego potrzebuje.
    Chociaż to na pewno też nie jest reguła, na przykład ja suplementuję kwas foliowy, a tak mnie ciągnie do pomarańczy i soku pomarańczowego, że nie wyobrażam sobie dnia bez :)

    A_Agnieszka - ja mam dzisiaj wizytę, ale to dopiero pierwsza u mojego lekarza prowadzącego (wcześniej robiłam tylko USG prywatnie). Więc pewnie dopiero dzisiaj mi założą kartę ciąży, dadzą skierowania na badania itp. Więc ja na wcześniejszym etapie niż większość tu dziewczyn :D

    A_Agnieszka lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2024, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia2121 wrote:
    Nadrobiłam wiadomości z całego weekendu, bo nie miałam opcji podglądać forum :)

    Z ciekawości spytam, dziewczyny, które mają zachcianki na śledzie - suplementujecie na codzień omegę? Zastanawiam się czy ta zachcianka może mieć związek z tym, że organizm po prostu komunikuje czego potrzebuje.
    Chociaż to na pewno też nie jest reguła, na przykład ja suplementuję kwas foliowy, a tak mnie ciągnie do pomarańczy i soku pomarańczowego, że nie wyobrażam sobie dnia bez :)

    A_Agnieszka - ja mam dzisiaj wizytę, ale to dopiero pierwsza u mojego lekarza prowadzącego (wcześniej robiłam tylko USG prywatnie). Więc pewnie dopiero dzisiaj mi założą kartę ciąży, dadzą skierowania na badania itp. Więc ja na wcześniejszym etapie niż większość tu dziewczyn :D

    Hej, chyba nie ma reguły. Ja suplementuje omegę od przeszło czterech miesięcy, więc wydaje mi się, że to nie ma specjalnie jakiegoś większego powiązania.

    Asia2121 lubi tę wiadomość

  • bajkowadama Przyjaciółka
    Postów: 86 146

    Wysłany: 23 września 2024, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2025, 19:42

    (:Ania:), Emimalina, Paflina lubią tę wiadomość

  • anka013 Przyjaciółka
    Postów: 62 68

    Wysłany: 23 września 2024, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia2121 wrote:
    Nadrobiłam wiadomości z całego weekendu, bo nie miałam opcji podglądać forum :)

    Z ciekawości spytam, dziewczyny, które mają zachcianki na śledzie - suplementujecie na codzień omegę? Zastanawiam się czy ta zachcianka może mieć związek z tym, że organizm po prostu komunikuje czego potrzebuje.
    Chociaż to na pewno też nie jest reguła, na przykład ja suplementuję kwas foliowy, a tak mnie ciągnie do pomarańczy i soku pomarańczowego, że nie wyobrażam sobie dnia bez

    A żelazo? Ja tak miałam i okazało się właśnie, że to kwestia małego poziomu żelaza plus suplementacja kwasu foliowego niemetylowanego.

    15.07.2021 💔👼
    13.05.2022 💔👼
    22.06.2023 ❤️🩷👶
    24.05.2024 💔👼
    25.03.2025 ❤️🩵👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2024, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka013 zaciekawiło mnie to co napisałaś. Żelazo mam na wysokim poziomie, niestety ferrytyna bardzo słabo. Co do kwasu foliowego miałam lekko przekroczony.

  • Emimalina Koleżanka
    Postów: 58 76

    Wysłany: 23 września 2024, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajkowadama wrote:
    Półtorej godziny z laptopem w łóżku i was nadrobiłam 😂 cieszę się z waszych serduszek i usg ❤️ i okropnie mi przykro z powodu Roszpunki 😣

    Miałam zjazd psychiczny przez kilka tygodni i nawet nie zaglądałam na forum. Tyle wymiotowałam że schudłam 3 kg (co jest śmieszne bo spodni już żadnych nie mogę nosić, ale boję się kupować sobie nowe dopóki nie będę mieć pewności że ciąża się utrzyma) no i wkręciłam sobie, że na pewno dziecku zaszkodziłam i że zawalam strasznie bo nie dostarczam mu tego czego potrzebuje żeby zdrowo rosnąć. Także na wizytę w zeszłym tygodniu szłam z ciężkim sercem i łzami w oczach bo spodziewałam się usłyszeć najgorsze, ale fasolka nam pomachała na USG. Mamy 5cm człowieczka.
    27 września mam prenatalne, których znowu się boję, ale cieszę się też że nareszcie doczekałam i odliczam już te 4 dni.

    Nie martw się wymiotami. Dziecko weźmie sobie wszystko czego potrzebuje od Ciebie. Bez względu na to ile dostarczasz!
    Trzymam kciuki za prenatalne!

    bajkowadama lubi tę wiadomość

    🩷 🍼 2.04.25

    preg.png
  • Adeline Ekspertka
    Postów: 230 209

    Wysłany: 23 września 2024, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamusie ! :) życzę samych pięknych wizyt i dobrych wiadomości 💚

    Ja dziś zrobiłam pappe, a za tydzień prenatalne, ile czekałyście na wynik? 😊

    28.11.23r. - ⏸️
    14.12.23r. 0.39 cm szczęścia z bijącym ❤️
    11.01.24r. - 9tc/11 tc 💔
    ———————————————
    04.08.24r. ⏸️ 🌈
    13.08.24r. Pęcherzyk 0,9 cm z żółtkowym 1,7mm
    22.08.24r. Mamy 0,56 cm okruszka z 🩷
    05.09.24r. Nasze szczęście mierzy 1.81 cm 🧸
    1.10.24r. Badania prenatalne, bardzo niskie ryzyka, 6,1 cm 🫶 z USG 12t4d
    03.10.24r. Kolejna wizyta- p. Doktor podoba się nasza dzidzia 🥰
    30.10.24r. Jestem synkiem 🩵 mierze 12 cm. 17+0 tc. Wszystko w normie 🫶
    27.11.24r - 375 g 🫶
    04.12.24r. Badanie połówkowe - jestem zdrowy i ważę 467 g. 🩵
    20.12.24r. - 662g chłopaka 🩵
    21.01.25- wizyta


    preg.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 23 września 2024, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A_Agnieszka wrote:
    Dziś ja mam prenatalne ... ale stres!
    Kto jeszcze dziś wizytuje? :)
    Trzymam kciuki. Ja dopiero w środę i w poniedziałek :c

    A_Agnieszka lubi tę wiadomość

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • anka013 Przyjaciółka
    Postów: 62 68

    Wysłany: 23 września 2024, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stela wrote:
    Anka013 zaciekawiło mnie to co napisałaś. Żelazo mam na wysokim poziomie, niestety ferrytyna bardzo słabo. Co do kwasu foliowego miałam lekko przekroczony.
    Bo tam jest dużo witaminy C, a ona baaardzooo pomaga w przyswajaniu żelaza. Stąd miałam tak, że sok pomarańczowy piłam litrami 😉

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    15.07.2021 💔👼
    13.05.2022 💔👼
    22.06.2023 ❤️🩷👶
    24.05.2024 💔👼
    25.03.2025 ❤️🩵👶
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 23 września 2024, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adeline wrote:
    Hej mamusie ! :) życzę samych pięknych wizyt i dobrych wiadomości 💚

    Ja dziś zrobiłam pappe, a za tydzień prenatalne, ile czekałyście na wynik? 😊

    2 dni, a nawet mniej bo w czwartek po 18 zrobiłam w w sobote przed południem dostałam wyniki

    age.png
  • anka013 Przyjaciółka
    Postów: 62 68

    Wysłany: 23 września 2024, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adeline wrote:
    Hej mamusie ! :) życzę samych pięknych wizyt i dobrych wiadomości 💚

    Ja dziś zrobiłam pappe, a za tydzień prenatalne, ile czekałyście na wynik? 😊
    Ja we wtorek robiłam pappa, a w czwartek miałam USG i dostałam już pełny wynik. Wiec dwa dni w sumie 😉

    15.07.2021 💔👼
    13.05.2022 💔👼
    22.06.2023 ❤️🩷👶
    24.05.2024 💔👼
    25.03.2025 ❤️🩵👶
  • A_Agnieszka Ekspertka
    Postów: 204 257

    Wysłany: 23 września 2024, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Trzymam kciuki. Ja dopiero w środę i w poniedziałek :c
    Dziękuję! Mam już takiego stresa, że nie mogę się na pracy w ogóle skupić.
    A wizyta dopiero na 17...

    preg.png
  • (:Ania:) Ekspertka
    Postów: 203 149

    Wysłany: 23 września 2024, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A_Agnieszka wrote:
    Dziś ja mam prenatalne ... ale stres!
    Kto jeszcze dziś wizytuje? :)
    Trzymam kciuki, ja mam 2 października, jeszcze ponad tydzień 🙃

    age.png
  • Koko90 Koleżanka
    Postów: 35 41

    Wysłany: 23 września 2024, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    My dziś w końcu po 3.5 tygodniach zobaczyliśmy znów naszego człowieczka i bezsprzecznie - będzie chłopak 👶🏻 lekarzowi bardzo się podobał na USG, poogladal go dosyć konkretnie, tętno 170/min, ponad 3 cm dziecka. Już mniej niestety podobał mu się mój mięśniak, który z 3 cm przed ciążą urósł do 5.5 cm, więc jednak cieszę się, że nie zdecydowaliśmy się na transfer dwóch zarodków.

    Jeszcze prenatalne za tydzień w środę 🙂 jutro lub pojutrze jadę na niftypro do testdna w Katowicach.

    Dziewczyny przeziębione - dobrze jest płukać gardło szałwią, rumiankiem i stosować propolis. Na kaszel to bardziej inhalacje z nebu-dose hipertonic lub hialuronic.

    (:Ania:), Sisska, bajkowadama lubią tę wiadomość

    2 lata starań
    Ja (34 l) - Endometrioza III st (histerolaparoskopia 06.12.23), mięśniaki macicy, KIR - BX
    Narzeczony (37 l) - wyniki nasienia idealne
    07.24 - pierwsze podejście do in vitro
    26.07 - punkcja jajników, pozyskane 2 komórki
    31.07 - transfer "świeży" blastki 3AA
    02.08 - nasza druga blastka 5BB jest mrożaczkiem ❄️
    6 dpt - beta 13.0
    8 dpt - beta 55.5
    9 dpt (oficjalne badanie) - beta 86.4
    12 dpt - beta 378.5
    16 dpt - beta 1524 + pierwsze usg - mamy pęcherzyk prawie 1 cm 😊
    30 dpt (30.08) mamy serduszko ❤️
    23.09 - 3 cm szczęścia, 169 ud/min, Chłopczyk 👶🏻🩵

    preg.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 23 września 2024, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A_Agnieszka wrote:
    Dziękuję! Mam już takiego stresa, że nie mogę się na pracy w ogóle skupić.
    A wizyta dopiero na 17...
    Daj spokój, na pewno będzie wszystko super. Trzymam ogromne kciuki ♥️
    Będziesz chciała się wstępnie dowiedzieć kto mieszka?
    Daj koniecznie znać 🤩

    A_Agnieszka lubi tę wiadomość

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • Sajka Znajoma
    Postów: 17 20

    Wysłany: 23 września 2024, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A_Agnieszka wrote:
    Dziś ja mam prenatalne ... ale stres!
    Kto jeszcze dziś wizytuje? :)

    Ja dziś miałam ale 2h przed prenatalnymi dostałam wyniki z Nifty na maila, więc już na same prenatalne miałam luzik. :) ale ten tydzień miałam mega stres czekając. Jak ktoś się zastanawia nad nifty przed prenatalnymi tak dla spokojnej głowy to mega polecam. Myślałam, że dostanę parę dni wcześniej wyniki, ale i tak warto, bo teraz się nie stresuje kolejny tydzień na te oceny ryzyka z pappa. A że jestem po 30tce to chciałam być spokojna :)

    (:Ania:), Koko90, bajkowadama lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Daisy___ Autorytet
    Postów: 487 648

    Wysłany: 23 września 2024, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie trochę pomarańczowego plamienia na papierze przy podcieraniu, a zakończyłam leczenie infekcji w zeszły wtorek, więc to chyba nie resztki leku... właśnie przepisałam się z piątku na jutro na wizytę, trzymajcie kciuki 😭😭😭

    (:Ania:) lubi tę wiadomość

    👧👦
  • Koko90 Koleżanka
    Postów: 35 41

    Wysłany: 23 września 2024, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy___ wrote:
    U mnie właśnie trochę pomarańczowego plamienia na papierze przy podcieraniu, a zakończyłam leczenie infekcji w zeszły wtorek, więc to chyba nie resztki leku... właśnie przepisałam się z piątku na jutro na wizytę, trzymajcie kciuki 😭😭😭
    Daisy, trzymamy kciuki, daj nam znać jutro. Też bym się zmartwiła, ale w większości przypadków okazuje się, że to nic poważnego. Oby do jutra jakoś przetrwać.

    Daisy___ lubi tę wiadomość

    2 lata starań
    Ja (34 l) - Endometrioza III st (histerolaparoskopia 06.12.23), mięśniaki macicy, KIR - BX
    Narzeczony (37 l) - wyniki nasienia idealne
    07.24 - pierwsze podejście do in vitro
    26.07 - punkcja jajników, pozyskane 2 komórki
    31.07 - transfer "świeży" blastki 3AA
    02.08 - nasza druga blastka 5BB jest mrożaczkiem ❄️
    6 dpt - beta 13.0
    8 dpt - beta 55.5
    9 dpt (oficjalne badanie) - beta 86.4
    12 dpt - beta 378.5
    16 dpt - beta 1524 + pierwsze usg - mamy pęcherzyk prawie 1 cm 😊
    30 dpt (30.08) mamy serduszko ❤️
    23.09 - 3 cm szczęścia, 169 ud/min, Chłopczyk 👶🏻🩵

    preg.png
  • Adeline Ekspertka
    Postów: 230 209

    Wysłany: 23 września 2024, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy___ wrote:
    U mnie właśnie trochę pomarańczowego plamienia na papierze przy podcieraniu, a zakończyłam leczenie infekcji w zeszły wtorek, więc to chyba nie resztki leku... właśnie przepisałam się z piątku na jutro na wizytę, trzymajcie kciuki 😭😭😭
    Trzymam kciuki.. 🫶

    Daisy___ lubi tę wiadomość

    28.11.23r. - ⏸️
    14.12.23r. 0.39 cm szczęścia z bijącym ❤️
    11.01.24r. - 9tc/11 tc 💔
    ———————————————
    04.08.24r. ⏸️ 🌈
    13.08.24r. Pęcherzyk 0,9 cm z żółtkowym 1,7mm
    22.08.24r. Mamy 0,56 cm okruszka z 🩷
    05.09.24r. Nasze szczęście mierzy 1.81 cm 🧸
    1.10.24r. Badania prenatalne, bardzo niskie ryzyka, 6,1 cm 🫶 z USG 12t4d
    03.10.24r. Kolejna wizyta- p. Doktor podoba się nasza dzidzia 🥰
    30.10.24r. Jestem synkiem 🩵 mierze 12 cm. 17+0 tc. Wszystko w normie 🫶
    27.11.24r - 375 g 🫶
    04.12.24r. Badanie połówkowe - jestem zdrowy i ważę 467 g. 🩵
    20.12.24r. - 662g chłopaka 🩵
    21.01.25- wizyta


    preg.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ