Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2016 :)
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2016 :)

Oceń ten wątek:
  • jaskra Autorytet
    Postów: 693 648

    Wysłany: 20 października 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina wrote:
    dziewczyny, które sa w 16 tyg czujecie już cos czasami w brzuchu? czy tylko ja mam jakies wymysły hhehe takie burczenie czasami wibracje

    co prawda weszłam w 16 tydzień dopiero dzisiaj, ale niektóre dziewczyny tutaj czuły już od 14. tyg. Ja niestety nic. W poniedziałek na zajęciach coś mnie połaskotało, ale trochę to też było czuć jak takie lekkie skurcze mięśni w dole brzucha. Nie mam pojęcia, czy to to :)

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • dichlieb Autorytet
    Postów: 284 339

    Wysłany: 20 października 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie lekarka zaleciała branie luteiny do 20tygodnia. Później zaczniemy ją odstawiać, ale mam się nie cieszyć bo zdarza się, że kobiety brały ja do końca ciąży...

    Dzisiaj zrealizowałam zachciankę, zasmażana kapusta kiszona. PYYYCHOTA!
    mam świra na punkcie kapusty kiszonej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2015, 17:43

    nick nieaktualny, gosiunia lubią tę wiadomość

    dqpr3e5eehj9ssyv.png
  • Funky09 Autorytet
    Postów: 391 395

    Wysłany: 20 października 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z serduszkowaniem ciężko. Już pomijam libido, ale przez tego zakichanego krwiaka, którego miałam, teraz się strasznie boję ;/ mam nadzieję, że w końcu mi przejdzie, bo moje braki mają bardzo intensywny wpływ na moje sny- czasami są przyjemne, a czasami śnią mi się ciągłe zdrady męża ;/

    A co do luteiny to ja też miałam brać do 12 tyg., ale ze względu na bóle podbrzusza biorę do połowy ciąży, a wtedy spróbuję odłożyć. Luteinę dowcipną zamieniłam już na podjęzykową, na szczęście jej smak mi nie przeszkadza :)

  • dichlieb Autorytet
    Postów: 284 339

    Wysłany: 20 października 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ruchów to ostatnio w niedzielę poczułam dziwne łaskotanie, puknięcie w lewej stronie macicy. Nie wiem czy to brzdąc ale było inne uczucie niż przelewanie w jelitach.. Może to kruszyna czas pokaże :)

    gosiunia lubi tę wiadomość

    dqpr3e5eehj9ssyv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeezu, ale mi smaka narobiłaś ;D

  • Funky09 Autorytet
    Postów: 391 395

    Wysłany: 20 października 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, dziewczyny jesteście już pozapisywane na USG połówkowe? Jeżeli tak to, w którym tygodniu ciąży wtedy będziecie?

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 20 października 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże ale się zwyłam przed chwilą! :(

    Chciałam skorzystać z okazji, że jestem w rodzinnym mieście i spotkać się z bardzo dobrą koleżanką. Od pół roku starają się o trzecie dziecko. Umówiłyśmy się na jutro, ona zapytała jak się czuję itp. Pytam: "A wy jak tam, staracie się?". Cisza.
    "Byłam w ciąży, ale poroniłam".
    Aż mi się łzy polały i przypomniało mi się jak ogromnie ona mnie wspierała po poronieniu i przez całą ciążę z Lilą, a mi aż słów brakło na to co ją spotkało...
    Już wiem jak się czuli ludzie dokoła mnie. Nie wiadomo, naprawdę nie wiadomo co powiedzieć, nawet jeśli przeżyło się to samo.

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 20 października 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Funky09 wrote:
    Aha, dziewczyny jesteście już pozapisywane na USG połówkowe? Jeżeli tak to, w którym tygodniu ciąży wtedy będziecie?

    Właśnie policzyłam, że u mnie kolejna wizyta po 3.11 (mam co 4 tygodnie) to będzie 1.12, moje urodziny :) To będzie 20t2d, więc wtedy zapiszę się na połówkowe.

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 20 października 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz usg mam słuchajcie 13 listopada w piątek...ale data naprawde...

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 20 października 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na usg polowkowe zapisana jestem na 10.11 to będzie 20tc


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • essentiel Ekspertka
    Postów: 181 239

    Wysłany: 20 października 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, ja jeszcze nie zapisywałam się na połówkowe,ale u mnie w sumie można umówić się nawet z dnia na dzień :D

    ❤ Mikołaj 1.02.19 ❤
    m3sx6vgcf3jfk39f.png
    ❤ Hanna - 11.04.16 ❤
    klz9roeqis0tp9cs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanusia,tak mi przykro ;( to straszne zarówno dla Ciebie i koleżanki.
    Ja się ostatnio zastanawiam czy nie wrócić do psychologa. Swoją drogą ciekawe jak mi pomoże na lęki i strachy o ciąże?

    A kiedy się robi połówkowe ? ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2015, 18:32

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 20 października 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf wrote:
    Lanusia,tak mi przykro ;( to straszne zarówno dla Ciebie i koleżanki.
    Ja się ostatnio zastanawiam czy nie wrócić do psychologa. Swoją drogą ciekawe jak mi pomoże na lęki i strachy o ciąże?

    A kiedy się robi połówkowe ? ;p

    <3
    Połówkowe jest między 18 a 22 tygodniem ciąży. To drugie najważniejsze USG.

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • essentiel Ekspertka
    Postów: 181 239

    Wysłany: 20 października 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf wrote:
    Lanusia,tak mi przykro ;( to straszne zarówno dla Ciebie i koleżanki.
    Ja się ostatnio zastanawiam czy nie wrócić do psychologa. Swoją drogą ciekawe jak mi pomoże na lęki i strachy o ciąże?

    A kiedy się robi połówkowe ? ;p
    Mój lekarz mówił,że najlepiej 20 tc :D Ewentualnie jego okolice :)

    ❤ Mikołaj 1.02.19 ❤
    m3sx6vgcf3jfk39f.png
    ❤ Hanna - 11.04.16 ❤
    klz9roeqis0tp9cs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy połówkowe to te same co prenatalne ? ;p

  • essentiel Ekspertka
    Postów: 181 239

    Wysłany: 20 października 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak napisała Straciatellaa :)

    gosiunia lubi tę wiadomość

    ❤ Mikołaj 1.02.19 ❤
    m3sx6vgcf3jfk39f.png
    ❤ Hanna - 11.04.16 ❤
    klz9roeqis0tp9cs.png
  • Funky09 Autorytet
    Postów: 391 395

    Wysłany: 20 października 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja się zapisałam na terminw listopadzie i to będzie 21tydz 3 dni. Myślicie, że ok.?

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 20 października 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Funky09 wrote:
    Kurcze ja się zapisałam na terminw listopadzie i to będzie 21tydz 3 dni. Myślicie, że ok.?
    Na styk, ale chyba ok :-) ja idę dokładnie w 19t4d


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Iwonkaaa Autorytet
    Postów: 1163 1062

    Wysłany: 20 października 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caly słoik kiszonych plus sok ze słoika skonsumowane... teraz córcia do ogarnięcia i spać... jutro już do pracy...

    gosiunia lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3v0xe378w.png
    relgh371vik87js9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf ta apteka Gemini to jest hit! Właśnie oglądam kategorię dziecięcą, tam jest wszystko <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 253 254 255 256 257 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ