Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a powiedzcie mi z jakiego powodu bierzecie clexane? Ja w ciąży z córką miałam zakrzepicę i brałam, ale zastrzyki miałam w ramię, bo mój lekarz mówił, że na tym etapie ciąży( zaczęłam od 5mc) nie powinno się w brzuch robić zastrzyków. Teraz jeszcze nie byłam na konsultacji u naczyniowca, ale boję się, że jak pójdę to każe mi brać tak zapobiegawczo.

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8485 wrote:
    ale nas tu duzo
    Ale piękny masz awatar :))

  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    :)

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem po 2 poronirniach i biore dupaston

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • Lelitka Ekspertka
    Postów: 201 159

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore clexae bo z wyniku badan wyszło ze syn urodził się martwy przez zakrzep krwi w pepowinie:-(
    Narazie daje sobie w brzuch choć za zbyt nie mam gdzie:-(
    Nawet sadelka nie mam i nie wiem czy te udo mogłoby być.
    W czwartek pogadam o tym z lekarzem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2014, 18:08

    (*) 09.08.2013 Fiołeczek....25 tc
    (*) 21.01.2014 Aniołek 5 tc
    f2w3vfxm0u0xdin0.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelitka wrote:
    Ja biore clexae bo z wyniku badan wyszło ze syn urodził się martwy przez zakrzep krwi w pepowinie:-(
    Narazie daje sobie w brzuch choć za zbyt nie mam gdzie:-(
    Nawet sadelka nie mam i nie wiem czy te udo mogłoby być.
    W czwartek pogadam o tym z lekarzem.
    ja jak pisałam miałam zastrzyki w ramię, to było zalecenie lekarza, więc myślę, że udo pewnie też może być :-)

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelitka, a w badaniach wyszło Ci coś nie tak z krzepliwością?
    Zespół antyfosfolipidowy? Coś nie tak z d-dimerami?
    Pytam tak z ciekawości, bo mój lekarz, jak poszłam po poronieniu ze zrobionymi badaniami krzepliwości stwierdził, że być może będzie trzeba braź clexane, ale jak już zaszłam i powtórzyłam badania to wyszyły bardzo dobrze no i nie kazał brać tych zastrzyków.

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka84 wrote:
    mnie nie bolą ;( nic a nic
    Spokojnie jeszcze mają czas :)

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robotka ja bylam ostanio to widzialam mala plamke z cialkiemzoltym i pikalo serducho teraz ide 2 wrzesnia i sie okaze czy wsio w porzadku dalej:)
    poprzednie poronilam w 7 tyg serce przestalo bic, wiec sie stracham u mnie ciaza podobno mlodsza o tydzien to zobacze co wyjdzie teraz na usg...

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle tak patrzę i przerażające jest to że tak dużo z nas ma są sobą poronienie :(

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nio bywa z tymi poronieniami częste to ostatnio co , czasem nie mamy na to wpływu,
    dziewczyny które nie macie suwaczków byście sobie zrobily albo chociaż opis to byście uniknęły pytań ktory tydzień ciąży:):)i my byśmy pamiętały bo jak juz sie tyle stron zrobiło to wstecz nie chce się lecieć żeby znaleść:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka84 wrote:
    mnie nie bolą ;( nic a nic


    napewno wszystko jest ok :). Nie wszystkie kobiety bola piersi w ciazy, albo zaczynaja pozniej.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny, powoli zaczynam wariować ;/

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę clexane zapobiegawczo, po poronieniu miałam zrobiine badania na zespół antyfosfolipidowy i wyszło ok, parametry krzepnięcia mam też w porządku, mam jedynie podwyższone płytki krwi, każdy lekarz mówi że to przez moją chorobę jelita, które często krwawi i organizm sam sobie reguluje płytki żeby zmniejszyć krwawienia. Nie wiem czy teoria jest dobra, słucham lekarzy.

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka84 nie ma co sie stresowac ;) musimy być dobrej myśli.

    Spoczko zaraz jakiś suwaczek sobie trzasne, ale laptopa muszę odpalic :P

  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj się czuję wyjątkowo wporzo i troszkę się martwię. Jednak nie będę się schizować. Może to troszkę lepszy dzień po prostu.
    Cały dzień dzisiaj robiłam weki. Papryczki faszerowane fetą i papryczki chili w miodzie dla mojego małża. Jutro ogóry i papryki marynowane. Małż po pracy pomaga na szczęście bo wolę się nie poparzyć przy pasteryzacji. Dzisiaj jest mega kochany. Ale skarpetki pod stół walnął i ciuchy zamiast do szafy to na krześle. No cóż, nie można mieć wszystkiego. Kocham go mocno.

    nick nieaktualny, Lelitka lubią tę wiadomość

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 11:58

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba wyjsc z domku troche dziewczyny przewietrzyc sie ruchu troche i inaczej zoladek pracuje, wiem co mowie mi teraz dokuczaja wzdecia i trawienie tez nie bardzo nie mogę dużo zjeść wcale, zobaczymy czy sie tonie zmieni w koncu..

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 11:59

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Lelitka Ekspertka
    Postów: 201 159

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    Lelitka, a w badaniach wyszło Ci coś nie tak z krzepliwością?
    Zespół antyfosfolipidowy? Coś nie tak z d-dimerami?
    Pytam tak z ciekawości, bo mój lekarz, jak poszłam po poronieniu ze zrobionymi badaniami krzepliwości stwierdził, że być może będzie trzeba braź clexane, ale jak już zaszłam i powtórzyłam badania to wyszyły bardzo dobrze no i nie kazał brać tych zastrzyków.
    Zespołu antyfossfolipinowego nie stwierdzono,genetycznie tez ok.USG SIS tez ok.
    Ale w krwi mam ciągle podwyższone plt i to znacznie i jest wskazanie.
    Mam zastrzyki refundowane i wychodzi 12,50 za 10 sztuk.
    Wiem ze lekarze nie chętnie dają refundacje

    (*) 09.08.2013 Fiołeczek....25 tc
    (*) 21.01.2014 Aniołek 5 tc
    f2w3vfxm0u0xdin0.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ