Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 11:59

    haneczka lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc też juz padam ze zmęczenia !:)

    haneczka lubi tę wiadomość

  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocki jutro wyniki bety czuje ze będzie dobrze:-)

    nick nieaktualny, Ewelcia, haneczka lubią tę wiadomość

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny:) ja mam pytanie bo jestem w 8 tygodniu i mecza mnie krwotoki z nosa, czy ktoras z was tez tak ma?czy mam sie martwic czy to normalne?boje sie ze to znak ze cos mam z organizmem a musze miec teraz zdrowy zeby dziecko sie dobrze rozwinelo

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 11:45

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bryyyy!!!!

    co do golenia nóg to ja sobie depilatorem wyrywam od 7 lat i nie zamierzam z tego rezygnować:)

    uwaga! dziś czuję się w miarę dobrze:) jeszcze nic nie jadłam nie piłam hehe
    śniły mi się takie głupoty że szkoda gadać:)
    jakiś mulat się do mnie przystawiał a mój mu tak wpierniczył że mu głowę rozwalił:P

    kupiłam sobie wczoraj na zakupach spodnie ciążowe. w żadne się już nie mieszczę dołem brzuszka;/ a te są idealne. więc zamierzam w nich chodzić już niedługo, niech się tylko chłodniej zrobi bo na razie mam kila spodni na gumeczce ale pewnie niedługo pójdą w szafę.

    wczoraj zjadłam jedzenie z KFC, taką miałam ochotę, ale ledwo dojechałam do domu i wszystko szlak trafił.

    hej ja też mam jutro wizytę-ostatnią na nfz, ale też chyba nie będę chciała prześwietlać maluszka tym bardziej że w poniedziałek idę prywatnie.

    tak RIKA kwas foliowy należy brać przez pierwszy trymestr.

    nick nieaktualny, haneczka lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaski.
    Ja od rana zawitałam do wampirowni, pobrali krew na pogesteron i jak wynik będzie zadowalająco wysoki odstawiamy luteinę-yupi :)
    Samopoczucie dobre,za oknem piękne słońce, poranny spacer i pornne zakupy na ryneczku zwiększyły ilość endorfin-I like it..

    iwonka1077 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a ja odebrałam wczoraj cytologie,2 gr i grzybek :( dostałam pimafucin na 6 dni, ponoć nie szkodzi dzidziolkowi. Widziałam Maleństwo na usg, serce bije i juz nie jest kropkiem tylko nabrało ludzkiego kształtu :) umowilam się na usg 22 września i test pappa

    Robotka1, Ewelcia, nick nieaktualny, iwonka1077, haneczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki, mnie dziś takie mdłości obudziły, ale zjadłam śniadanie, herbatka wypita i od razu lepiej :)
    Miłego dnia! :)

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też właśnie śniadanie połknęłam:) domowa granola z mleczkiem:)
    u mnie mdłości działają na odwrót, po jedzeniu się zwiększają zamiast zmniejszać

    HWESTA pomafucin powinien Ci szybciutko pomóc tak że głowa w górę:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 13:32

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 11:59

    nick nieaktualny, Ewelcia lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FASIU jeśli ona nie brała wcześniej kwasu foliowego to nawet jeśli bierze witaminy to kwas powinna też łykać.
    to nawet dziewczyny polecały i sama z tego korzystam aby łykać 2xkwas foliowy na początku.
    pozatym witaminy prenatalne przyswajają się do organizmy tylko w jakiejś części więc nigdy nie będzie to 100%
    spokojnie, kwasu nie da się przedawkować, najwyżej zostanie wydalony z moczem:)
    hihi FASIA poczekam na Twój jakiś sen:) podobno w ciąży takie sny to norma:P
    pół bułeczki zjadłaś? biedulko:( a próbowałaś z migdałami albo tym imbirem? ja w sumie nie i zastanawiam się czy nie lecieć sobie po imbir i sobie wkrawać do herbatki,

    hihi to ja mam wcześniej wizytę bo o 7.10:P hehe ale nie będę męczyła groszka usg bo w poniedziałek będę mieć wypasione usg:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RIKA ja też mam witaminer prenatal i przy nim w razie czego zostaję,ale mam nadzieję że nie bedę musiała go używać jak najdłużej:) łykałam go przed ciążą jakiś miesiąc:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 11:59

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze FASIA a co pisze Ci na opakowaniu Femibionu odnoście wit B6? ile dziennego zapotrzebowania pokrywa? to samo na magnezie?
    kurcze na różnych forach czytałąm że w ogóle witamina B6 jest dobra na mdłości ale w jakiej dawce to nie mam pojęcia.

    jak ja bym chciała żeby mój dzień kolejny wyglądał jak dzisiejszy, minimalne mdłości, w miarę samopoczucie....a może powoli powoli robi się lepiej?? tylko cyce jak donice:P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 21:17

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika wrote:
    Czesc dziewczyny, ja co prawda majówka, ale ze to druga ciaza to nigdy nic nie wiadomo;-)

    wpadam z pytaniem. Ovu mi wyswietlilo ze kwas foliowy powinnam brać. Bierzecie? Bo kurde nie pamietam jak to bylo rok twmu;-) wiem ze bralam przed ciąża, a w ciąży femibion ale czy do tego jeszcze kwas? Zabijcie, nie pamietam. Teraz kupilam sobie vitaminer prenatal zamiast femibionu ale dalej nie wiem co z tym kwasem?


    Paula ja mialam krwotoki w pierwszej ciąży. Przeszlo w drugim trymestrze.
    Ja biorę pregnacare Plus omega 3 ;) przed ciążą 3miechy brałam pregnacare zwykły bez omega.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2014, 09:43

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    bryyyy!!!!

    co do golenia nóg to ja sobie depilatorem wyrywam od 7 lat i nie zamierzam z tego rezygnować:)

    uwaga! dziś czuję się w miarę dobrze:) jeszcze nic nie jadłam nie piłam hehe
    śniły mi się takie głupoty że szkoda gadać:)
    jakiś mulat się do mnie przystawiał a mój mu tak wpierniczył że mu głowę rozwalił:P

    kupiłam sobie wczoraj na zakupach spodnie ciążowe. w żadne się już nie mieszczę dołem brzuszka;/ a te są idealne. więc zamierzam w nich chodzić już niedługo, niech się tylko chłodniej zrobi bo na razie mam kila spodni na gumeczce ale pewnie niedługo pójdą w szafę.

    wczoraj zjadłam jedzenie z KFC, taką miałam ochotę, ale ledwo dojechałam do domu i wszystko szlak trafił.

    hej ja też mam jutro wizytę-ostatnią na nfz, ale też chyba nie będę chciała prześwietlać maluszka tym bardziej że w poniedziałek idę prywatnie.

    tak RIKA kwas foliowy należy brać przez pierwszy trymestr.
    Mi tez sie śniły głupoty ,tez czuje sie swietnie tylko ten zapach w buźce okropny taki kwaskowaty siarczysty ahhh.Ja tez nogi będę golić z tą nakładką co włosa wyrywa z cebulką cały czas używam braun wilk epil5 i tez nie zrezygnuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2014, 09:59

    Robotka1 lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 11:59

    Rudzia, haneczka lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ