Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 15:33

    Eweliśka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    bo żeś tyle ich nawrzucała że razem się gryzą :P

    Jem kisiel i jakoś mi nie podchodzi... Dziwne... przecież ja uwielbiam wszystko!!

    Dzisiaj mega wyzwanie mnie czeka... pedicure!! aaa nie wiem jak ja to zrobię!

    Musze je naoliwic :D a pedicure niech Ci mąż zrobi ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek - ja dopiero zaczęłam 30 tydzień, gdzie tu jeszcze do 38tc :P także póki co jeszcze stres jest, jak dotrwam do 36 to będę spokojniejsza :D no i chyba im dalej w las tym bardziej się stresuję hihi :D

    IDA orientujesz się o co chodzi z tym pobytem na sali o podwyższonym standardzie? Widziałam, ze jest taka opcja u nas ale nie napisali o co dokładnie chodzi. Czy to jesy sala jednoosobowa? Czy mąż lub ktoś inny może być ze mną 24 na dobę?

    ADK z tego co wiem to norma tsh w ciąży jest do 2,5. Byłam na wizycie 9 stycznia i tak mi moja endo powiedziała ..

    Natt - cuuuudny brzuszek !! :)))

    Temat szczepień - temat rzeka. Każda z nas uważa inaczej. Ja sama nie wiem co mam zrobić. Mam mega mieszane uczucia co do szczepienia i nie szczepienia ...


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 12:04

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Eweliśka ale jaki wpływ ma chłodna pora roku na SIDS? Wyczytałaś coś więcej? Ciężko mi dopatrzeć się związku, poza tym że rodzice grzeją w domu jak szaleni i dziecku gorzej się oddycha.


    Kochana nie mam pojęcia bo szczerze mówiąc po tym programie tak tylko z ciekawości rzuciłam okiem co w necie piszą i poprostu wymieniają jako jeden z czynników, mam nadzieję że nikogo to nie będzie dotyczyło i nie trzeba się w to zagłębiać.

    http://www.osesek.pl/zdrowie-i-pielegnacja-dziecka/dzieciece-choroby/1243-nagla-smierc-loeczkowa-niemowlat-sids-jak-zapobiegac.html

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Moim sposobem jest oparcie stopy o...muszlę klozetową :D ale i tak nie jest łatwo :D

    ale że jak? hahaha jak nie zamknę klapy to istnieje ryzyko że noga wpadnie mi do kibla i tam utknie. Chłop z pracy wróci a żona z nogą w klopie!!

    Anka!! no co Ty mąż i pedicure?? przeciez by mi palce poobcinał ! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 12:05

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Moim sposobem jest oparcie stopy o...muszlę klozetową :D ale i tak nie jest łatwo :D


    Hhaa Mary nie bój grzyba ja wczoraj oparłam noge o umywalkę w łazience i szybko poszło:p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Eweliśka ale jaki wpływ ma chłodna pora roku na SIDS? Wyczytałaś coś więcej? Ciężko mi dopatrzeć się związku, poza tym że rodzice grzeją w domu jak szaleni i dziecku gorzej się oddycha.

    Nie jestem pewna czy wogóle istnieje coś takiego jak śmierć lozeczkowa. Bardziej bym się sklaniala przy zaniedbaniu.

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia ja byłam fakt faktem u rodzinnej i pytałam o mój tsh bo wie że w rodzinie jest problem z tarczycą i powiedziała że w 3 trymestrze jest norma do 3.5 stwierdziła że nie ma problemu. Jutro oczywiście spytam się mojej ginekolog.

    Szczepienia hmmm ja będę szczepiła tak jak mnie szczepiono czyli na nfz jestem zdrowa tak samo mój mąż i inni. Za szczepie jeszcze na rota i nic wiecej. Można mnie nazwać wyrodną matką trudno.

    Ida lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    ale że jak? hahaha jak nie zamknę klapy to istnieje ryzyko że noga wpadnie mi do kibla i tam utknie. Chłop z pracy wróci a żona z nogą w klopie!!

    Anka!! no co Ty mąż i pedicure?? przeciez by mi palce poobcinał ! ;)

    Hahahahaha no właśnie :D ostatnio mu się skarzylam, że bobra nie mogę ogolic to moj mi zaproponował, że mnie będzie golil :D w życiu!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliśka wrote:
    Hhaa Mary nie bój grzyba ja wczoraj oparłam noge o umywalkę w łazience i szybko poszło:p
    o umywalkę??!! szkoda że jeszcze wyżej nie zarzuciłaś ;P ;)

    eee no u mnie to się zejdzie. namoczenie, powycinanie skórek, rzucenie jakiegoś kolorku :) nie dam rady

    Eweliśka, iwonka1077 lubią tę wiadomość

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Nie jestem pewna czy wogóle istnieje coś takiego jak śmierć lozeczkowa. Bardziej bym się sklaniala przy zaniedbaniu.


    O Dziewczyny wybaczcie, zajebisty temat rzuciłam dla przyszłych mam:p jakby i tak stresu było za mało

    Jakby któras z Warszawianek sie wybierała jutro w okolice centrum to się chętnie spotkam, zamierzam jutro podpisywać listę obecności na wyprzedażach:P mąż twierdzi że przez moje siedzenie w domu niektórym sklepom grozi bankructwo :D

    nick nieaktualny, Fasia, haneczka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ewelcia, nick nieaktualny, Agusiek89, weronika86 lubią tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliśka wrote:
    O Dziewczyny wybaczcie, zajebisty temat rzuciłam dla przyszłych mam:p jakby i tak stresu było za mało

    Jakby któras z Warszawianek sie wybierała jutro w okolice centrum to się chętnie spotkam, zamierzam jutro podpisywać listę obecności na wyprzedażach:P mąż twierdzi że przez moje siedzenie w domu niektórym sklepom grozi bankructwo :D

    hahaha dobry tekst :)

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Ja powiem tylko tak... jak pójdziesz z własnym dzieckiem na szczepienie i będziesz wiedziała jak reaguje na ból to będziesz wiedziała czy to ulga dla Ciebie czy dziecka. Bo jeśli dzid przez chwile zaplacze to spoko ale jesli tak jak mój syn będzie krzyczało i się preżyło przez godzinę a Ty żadnym sposobem nie będziesz mogła go w tej przychodni uspokoić to wtedy sama ocenisz czy jest sens w szczepionkach skojarzonych czy nie... :)

    Ania, rozumiem Twój sposób myślenia, ale mam trochę odmienne zdanie na temat odczuwania bolesności szczepionek u tak małych dzieci. Nie ma sensu tu sobie niczego udowadniać. :)
    A decyzję o tym, czy szczepić normalnie, czy w sposób skojarzony podejmę w oparciu o inne przesłanki, te bardziej związane z bezpieczeństwem dziecka. Oczywiście z mojego punktu widzenia.

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Fasia ja byłam fakt faktem u rodzinnej i pytałam o mój tsh bo wie że w rodzinie jest problem z tarczycą i powiedziała że w 3 trymestrze jest norma do 3.5 stwierdziła że nie ma problemu. Jutro oczywiście spytam się mojej ginekolog.

    Szczepienia hmmm ja będę szczepiła tak jak mnie szczepiono czyli na nfz jestem zdrowa tak samo mój mąż i inni. Za szczepie jeszcze na rota i nic wiecej. Można mnie nazwać wyrodną matką trudno.

    Ja pytałam endokrynologa, a nie lekarza rodzinnego czy ginekologa. To specjalista w tej kwestii. Nie wiem, nie znam się, swoją wiedzę opieram o informacje jakie uzyskałam :)
    Dziwna dla mnie ta norma, bo żeby zajść w ciążę tsh powinno być max do 2,0. Czyli w III trymestrze może aż tyle podskoczyć i jest ok? Mam wizytę kontrolną 20 lutego u endo więc dopytam dokładnie jak to jest :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to my w 30 tygodniu :D

    Cicho tam z tymi szczepionkami - podziwiać dom mojego syna i moje chude dupsko :D :D
    5635a2f01acefc13med.jpg

    nick nieaktualny, Eweliśka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ida, Rudzia, haneczka, nick nieaktualny, KASIAB, Ewelcia, Lali, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Agusiek89, sylvia007, iwonka1077, weronika86, Gosha, misia83, mantissa lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży nie miałam badania na tsh

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Ja pytałam endokrynologa, a nie lekarza rodzinnego czy ginekologa. To specjalista w tej kwestii. Nie wiem, nie znam się, swoją wiedzę opieram o informacje jakie uzyskałam :)
    Dziwna dla mnie ta norma, bo żeby zajść w ciążę tsh powinno być max do 2,0. Czyli w III trymestrze może aż tyle podskoczyć i jest ok? Mam wizytę kontrolną 20 lutego u endo więc dopytam dokładnie jak to jest :)

    Ja wiem że endo zna się najlepiej. Ja na razie nie panikuje, już mam dosyć dolegliwości. Wiesz ja to sobie tłumacze że ciąża to ciągła zmiana hormonów więc może dlatego jest większa norma.

    haneczka, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia masz moje majtki ;)

    Fasia, nick nieaktualny, Ewelcia, weronika86, Gosha, misia83 lubią tę wiadomość

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia szczęściaro jedno z moich zmartwień ciążowych - jak zrzucić dupsko masz z głowy!!!

    Pięknie wyglądacie

    Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:29

    nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

‹‹ 2254 2255 2256 2257 2258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ